האחים יששכר מציגים: היתרונות שלנו בהעברת חדרים נקיים ושרתים

העברת חדרים נקיים ושרתים

 אנו בחברת האחים יששכר הובלות מציעים לכם שירות אמין ומקצועי להעברת חדרי שרתים והובלת חדרים נקיים ברמה גבוהה. בנוסף ליידע והמומחיות שצברנו במהלך השנים ובעקבות ההובלות הרבות שעשינו. מלבד הכשרת העובדים בצורה יעילה ונכונה, התאמנו את השירותים הנלווים וגם את המשאיות והציוד שלנו בצורה אופטימאלית להעברת שרתים וציוד רגיש ועדין במיוחד. להלן היתרונות הייחודיים שלנו:

מסגרת ביטוח מקיפה ויסודית

חברת האחים יששכר מספקת ללקוחותיה תוכנית ביטוח מורחבת המביאה לשקט נפשי בהעברת ציוד אלקטרוני יקר ערך. פוליסת ביטוח זאת כאמור, כולל אספקטים רבים לפי דרישה פרטנית שלנו בעקבות ניסיון רב שנים בתחום המחשבים והשרתים. ניתן לעבור על כל המסמכים והאישורים המוצגים לפניכם באתר שלנו (בתחתית העמוד).

צי משאיות חדש ומקצועי

קבוצת יששכר מנהלת את תהליכי מעבר השרתים באמצעות משאיות חדישות הסגורות באופן הרמטי, ומבטיחות שמירה על כלל הציוד. למשאיות אלו כריות אוויר המונעות טלטולים ומבטיחות יציבות אופטימאלית לשרתי הנתונים וציוד התקשורת. קצין רכב שמוודא שהנהגים מקפידים על שעות שינה ומודעים לנחיצות הנהיגה בזהירות שהטיפולים מסודרים ועל תקינות המשאיות, אלה חשובים בהקטנת אחוז המעורבות בתאונות הן בשל הגורם הטכני והן הגורם האנושי ולמניעת נזקים ועיכובים בלתי רצויים.

בכל המשאיות קיימים משטחי הרמה ממוחשבים, הנעים באופן חלק ומאפשרים העמדה ופריקה ללא טלטולים וסיכונים מיותרים. במידה ונוצר הצורך, החברה מפעילה מנוף על ידי ידיים מקצועיות ומיומנות, במידה ונדרשת העברת הציוד חיצונית לבניין.

הכשרת עובדים והדרכה ייעודית

הסבלים שלנו הבאים במגע ישיר עם הציוד חייבים להיות ערניים לנקודות התורפה של העברת ציוד רגיש ועדין כמו שרתים ועמדות מנדפים ולהבין את הצורך בסטריליות והעטיפה הנדרשת של כל עמדה בהעברת חדרים נקיים.

בדקו אותנו!

אל תסתפקו בקריאת תיאורים שאנחנו כותבים על עצמנו... תבדקו מה חברות שעשו איתנו הובלה חושבים עלינו, ניתן לראות באתר שלנו תמונות, מסמכים והמלצות חמות מפרויקטים קודמים של העברת חדרי שרתים שביצענו המעידות יותר מכל על המיומנות והמקצועיות, לקבלת פרטים נוספים בהעברת חדרי מחשבים ושרתים, צרו קשר עם מנהל צוות טכני.