גליל ניילון בועות (פצפצים) לאריזה - איפה קונים

אורזים עם האחים יששכר

כמה עולה גליל ניילון בועות?

כמובן שכשמבררים על גלילים לאריזה, צריכים לדעת שיש כמה סוגים של בועות למכירה (בכל מיני חוזקים וגדלים קטנות, בינוניות, גדולות) ובכל סוג פצפצים יש כמה מידות גלילים (ארוכים או קצרים, רחבים או צרים) ולכל יריעת ניילון יש איכות שונה (חוזק, עובי, עמידות בלחץ או במתיחה לפי יצרן). כל ספק מקבל את הגליל מיצרן שונה, בעלות שונה ועל כן יפרסם אותו במחיר הכדאי לו אך לא בהכרח משתלם לך. זו הסיבה שלשאלה כמה עולה פצפץ לאריזה יש תשובות רבות...

אז במקום לעשות סדר בבלגן רק סיבכתם אותי?!

קחו לדוגמא העדפה: ברור ש-100 ₪ לגליל 50 מטר משתלם וזול בהרבה מגליל 30 מטר ב 70 ₪.

או כדוגמא נוספת: 80 ₪ ליריעת פצפץ ברוחב 1 מ' עדיף על יריעת פצפץ ברוחב 0.8 מ' כמובן אם האורך, הסכום, וסוג גליל ניילון הבועות יהיה זהה.

בכל מקרה העניין הוא שכשמשווים מחירים הכי קל לחפש את גליל הפצפצים הסטנדרטי למכירה עם הבועות הקטנות, שהוא אגב גם הכי נח לאריזת דירה. מכפילים את האורך ברוחב ומחשבים את העלות לפי מטר מרובע ואז הכל פשוט.

 

איפה אפשר לקנות גליל ניילון שלם?

פצפצים למכירה מחברת שיווק ואספקת אריזות

יתרון: בדרך כלל מחירים זולים לאריזות בסיטונאות, במיוחד לרכישת כמות גדולה של קרטונים וגלילים לאריזה. בוודאי שזה משתלם לחברות הובלה עצמן אשר קונות מהם או מהיצרן ומקבלות בהנחה במכירה מיוחדת ובתעריף ייחודי, לאנשים פרטיים שקונים גליל ניילון בועות בודד כדאי לבדוק כמה בדיוק אתם חוסכים. כמובן שהתנאי להזמנת חומרים מחברה עם התחייבות לשירות הוגן היא א-ב של כל עסקה.

חיסרון: אם אתם צריכים לנסוע רחוק כדי לקנות את הפצפצים לאריזה או שאין חניה בסביבת מקום או שאתם גרים בבניין ללא מעלית ויהיה לכם קשה לסחוב את כל הקרטונים והניילון הדרוש לאריזה, תחשבו פעמיים כמה זה עולה והאם זה כדאי? לעיתים קרובות התשובה היא "לא".

פצפצים למכירה אפשר להשיג גם מחברת הובלות

יתרון: המוביל מגיע עד למפתן דלתך עם כל חומרי האריזה ומספק לך את המסקינג טייפ, גליל הפצפצים והקרטונים הדרושים לתכולת הדירה שלך, מבלי שתתאמץ ועוד עושה לך כווץ' במחיר ההובלה, אז למה לא?

חיסרון: לעיתים העלות יותר מידי גבוהה, לכן עשו השוואת מחירים טובה בין הספקים (כפי שהסברנו לעיל) יחד עם זאת, אל תסרבו מיד להצעה, אחרי שבדקתם כמה עולה הניילון נסו ללחוץ על המוביל לעשות הנחה במחיר הגליל, תוך כדי שאתם מציעים לעשות הובלה דרכו, אפשר גם לפתות את חברת ההובלה לקחת בחזרה את הפצפץ שנותר בסיום מלאכת האריזה העצמית שלכם, תמיד יהיה למובילים מה לעשות עם ניילון הבועות וכך להתחשב בכם. בהצלחה.