אדמיניסטרציה ומידע נוסף

תחזוקת צי הרכב בחברת יששכר הובלות

תחזוקת צי הרכב בחברת האחים יששכר

כל חברה המכבדת את עצמה חייבת משמעת תחזוקת מנע מפותחת למזעור נזקים והוצאות עתידיות גבוהות. חברות ההובלה אינן יוצאות מהכלל, כאשר ריבוי התאונות והתקלות שבהם מעורבים רכבי ההובלות מחזק צורך זה שבעתיים.


קבוצת יששכר משתפת אתכם בנושא חשוב זה ומפרסמת הצהרת כוונות המחייבת אותנו מקצועית ומוסרית לנקוט בכל הצעדים האפשריים למזעור כל הסכנות והתרחשויות תחבורתיות שליליות הן לטובת החברה ולקוחות ההובלה והן במאמץ הלאומי למניעת תאונות בכבישים.

גיוס עובדים חדשים ותנאי התעסוקה בחברה

גיוס עובדים ותנאי העסקה בחברת האחים יששכר

מה בדיוק אתה מחפש?

כאשר אתם פונים למודעת דרושים, אתם לאו דווקא בודקים עם מי ומול מי תצטרכו לעבוד. מה שמעניין אתכם כרגע הם מהות העבודה וגובה המשכורת בחברה.

כל שירותי החברה, בשבילך

כל שירותי חברת הובלות האחים יששכר

שירותי חברת האחים יששכר הובלות אינם מסתכמים בהובלה בלבד.

אנו מובילים את ענף ההובלות בארץ, למתן שירותים בכל התחומים הנלווים להובלה.

כל שירותי החברה תחת קורת גג אחת על מנת לחסוך ללקוח זמן ואנרגיה.

רקע היסטורי ונוסטלגיה

רקע היסטורי ונוסטלגיה של חברת האחים יששכר

ברוכים הבאים לחברת האחים יששכר - חברת הובלות מקצועית ואמינה, רבת שנות ניסיון בתחום ההובלות. חברת הובלות יששכר גאה להציג לפניכם קצת על הרקע ההיסטורי שלה, על ההווי המשפחתי בחברה, הערכים שאנו מאמינים בהם וחזון החברה.
אנו גאים להציג בפניכם את היתרונות הייחודיים שלנו, מדוע כדאי לכם לבחור בנו, על הדרך הארוכה שעברנו מחברה קטנה לחברה שאנו היום, בזכות עמל רב, הבנת צרכי הלקוח והשקעה בשירות.

ערכים ושוויון ללקוחות ולעובדים

ערכים והזדמנות שווה בחברת האחים יששכר

שירותי הובלות החברה ללא הסתייגויות

חברת הובלות יששכר מחויבת לספק שירות הובלות' שירותי אריזה ואספקת קרטונים וכן שירותי השכרת מחסנים לכלל האוכלוסייה בארץ ללא הבדל גזע, דת, מגדר או לאום וללא הבחנה או השתייכות פוליטית של הלקוחות. אנו מאמינים בחברה שוויונית ובהזדמנות עסקית שווה הן במגזר הפרטי ובין במגזר העסקי.

נתונים מעניינים על מובילים בישראל

נתונים מעניינים על מובילים בישראל - מאת האחים יששכר

כמה מובילים ישנם בתל אביב\בארץ?

להערכתנו, ישנם כ-2400 מובילים ברחבי הארץ. מתוכם כ-220 מובילים בתל אביב עצמה, ובכלל (לפי אומדן סטטיסטי) רוב המובילים מתרכזים באזור תל אביב והמרכז בשל מס' התושבים. חלק גדול מהמובילים מתרכזים גם בחיפה ובאשדוד בשל הקרבה לנמלים ומתן שירותי הובלת מטענים לסחורה ותכולה המגיעה מעבר לים.

נהלים ותקינות בחברה

נהלים ברורים בחברת יששכר

חברת הובלות האחים יששכר מתנהלת ע"י כללים ברורים והנחיות לשיטות עבודה מסודרות. חברת ההובלות שלנו מחזיקה בתקן 9001:2008ISO. התקן הינו תקן בינלאומי להגדרת נהלים בחברות לפי נושאים ומברר את דרישות התפקיד של כל עובד וכל מנהל בחברה.

התמקצעות ושיפור תמידי

חברת הובלות האחים יששכר מקצועיים ומשתפרים תמיד בשבילך

חברת ההובלות האחים יששכר כל הזמן משתפרת בשירות ובמקצועיות, במקביל להתפתחות ולשינויים התמידיים בענף ההובלות לעסקים. כאשר מעבירים חברות וארגונים גדולים ישנם אתגרים רבים.

התחייבות לשירות הוגן

האחים יששכר מתחייבים לשירות הוגן

הצעות מחיר בחברת יששכר הובלות

מלבד הצעת המחיר הטלפונית, כשמדובר בהובלות גדולות בין עם זה בתים פרטיים ובין אם זה הובלת חברות הייטק ומפעלים, אנו מעדיפים ומוכרחים לתת את הצעת המחיר בבית הלקוח\העסק ולהסביר לו את המורכבות והמשמעות של הצעת המחיר לטובתו ולכדאיות ההובלה.

אחריות על נזקים

הובלות האחים יששכר - מעניקים אחריות על נזק

מניעת נזקים

חברת ההובלה מקפידה מאוד על עבודה זהירה ומיומנת ומקפידה הקפדה יתרה על שיטות עבודה נכונות המקטינות את הסתברות מקרי הנזקים בזמן ההובלות למינימום האפשרי ע"י אריזה ועטיפה ע"י צוות אורזים מיומנים ושימוש תמידי בעגלות משא. משאיות ההובלות בחברה חדשות, עם בולמי זעזועים טובים בעלי רמפה הידראולית. כמו כן, אנו עושים שימוש נרחב בשירותי מנופים ונהיגה זהירה למניעת טלטולים ועצירות חירום.

asuta.jpgbankisrael.gifcc.jpgcellcom.jpgcisco.jpgeged.pngfedex.pnghp.jpgisra-police.jpgkavim.pngkevish_6.pnglogo_elal11.gifmaariv.jpgmaccabi.jpgmenpower.pngnetvision.jpgnice.jpgosem.jpgstrauss.jpgteva.jpg
כל הזכויות שמורות אחים יששכר הובלה ואחסנה 2019 © / עיצוב: סטודיו בהיר / בנייה: אקטיביטק