צור קשר

 אלפי עבודות איכותיות ומורכבות

חברת הובלות האחים יששכר היא חברה המתמחה בהעברת חברות וארגונים גדולים, משרדים מרובי כח אדם ומפעלי ייצור. יחד עם ההובלות העסקיות אנו מעניקים שירותי הובלה גם למגזר הפרטי, מהובלות דירות ועד פריטים בודדים. רוב ההובלות שאנו עושים מורכבות ומסובכות וכלולות שירותי משנה כגון אריזות למוצרים עדינים, פירוק והרכבה של מכלולים או רהיטים והקמת תשתיות טלקומוניקציה ורשתות מחשוב משלימות. העבודות נעשות בשלבים ובעזרת בעלי מקצוע רבים, בשילוב ידיים ובניצוח ראשי צוותים המלווים את הפרויקטים. התמונות המצורפות נועדו על מנת לתת דוגמית להמחשה עד כמה אנו מעורבים ורציניים בניהול העברת חברות בכל הענפים ובכל אזורי הארץ.

כמובן שבמהלך העשורים האחרונים אשר כללו אין ספור הובלות צברנו ידע ניסיון ומקצועיות שאין להם אח ורע ברוב חברות ההובלה בארץ. המקצועיות והאמינות שבנינו ביזע ובנכונות כל הזמן להשתפר ולרצות את קהל לקוחותינו הם היתרון הכי ברור שלנו והוא עומד לרשותכם ולשירותכם. כולנו תקווה לעבוד ביחד ולתת לכם את השירות הטוב ביותר ולשביעות רצונכם המלא גם במחיר, גם בשירות וגם בחיוך.

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2
למעלה