הקרטונים הטובים ביותר לאריזה הם הקרטונים הקטנים

קרטון קטן הוא קרטון חזק

מה הקטע עם סוגי קרטונים?

כשמתחילים לקרוא על הנחיצות בגודל וסוג קרטון מתאים לכל שימוש, פתאום קולטים שיש כל כך הרבה סוגים של קרטונים ויש הבדלים רבים באיכות וברוחב שולי הקיפול (הכנפיים). העובי, החוזק והנחיצות באריזה מתאימה לתכונת המשקל והשבירות של כל חפץ.


ככל שהקרטון קטן הוא יותר חזק

אין ספק שההעדפה שלכם לאריזה תהיה לקרטונים קטנים. קרטון קטן=קרטון חזק, זהו כלל ברזל, אין הרבה מה להתלבט. חוקי הפיזיקה (כפי שכולנו למדנו בתיכון) מצביעים על קורלציה בין גמישות לבין אורך. ככל שהדופן יותר גדולה, היא יותר כפיפה ובנוסף, עובי הקרטון (מסוג זהה) הוא אותו העובי, בין אם זה קרטון גדול ובין אם הוא קטן. אבל, ההבדל הוא שבקרטון גדול יש יותר דברים והם מן הסתם שוקלים יותר והקרטון הגדול העשוי מאותו החומר ממש צריך לעמוד במאמצים גדולים יותר.

בקרטונים גדולים אי אפשר לשמור על הסדר

קחו בחשבון שבקרטונים גדולים "הסדר הולך לאיבוד". קשה מאוד לכל הדברים המונחים בקרטון הגדול עם כל הטלטלות שעובר הקרטון בזמן ההעברה, להישאר באותו הסדר מבלי להתבלגן. קרטונים קטנים קל למיין ולהכניס לפי נושאים וחלוקת משנה לכל החפצים הדומים בכל אחד מקופסאות הקרטון הקטנות שישמרו על ארגון וסדר מופתי. רק אל תשכחו לרשום ולסמן בטוש מה נמצא בתוך כל קרטון.

איך בכלל מייצרים את הקרטון?

תהליך הדחיסה, הקיפול, צביעת הדוגמא והסגירה של הקרטון עד להכנת הקרטון המוכן נעשית באופן אוטומטי ע"י פס הייצור. ראו כיצד מייצרים קופסת קרטון מוכנה במפעל

 הקרטונים שלנו

אנחנו, בחברת ההובלות האחים יששכר, מספקים ללקוחותינו קרטונים להובלת הדירה או המשרד שלכם בכמות נדיבה לטובת העברת כל החפצים ליעדם בצורה נוחה וקלה. אנו מחלקים קרטונים במגוון גדלים לשימוש רב תכליתי ע"פ סוג החפצים וגודלם. כמובן שבהתאם לסטנדרטים שלנו בחברת יששכר, תקבלו את הקרטונים העמידים והחזקים מסוגם לשמירה מקסימאלית מפני מעיכה או כיווץ מטלטלה או כובד.

מה לא לשים בקרטונים?

טיפ קטן - מומלץ מאוד לא לשים בקבוקי נוזלים בקרטון סגור אלא דווקא בארגז שהוא אמנם סגור מהצדדים אבל פתוח מלמעלה. לא משנה כמה הקפדתם לארוז יפה, לפעמים הפרשי חום וקור, עייפות החומר, פגם בייצור הפקק\המכסה ונפילת קרטון מידי הסבל בלי שהוא דיווח על זה, גורמים לנוזל לטפטף או להיסדק ולא תוכלו לראות מה קורה שם בפנים.