האם ניילון נצמד מגן ב-100% על הרהיטים שלכם

הניילון הנצמד הוא רק אחד ממוצרי האריזה המשובחים של האחים יששכר

על מה בעצם מגן הניילון?

לניילון נצמד (ניילון-סטרץ') יש שלוש מטרות: להגן על הרהיטים מפני פגיעות ושפשופים, לעטוף את החפצים להשגת הרמטיות מפני חדירת לחות ואבק ולמנוע מדברים מלוכלכים ושומניים כמו ידיים לא נקיות של הסבלים בחברות ההובלות להשאיר סימנים על הריפוד של הרהיטים.


אילו סוגי ליפוף קיימים?

לכל חברת הובלה טכניקה אחרת לליפוף הרהיטים בסטרץ' כאשר בדרך כלל השיטה נגזרת מעלות גליל הניילון הנצמד אל מול הרווח נטו ממחיר ההובלה.

השיטה הראשונה היא ליפוף הריהוט בצורה מושלמת מלמעלה עד למטה, שלא יישאר אף חלק מגולה ללא ניילון נצמד שעוטף אותו.

השיטה השנייה והנפוצה בחברות הובלה קטנות היא ליפוף החלקים המועדים לפורענות בלבד כגון הפינות של השולחן או המסגרת של הכיסא או ידיות הספה וכו' מבלי ללפף את החלק התחתון של רגלי הרהיטים.

איך עוטפים בלי עזרה של אף אחד?

אתם לא חייבים חברת הובלה כדי לעטוף ריהוט או כל דבר אחר בניילון נצמד. התכסיס הוא באחיזת הקצה - ברגע שאתם מושכים את הניילון מהגליל שלו, אתם צריכים למצוא נקודת אחיזה ברהיט, אם ע"י הכנסת "הזנב" מתחת לרגל של הרהיט\מקרר ואם ע"י קשירת "הזנב" בידית או בקצה של החפץ.

 

לאחר שהניילון מוחזק היטב, משכו בעדינות את הגליל בשני ידיים (אחת למעלה ואחת למטה בחורי הגליל) מסביב לחפץ. בהקפה השנייה, כאשר השכבה השנייה כבר נצמדת לשכבה הראשונה (ומכאן שמו), התחילו למתוח את הגליל בחוזקה וסובבו אותו בעיקר על הפינות והמקומות המועדים לחבלות ושריטות.

דעו, זה נראה קל בהתחלה, וכשסבלי ההובלות עושים את זה כל כל מהר ובמיומנות אתם חושבים שגם לכם זה ילך כה מהר, אולם מגלים כי זה לא פשוט כשמנסים. יחד עם זאת אל תתייאשו, עבודה עם גליל ניילון נצמד מצריכה תרגול וכבר בליפוף הבא תראו איך שאתם מצליחים יפה.

אם בכל זאת אתם לא מהאנשים עם סבלנות או חוש טכני בסיסי, כל חברת הובלה מנחה את העובדים לעזור בעטיפה - זה חלק מהמלאכה וכלול בתנאי התעסוקה בכל חברת הובלה.

 

האם הניילון נצמד יכול להזיק?

כן בהחלט, לעיתים הנזק רב על התועלת. באם אנו נעטוף טלוויזיות ומסכי מחשב אנו נפגע ונשרוט את פני המסך הרגיש. לעיתים השריטות לא ייראו מיד אך ברור שהם יעכירו את הצפייה. לכן למניעת הנזק יש לבקש מעובדי חברת ההובלה לעטוף את המסכים בנייר משי או כל בד עדין אחר לפני שמלפפים את המסך.

 

זהו עד כאן... אהבתם את המאמר? מוזמנים לקפוץ לדף הפייסבוק העסקי שלנו, לעשות לייק (כמובן) ולהישאר מחוברים לבלוג התוכן המתעדכן של האחים יששכר.