האמת העגומה

האמת העירומה

"אז הם רימו בפרסום, ביג דיל"

פעם שאלת את עצמך האם כל מה שכתוב נכון, ואם לא איך החברות מעיזות לשקר לנו בפנים?

ולמה שמדובר בתחום ההובלות יש לבדוק כל פסיק ולא להתרשל בעמידה על האמת, איך האופי הישראלי החפיפניק של אל תדאג יהיה בסדר , אני חכם , אני יודע, אני כבר יסתדר בסופו של דבר פוגע לנו בכיס וגורם לנו עוגמת נפש. כדאי לקרוא להשכלה כללית ובפרט לענף הובלות משרדים:

 

היום כל אחד בונה אתר באינטרנט, מספר על עצמו ניסים ונפלאות, כותב המלצות על עצמו, שם תמונות לא שלו, כותב על החברה שלו דברים שלא היו ולא נבראו, וכמובן שמתהדר בשלל תארים "מספר אחד" "המקורי" "מאז 1948" "הכי טוב, הכי גדול, הכי זול, ועוד ועוד... חברות ההובלה הן לא יוצאות מן הכלל וגם הן משתתפים בגוזמא ובהפרזה, אחד הדברים הבולטים באתרי האינטרנט בהקשר של הובלות משרדים הוא הרזומה, התפארות בכל מיני חברות ומשרדים מפורסמים שלהם עשו הובלה.

 

לרשום אנחנו עשינו הובלת משרד לחברה הזאת והחברה ההיא בלי בושה בעוד שמעולם הם לא עשו הובלה כלשהי למשרד כזה או אחר כפי שפורסם, מה עד כדי כך משקרים ויותר מזה מה עד כדי כך אני צריך לבדוק מה כתוב ואם זה נכון?

 

אם כולם רואים את זה בטח מישהו ישים לב... אז זהו שלא, אף אחד במשרד לא בודק, גם אם מישהו יעיר הם "יבטיחו" להסיר את הפרסום המטעה, הכלבים נובחים והשיירה עוברת, בינתיים עשרות לקוחות קיבלו רושם מוטעה, אז מה ?! אנשים כל הזמן מרמים , מה אני יכול לעשות ? התשובה מתחלקת לשניים, ראשית זה בדיוק התגובה שעליהם הרמאים בונים, האדישות, שאנחנו מבליגים אנו שותפים לפשע, שנית תחשבו, אתם רוצים לעבוד עם רמאים, אם הם משקרים על דבר כזה בטוח שהם גם משקרים על דברים נוספים: ביטוח הובלת משרד, לוח זמנים, עמידה ביעדים, מחיר הובלת משרד כפי שהובטח שלא "ישתנה" פתאום והפתעות כאלה ואחרות.

 

חברת אחים יששכר הובלות מציגה בפניכם מאות מכתבי תודה והמלצות שנשלחו אלינו במהלך השנים מהחברות המובילות במשק.