האחים מציגים: מחסנים להשכרה ללקוחות עסקיים

מחסנים להשכרה ללקוחות עסקיים

מלבד השיקול הכספי, מחסנים להשכרה לעסקים וחברות צריכים להיות עם יתרונות נוספים הבאים לידי ביטוי באיכות ובשירות. אמנם יש שוני גדול בין מחסן למחסן ומחברה לחברה אך אין ספק שגם בתחום כזה הרמה הכללית של המחסנים להשכרה עוברים שינויים מהותיים לטובה בתקופה האחרונה. אנו נעמוד על כמה מהפרמטרים המוצעים ומותאמים לכם עבורכם במחסנים שלנו ואנו מקווים שתבחרו להפקיד אצלנו את תכולתכם.


ביטוח תכולת מחסן

פוליסת ביטוח סחורה במחסנים להשכרה הוא הנדבך החשוב והמשלים לגבי מחסני האחסון להשכרה. לאחר שדאגנו לשמירה הנחוצה מחוץ למחסנים, להובלה עסקית מוצלחת ווידאנו תנאי אחסון אופטימאליים בתוך המחסנים, נשאר לדאוג לכל מקרה שלא יהיה. אם הסחורה או התכולה במחסן שלכם תינזק בשל גורם שאינו מצוי או שאי אפשר להיערך כנגדו כגון רעידת אדמה וכו'.


חוזה מחסן להשכרה בחברתנו מכיל התייחסות מיוחדת לנושא הביטוח ומתייחס ספציפית לערך הכיסוי הניתן בפני סיכוני אש, פריצה נזקי מים ורעידת אדמה. כדאי מאוד לוודא שיש פוליסת ביטוח תכולה במחסנים הכוללת כיסוים נרחבים, על מנת להיות רגועים ולדעת שאתם שילמתם על מחסן להשכרה בראש שקט.


מחסנים להשכרה ארוכה

מחסנים להשכרה לטווח ארוך או זמן בלתי קצוב חייבים להיות מחסנים במחירים משתלמים. ככל שמאחסנים למשך זמן ארוך יותר, מחיר השכירות יעלה על שווי הסחורה. אך לעומת סחורה שנכנסת ויוצאת והמחסן להשכרה משמש כעסק, אם תצטרכו לאחסן חומ"ג או תכולה של עסק בהקפאה\בבניה\במעבר לטווח ארוך, זה עוד יותר קריטי לחפש מחסן להשכרה זול שנותן הנחה משמעותית על השכרה לזמן ארוך.


מחסנים לאחסון סחורה

מחסנים להשכרה לצורך אחסון סחורה עסקית חייבים להיות אטרקטיביים - הן במחיר ההשכרה והן בגישה למחסנים. אך מעל הכל, לחברת האחסון חייבת להיות גישה עסקית אל הלקוח ועליה לדעת כיצד לתמחר מחסן נכון, להציע פתרונות השכרה, לאפשר מגוון שירותים משלימים בכל זמן ובכל מקום, להציע אשראי נוח ופריסת תשלומים וכמובן לתת ליווי אישי של נציג מהחברה בלי לבזבז זמן על מרכזית טלפונים. מחסנים להשכרה עם נפח משתנה לפי הצורך בהתאם לסחורה שבאה מהנמל או משיכת תכולה חלקית.


חברה המציעה מחסנים להשכרה ללקוחת עסקיים חייבת להבין שלקוח עסקי לא יחזור לאחסון בפעם השנייה אם לא היה שבע רצון מהפעם הראשונה. לכן חשוב כל כך לבנות אמון וליצור שפה משותפת בין הלקוח לחברה.