במקום לפצפץ

נייד עטיפה פצפץ לאריזה לקראת מעבר דירה

מה היינו עושים בלי הפצפצים לאריזה

הפצפצים האלה הם המצאת המאה בהעברת דירות, כאלה קטנטנים ומתוקים ושומרים לנו על הדברים הכי יקרים. איזו חברת הובלה יכולה להרשות לעצמה להציע שירותי אריזה למעבר דירה בלי הניילון השקוף עם בועות האוויר.


4 דגשים קטנטנים לעיטוף חסכני:

לא חייבים לפצפץ את כל השולחן... כן, המכות, השריטות והחבלות שמהם אנו מפחדים - הם תמיד יפגעו בפינות ובמסגרת הרהיטים, לא מתחת לשולחן ולא באמצעו. אם זה לא רהיט יקר מעץ מיוחד במינו או שולחן מהמאה ה-17, אפשר לפצפץ מסביב ולרפד בשכבה כפולה בפינות. מעל שכבת הפצפצים הממוקדת ניתן לעטוף בניילון סטרץ' על כל השולחן מארבע הרוחות ובנדיבות רבה יותר כי הוא חומר זול יותר לאריזה.

 

אפשר פשוט לפרק את הנברשת... כן, חבל להתחיל לפצפץ כל נורה או זכוכית. לעיתים ניתן לפרק לחלקי משנה בנקל ולשים הכל בעדינות בקופסא, מקסימום לרפד קצת את הקופסא מבפנים במשהו עדין כמו שמיכה או בגד ולחסוך בניילון.

לא חייבים לשים הכל במשאית... כן, במעברי דירות, אם יש משהו מאוד יקר\עדין, במקום לבזבז זמן, אנרגיה וחומרי אריזה יקרים, מוטב פשוט לקחת אתנו באוטו ולא לתת למובילים לשים עם שאר הדברים במשאית ההובלות.

פיצפוץ זה לא הכל... כן, יש חפצים שאפשר למעט באריזתם ויחד עם זאת לאחר הפיצפוץ נצטרך ללפף היטב ניילון סטרץ' או מסקינג טייפ מעל כדי לשמור שלא יפתחו הפצפצים ועל מנת להוסיף הידוק וחוזק, בעיקר בפינות או בקצוות.

איפה קונים גליל פצפצים שלם?

בכל חנות לאספקת חומרי אריזה, ברשתות המובילות לציוד משרדי, ואצל החברות הגדולות והמוכרות המספקות שירותי מעבר דירה ואריזה כמו חברת אחים יששכר הובלות.

בועות ענק בשירות התעשייה

הידעת!? באריזת ציוד כבד ומכונות תעשיות ישנו שימוש ב"אח הגדול" של הפץ פץ, הוא ניילון בועות ענקיות וחזקות מניילון עבה במיוחד אשר מותאם לעמידה במשקלים ולחצים כבדים המופעלים מכל הכיוונים ולמרות זאת אינו נקרע בקלות. לא הבועות הסטנדרטיות בקוטר של כס"מ בודד, אלא בועות פץפץ של 10 ס"מ ואפילו 20 ס"מ כל בועת אוויר כלוא.