דגשים חשובים להובלת עסקים

דגשים להובלת עסקים - מאת האחים יששכר הובלות

להתמחות בענף העסקים ישנה חשיבות רבה בכל הקשור לבזבוז זמן וכסף להתנהלות כושלת ולעבודה מרושלת יש מחיר. כל אחד מחפש הכי טוב והכי זול לעיתים זה דבר והיפוכו לפעמים יש מפגש בין השניים, שיש התנגשות כל לקוח מקצין לכיוון מסוים לפי כיסו וכעסו אבל לכל התחלה יש סוף ולעיתים חסכון מוביל לגרעון.


האצילו סמכויות

חשבו בצורה הכי טובה לעסקים אם כל עובד אוהב לחוש חלק מתהליך בארגון. למה לא לנצל את ההון האנושי לנתינת אחריות ומשימות עסקיות שונות לאנשים מתאימים. התחילו בקביעת פגישה מרכזית ובה פרטו אודות המעבר ויתרונותיו.

הגדירו ראשי צוותים למשימות שונות ואפשרו להם לנהל את התהליך. צוותים שונים יכולים לקחת חלק פעיל בניהול תהליכי מעבר השרתים והציוד האלקטרוני, העברת ציוד המטבח ותכולת הארונות, היכרות עם המשרדים החדשים והנחיית המובילים למקומות הנכונים ביום המעבר, אחריות על תהליכי הובלות המדיה והמרכזייה הטלפונית ועוד.

לכל הצוותים קבעו מסגרות זמן ואבני דרך עסקיות ומדידות לדיווח אובייקטיבי, הקפידו להשאירם מעודכנים בתהליכי הכנת המשרדים החדשים וערכו סיורים מקדימים למקום, על מנת לאפשר "נחיתה רכה" ככל הניתן.


עדכנו את השותפים לעסקים

הבנקים אינם יוצאים מן הכלל ומומלץ להקדים ולהודיע בדבר כתובת העסקים החדשה, שכן זו תודפס מחדש ע"ג פנקסי הצ'קים. ידעו גם את חברות הביטוח, אשר יבקשו להגדיר את ערכו של המשרד החדש, על ידי שירות שמאי ביטוח מקצועי.

בנוסף יש לעדכן את חברת השמירה על ההובלה ולהתקין במקום החדש את מערכת המנע והאזעקה ולקשרה למוקד ולהיערך מבעוד מועד כך שביום אחד לפחות לפני ההובלה היא כבר תפעל, אל תתנו לתקלה לא צפויה להפתיע אתכם.

הקפידו לשנות את הכתובת העסקית החדשה שלכם באתר האינטרנט של החברה, בו תציינו את כתובתכם הישנה בסוגריים תוך ציון "לשעבר", דרך טובה נוספת להפיץ את בשורת המעבר הינה הוספת כתובת העסקית החדשה לחותמת הדיגיטאלית המצורפת לכל דוא"ל יוצא.

עדכנו את המענה הקולי של המרכזייה הטלפונית, את כרטיסי הביקור ואת שירותי המידע של חברות התקשורת השונות כגון 144 של בזק על מנת לא להפסיד חלילה לקוחות עסקיים פוטנציאלים.

כמובן, מומלץ שלא לשכוח ליידע את סניפי הדואר, ולשכור שירותי העברת מוצרי דואר (עקוב אחרי) מכתובתכם הישנה לזו החדשה, לתקופה של שנה לכל הפחות.

חברת יששכר הובלות מתמחה בהובלות עסקיות בכל רחבי הארץ צרו איתנו קשר עוד היום וגלו כיצד עוברים משרד או מפעל בקלות וביעילות בהובלות עסקיות משתלמות.

השתמשו בכל הכלים העומדים לרשותכם

 

הפעילו קשרים, חפשו איך העסק שלכם יכול לתרום לחברת ההובלה (הטבה הדדית) על מנת להפחית את העלויות של הצעת המחיר, קבלו שירותי אאוט-סורסינג כדוגמת טלפנים, שליחים, הנהח"ש ועוד על מנת לתמוך בכם במהלך התקופה. נסו לארגן את העובדים לימי חופשה מרוכזת לניצול היעדרות מהפעילות השוטפת של העסק.


מה עושים שהעסק עוד לא מוכן למעבר?


אתם צריכים לפנות את החברה אבל בניין המשרדים שלכם בין אם זה בניין חדש מהקבלן ובין אם מדובר בשיפוץ והוא עוד לא ערוך לכניסה. הפתרון המתבקש לכל הציוד והריהוט הוא מקום אחסון זמני לפינוי העסק שלך והובלתו חזרה כשהמשרדים מוכנים.

מחסנים להשכרה הם אלטרנטיבה מצוינת מ3 בחינות, היא גם חוסכת לך קנייה חדשה של כל עמדות העבודה, גם שומרים לך על כל המחשבים והניירת וגם חוסכים לך דמי שכירות במקום חילופי כך שאחסנת החברה והציוד האישי של כל העובדים מוגן בטוח וחסכוני ביותר.