גלריית תמונות – הובלות אחים יששכר

אלפי עבודות איכותיות ומורכבות

חברת הובלות האחים יששכר היא חברה המתמחה בהעברת חברות וארגונים גדולים, משרדים מרובי כח אדם ומפעלי ייצור. יחד עם ההובלות העסקיות אנו מעניקים שירותי הובלה גם למגזר הפרטי, מהובלות דירות ועד פריטים בודדים. רוב ההובלות שאנו עושים מורכבות ומסובכות וכלולות שירותי משנה כגון אריזות למוצרים עדינים, פירוק והרכבה של מכלולים או רהיטים והקמת תשתיות טלקומוניקציה ורשתות מחשוב משלימות. העבודות נעשות בשלבים ובעזרת בעלי מקצוע רבים, בשילוב ידיים ובניצוח ראשי צוותים המלווים את הפרויקטים. התמונות המצורפות נועדו על מנת לתת דוגמית להמחשה עד כמה אנו מעורבים ורציניים בניהול העברת חברות בכל הענפים ובכל אזורי הארץ.

כמובן שבמהלך העשורים האחרונים אשר כללו אין ספור הובלות צברנו ידע ניסיון ומקצועיות שאין להם אח ורע ברוב חברות ההובלה בארץ. המקצועיות והאמינות שבנינו ביזע ובנכונות כל הזמן להשתפר ולרצות את קהל לקוחותינו הם היתרון הכי ברור שלנו והוא עומד לרשותכם ולשירותכם. כולנו תקווה לעבוד ביחד ולתת לכם את השירות הטוב ביותר ולשביעות רצונכם המלא גם במחיר, גם בשירות וגם בחיוך.

חברת הובלות האחים יששכר גאה להציג בפניכם מגוון תמונות מעבודות ההובלה שלנו ברחבי הארץ. אנו מובילים דירות וחברות בעיקר באזור תל אביב והמרכז ומתמקדים בהובלות משרדי הייטק וחברות עתירות ידע באזורי השרון.

אנו בעלי ניסיון רב שנים במתן שירות מקצועי ואיכותי, הכולל מבחר שירותים נלווים כגון: אריזה, פירוק, אחסון וביטוח. כמו כן, אנו מבצעים הובלות מיוחדות ומורכבות כגון: העברת מפעלים ומעבדות, הובלת בתי חולים ובתי ספר, עבודה שוטפת מול משרדי ממשלה, שב"ס, משטרה, משרד הביטחון וארגונים גדולים, העברת ציוד מכני כבד לבתי מלאכה או ציוד למסעדות, הובלת פסנתרים, יצירות אמנות ועוד. 

הובלת משרדים חייבת להתבצע ע"י חברה רצינית ומוכרת

 אתם בטח חושבים "מה כבר ההבדל בין חברות ההובלה? כולם מבצעים את העברת המשרדים אותו הדבר... מה יש כבר להבין בתחום ההייטק? הם סבלים הם לא מתכנתים ולא בדיוק המוח הבא בעולם הסטארט אפ... צריך להעביר את כל הציוד של החברה ממקום למקום אז מעבירים, הובלה זו הובלה..."

ממש לא! לכל דבר בעולם יש משמעות ויש הבדל של שמים וארץ בין חברה לחברה, במיוחד בענף ההובלות.

חברת האחים יששכר הובלות משרדים לוקחת כל עבודה ברצינות ומקפידה על כל פרט וכל שירות שהיא מספקת. נתחיל בכך שכל משאית מצוידת ברמפה הידראולית חדשה ותקינה אשר יורדת לאט ונוגעת בקרקע בעדינות למען עבודה זהירה ובטוחה עם כל הציוד העדין של חברות ההייטק.

הובלת משרדים, במיוחד של חברות הייטק זו משימה מורכבת ועדינה ותלויה בהרבה גורמים. ישנה תהום עמוקה בין הובלת הייטק מוצלחת לכושלת, גם בעוגמת הנפש, גם בהפסדי זמן וגם בנזק לרכוש, במיוחד מחשבים ורשתות, במשרד בו צריך לשקם בעקבות טלטול או חבלה. אבל ההון האנושי בחברת הובלות טובה הוא לב העניין. אורזים טובים וסבלים עדינים יכולים לעשות עבודה נפלאה וחשובה במשרדים שלכם. אל תתפתו ללכת עם החברה הראשונה שאתם מוצאים...