צור קשר

אדמיניסטרציה ומידע נוסף

קבוצת יששכר גאה להציג בפניכם את כל הפעילות והמידע האדמיניסטרטיבי בשקיפות מלאה.

כולנו תקווה כי כל ענף ההובלות ידע לכבד את עצמו ולעמוד בסטנדרטים המקובלים בעולם המערבי.

אנו בחברת הובלות יששכר מחויבים להמשיך ולהוביל את כל תחומי ההובלה לעתיד טוב יותר.


הובלות יששכר - 
לוקחים אותך ברצינות - מובילים אותך באחריות!

השירותים שלנו

שירותי חברת האחים יששכר הובלות אינם מסתכמים בהובלה בלבד.

אנו מובילים את ענף ההובלות בארץ, למתן שירותים בכל התחומים הנלווים להובלה.

כל שירותי החברה תחת קורת גג אחת על מנת לחסוך ללקוח זמן ואנרגיה.

המשך קריאה: כל שירותי החברה, בשבילך

היסטוריה ונוסטלגיה

ברוכים הבאים לחברת האחים יששכר - חברת הובלות מקצועית ואמינה, רבת שנות ניסיון בתחום ההובלות. חברת הובלות יששכר גאה להציג לפניכם קצת על הרקע ההיסטורי שלה, על ההווי המשפחתי בחברה, הערכים שאנו מאמינים בהם וחזון החברה.
אנו גאים להציג בפניכם את היתרונות הייחודיים שלנו, מדוע כדאי לכם לבחור בנו, על הדרך הארוכה שעברנו מחברה קטנה לחברה שאנו היום, בזכות עמל רב, הבנת צרכי הלקוח והשקעה בשירות.

המשך קריאה: רקע היסטורי ונוסטלגיה

הזדמנות שווה

שירותי הובלות החברה ללא הסתייגויות

חברת הובלות יששכר מחויבת לספק שירות הובלות' שירותי אריזה ואספקת קרטונים וכן שירותי השכרת מחסנים לכלל האוכלוסייה בארץ ללא הבדל גזע, דת, מגדר או לאום וללא הבחנה או השתייכות פוליטית של הלקוחות. אנו מאמינים בחברה שוויונית ובהזדמנות עסקית שווה הן במגזר הפרטי ובין במגזר העסקי.

המשך קריאה: ערכים ושוויון ללקוחות ולעובדים

נהלים ותקינות בחברת הובלות האחים יששכר

נהלים ברורים בחברת יששכר

חברת הובלות האחים יששכר מתנהלת ע"י כללים ברורים והנחיות לשיטות עבודה מסודרות. חברת ההובלות שלנו מחזיקה בתקן 9001:2008ISO. התקן הינו תקן בינלאומי להגדרת נהלים בחברות לפי נושאים ומברר את דרישות התפקיד של כל עובד וכל מנהל בחברה.

המשך קריאה: נהלים ותקינות בחברה

תחזוקת רכב

כל חברה המכבדת את עצמה חייבת משמעת תחזוקת מנע מפותחת למזעור נזקים והוצאות עתידיות גבוהות. חברות ההובלה אינן יוצאות מהכלל, כאשר ריבוי התאונות והתקלות שבהם מעורבים רכבי ההובלות מחזק צורך זה שבעתיים.


קבוצת יששכר משתפת אתכם בנושא חשוב זה ומפרסמת הצהרת כוונות המחייבת אותנו מקצועית ומוסרית לנקוט בכל הצעדים האפשריים למזעור כל הסכנות והתרחשויות תחבורתיות שליליות הן לטובת החברה ולקוחות ההובלה והן במאמץ הלאומי למניעת תאונות בכבישים.

המשך קריאה: תחזוקת צי הרכב בחברת יששכר הובלות

גיוס עובדים

מה בדיוק אתה מחפש?

כאשר אתם פונים למודעת דרושים, אתם לאו דווקא בודקים עם מי ומול מי תצטרכו לעבוד. מה שמעניין אתכם כרגע הם מהות העבודה וגובה המשכורת בחברה.

המשך קריאה: גיוס עובדים חדשים ותנאי התעסוקה בחברה

השאיפה לשיפור ועלייה תמידית

חברת ההובלות האחים יששכר כל הזמן משתפרת בשירות ובמקצועיות, במקביל להתפתחות ולשינויים התמידיים בענף ההובלות לעסקים. כאשר מעבירים חברות וארגונים גדולים ישנם אתגרים רבים.

המשך קריאה: התמקצעות ושיפור תמידי

אחריות על נזקים

מניעת נזקים

חברת ההובלה מקפידה מאוד על עבודה זהירה ומיומנת ומקפידה הקפדה יתרה על שיטות עבודה נכונות המקטינות את הסתברות מקרי הנזקים בזמן ההובלות למינימום האפשרי ע"י אריזה ועטיפה ע"י צוות אורזים מיומנים ושימוש תמידי בעגלות משא. משאיות ההובלות בחברה חדשות, עם בולמי זעזועים טובים בעלי רמפה הידראולית. כמו כן, אנו עושים שימוש נרחב בשירותי מנופים ונהיגה זהירה למניעת טלטולים ועצירות חירום.

המשך קריאה: אחריות על נזקים

הוגנות

הצעות מחיר בחברת יששכר הובלות

מלבד הצעת המחיר הטלפונית, כשמדובר בהובלות גדולות בין עם זה בתים פרטיים ובין אם זה הובלת חברות הייטק ומפעלים, אנו מעדיפים ומוכרחים לתת את הצעת המחיר בבית הלקוח\העסק ולהסביר לו את המורכבות והמשמעות של הצעת המחיר לטובתו ולכדאיות ההובלה.

המשך קריאה: התחייבות לשירות הוגן

נתונים על מובילים

כמה מובילים ישנם בתל אביב\בארץ?

להערכתנו, ישנם כ-2400 מובילים ברחבי הארץ. מתוכם כ-220 מובילים בתל אביב עצמה, ובכלל (לפי אומדן סטטיסטי) רוב המובילים מתרכזים באזור תל אביב והמרכז בשל מס' התושבים. חלק גדול מהמובילים מתרכזים גם בחיפה ובאשדוד בשל הקרבה לנמלים ומתן שירותי הובלת מטענים לסחורה ותכולה המגיעה מעבר לים.

המשך קריאה: נתונים מעניינים על מובילים בישראל

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2
למעלה