הובלת משרד כיפית ומהנה – יש חיה כזאת

הובלת משרדים בכיף

 

הובלת משרד בחברה טובה לא אמורה רק להיות בטוחה, מהירה וללא נזקים. אנו בחברת אחים יששכר הובלות מאמינים שלכל מוצר ולכל שירות לא משנה מה אתה קונה ובאיזה תחום מגיע לך חווית שירות כחלק מהערכת כספך כלקוח.


חווית שירות גם ללקוח פרטי וגם ללקוח עסקי הוא תחום שהולך ומתפתח משנה לשנה, המודעות של הצרכן שלא רק שמגיע לו לקבל את הטוב ביותר, מגיע לו גם לקבל זאת בצורה הנעימה ביותר.

הובלות משרדים היא התחום המרכזי שאנו עוסקים בו בחברת יששכר. אפשר לשפוך הרבה דיו על מה שאנחנו נותנים מאחריות, ניסיון ומקצועיות ועד מחירים ומהירות ההובלות, אבל מה שאנו גאים בו יותר מכל היא הגישה שלנו בדרך מתן השירות הנעים והידידותי בהובלת המשרד של הלקוח.

הובלת משרד עם חיוך

למרות שיש הרבה דברים שממעטים את ההנאה בתקופת ההעברה הלחוצה והמתישה עם ריבוי משימות, ריבוי הוצאות כספיות, ובזבוז משאבי זמן על התאמת הפעילות העסקית למשרדים החדשים אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה ולראות את הצדדים החיוביים בהובלת משרדים:

• כל סוף היא התחלה חדשה

• משנה מקום משנה מזל

• הזדמנויות בסביבה החדשה

• עמדות נעימות לעבודה משרדית

• אנרגיות ורעננות של עובדי המשרד

איך ניתן להפוך את הובלת המשרד לחוויה?

שיתוף העובדים בקבלת החלטות

תחושת אחריות ושיתוף היא התחושה שדעתך חשובה ואתה נחוץ לעסק מקרינה על העובד הרגשת שייכות לארגון שהיא בבסיסה נעימה לכל אחד, הרגשה שאפשר לסמוך עליך במשרד ואתה חלק משרשרת הניהול בחברה, לפעמים זה מה שהעובד צריך כדי להרגיש טוב ונוח שהוא בא לעבוד במשרד.

ניצול הובלת המשרד ליום כיף לעובדים

מה דעתכם לפנק את העובדים ביום כיף? גם לנצל את זמן הבטלה של עובדי המשרד לטובת ריענון והכנסת מוטיבציה לעובדים שלכם, וגם להוציא מההובלה את ההזדמנות לזיכרון של חוויה נעימה.

רכישת ציוד חדש ומעניין

שולחן מתנדנד, כיסא חורק, מחשב איטי, ציוד משרדי מיושן ובלוי זה הסוף שלכם... חדשו, החליפו, רעננו, תנו לעובד תקציב לרכוש לעצמו את האביזרים החביבים עליו לעבודת משרד יעילה וחביבה.

להיפטר ממועקות ותסביכים

הובלות משרדים גורמות לשינויים במיקום העמדות של העובדים ולסבב תפקידים יחד עם המצאת משימות חדשות וביטול חלק מהישנות, אם ישב לידך עובד מעצבן שכל הזמן חיטט באף או נאלצת לחלוק את אותו אוויר עם זאת שמדברת בטלפון בקולי קולות.

כמה נעים יהיה בעקבות הובלת החברה למשרד חדש להחליף שכנים, להחליף נוף שנשקף מהחלון להתרחק מעיניו הפקוחות של מנהל המשרד בחדר השקוף מול השולחן שלך וכבר לא להיות קרוב למעלית עם הרעש המעצבן...