דברים שחשוב לבדוק בפוליסת ביטוח הובלות

פוליסת ביטוח הובלות עם האחים יששכר

לצערנו לא תמיד יש משאבים של זמן ואנרגיה לבדוק את כל הפרמטרים הסיכונים והאותיות הקטנות של ביטוח הובלה בשביל משך זמן מעבר כה קצר ביחס למשך הזמן הכללי של כל התהליך וכל הכאב ראש והסידורים שבמעבר למקום החדש, אך יחד עם זאת אנו ננסה לשכנע אתכם שמאמץ קטן מצדכם לברר על תנאי פוליסת ביטוח הובלות יהיה משתלם ולו רק במחשבה על החיסכון האפשרי של עוגמת הנפש הרבה במקרה ביטוחי, גם נזק לדברים גם עיכוב בזמן גם להתווכח עם חברתהובלות על האחריות שלה ועל הפיצוי שנרצה ומגיע לנו לקבל.

הדברים העיקריים:

• בדיקת גובה הכיסוי של ביטוח הובלה בחברה במקרה של פגיעה או נזק

• לעיין במסמך המעיד על התאמה בין כלי רכבהרשום בפוליסה לבין רכבהובלות במסגרת העסקהבפועל

• האם ביטוח הובלות בזמן מלחמה או מקרה חיצוני אחר כמו רעידת אדמה מצוין בתנאים

• נושא השתתפות העצמית צריך להיות ברור האם זה חל על חברת הובלות או על הלקוח ובאיזה סכום

• מהם ההגבלות המתייחסות לכיסוי נזקים בזמןהפריקה או הטעינה של חברתהובלות עצמה

• רשימת הסיכונים המבוטחים המפרטת את האחריות בפני כל סוג של מפגע אפשרי המכוסה בפוליסה

מדוע מומלץ לבחור בחברת אחים יששכר?

חברת הובלות האחים יששכר לא חוסכת במשאבים ומעניקה ללא עלות נוספת שירותי ביטוח הובלות מלאים הכוללים פוליסה בחברת ביטוח ידועה ואמינה. פוליסת ביטוח סחורה בהעברה בחברתנו כולל את הכיסוי הנרחב ביותר הקיים היום בשוק לפיצוי בכל סוג של נזק לתכולה.

אחד היתרונות שלנו כחברת הובלות מנוסה ומקצועית שכמות הנזקים כמעט אפסית לכן חברות הביטוח מעניקים לנו תנאים ייחודיים להעברה שקטה ובטוחה.

הובלות משרדים, דירות וחברות הנעשות בידי חברת הובלות טובה ומקצועית ע"פ רוב תעבורנה ללא כל נזק או תקלה. אך מקרים קורים, תאונות מתרחשות, אנשים מועדים, ואופיים הטבעי של הפתעות להפתיע.

אין דבר כזה ביטחון של 100%, גם לא בענף ההובלות. תהיה חברת הובלות אשר תהיה תמיד יהיו מקרים נדירים של נזקי הובלה זו הסיבה שאנו ממליצים על ביטוח הובלה טוב כדי להשלים את המאה אחוז.

כפי שהסברנו חברת הובלות האחים יששכר משקיעה בלקוחות ובתנאי הובלות מעולים בניגוד לחברות הובלות רבות עם ביטוח הובלה מוזל שחוסך להם פרמיות ועליות על חשבון ביטחון התכולה שלכם אשריכסו באופן נרחב נזק רק לרכב עצמו כאשר התכולה מצוינת בסעיף שולי עם המון תנאים והגבלות רק כדי לומר ללקוחות החברה שיש להם ביטוח הובלות, אמנם תמיד יהיו כאלה שיפלו בפח אבל עלה התאנה הזה מציג באופן מגוחך את הדרך הפתלתלה של העסקים איך ללכת בלי ולהרגיש עם...