פצפץ - בלוג המאמרים של האחים יששכר

מגוון מאמרים מעניינים בנושאי אריזה, הובלה ואחסנה מוגש לעיונכם. אנו מאמינים שהמידע באתר שלנו רב ערך ומועיל, הן להבנה נרחבת בתחום ההובלה (כדי למנוע טעויות של חוסר ניסיון) והן בנתינת כלים משמעותיים לייעול וחסכון בכסף, בזמן ובארגון נכון בכל אחד משלבי האחסון או האריזה הנלווית לשירותי ההובלות שלנו.

המאמרים מחולקים לפי נושאים, בהתאם לאזור המבוקש או אפיון הלקוח כפרטי או עסקי, כך שכל קורא יכול למצוא בנקל את הנושא המדבר אליו (בין אם מדובר בהובלת דירה ואריזה ובין בהעברת משרדים חברות ומפעלים).

כל האינפורמציה מקורית ואמינה ונועדה לטובת לקוחותינו. אם תמצאו טעות או שגיאה בתום לב בטקסט שלפניכם, נודה לכם על הפניית תשומת ליבנו ונדאג לתקן ולשפר, בדיוק כפי שאנו עושים מאז נוסדה חברת ההובלה שלנו - אנו משתדלים ומשתפרים כל הזמן.

קריאה נעימה!

סיום יום הובלת דירה בשלום

הובלות בשלום

לאחר הובלת דירה אנו עייפים וחסרי סבלנות אך צריכים להישאר ממוקדים עוד טיפה כדי שכל תהליך הובלת הדירה יעבור בהצלחה מבלי לפספס כמה דברים חשובים. להלן כמה טיפים ועצות לסיום מוצלח.

האחים יששכר מציגים: היתרונות שלנו בהעברת חדרים נקיים ושרתים

העברת חדרים נקיים ושרתים

 אנו בחברת האחים יששכר הובלות מציעים לכם שירות אמין ומקצועי להעברת חדרי שרתים והובלת חדרים נקיים ברמה גבוהה. בנוסף ליידע והמומחיות שצברנו במהלך השנים ובעקבות ההובלות הרבות שעשינו. מלבד הכשרת העובדים בצורה יעילה ונכונה, התאמנו את השירותים הנלווים וגם את המשאיות והציוד שלנו בצורה אופטימאלית להעברת שרתים וציוד רגיש ועדין במיוחד. להלן היתרונות הייחודיים שלנו:

שלוש עצות טובות להובלת חברת הייטק

עצות מאת האחים יששכר

1. הקפידו על אריזה נכונה


ראשית, הוציאו דיסקים מן הכוננים, נתקו את הכבלים השונים, מבלי לשכוח לסמן את סוגם ונקודת הכניסה. ניתן לבצע זאת על ידי מדבקות מספר או צבע., את הדיסקים והכבלים ארזו בנפרד.

הסכם הובלת משרד - האותיות הקטנות

אותיות קטנות בהסכמי הובלות משרדים ובכלל

בכל הצעת מחיר להובלה מסתתרים סעיפים שונים לגבי תרחישים שונים והסתייגויות ממקרים לא שכיחים. הדבר נכון בדרך כלל אם זו חברה מפוקפקת. ההסכם לא נרשם בזדון להוציא מכם כספים במרמה אך מצד שני כל מה שכתוב בהסכם לא יהיה לטובתכם.

שלוש נקודות למחשבה על הובלת משרדים

נקודות למחשבה על הובלת משרד

1. מול מי אתם עובדים? פתחו עיניים!


האם נציג ההובלה המכופתר או אתר האינטרנט המושקע של חברת ההובלות נותנים קנה מידה על איכות, אמינות או שירות? לא רק שהדבר לא מייצג שום דבר אלא שיש לא מעט הטעיות וכזבים. התמונות של משאיות ההובלות שמופיעות באתר אינן של החברה...

חומרי אריזה מתאימים ושיטות אריזה יעילות למעבר דירה

חומרי אריזה מתאימים ושיטות אריזה יעילות

אריזות טובות ומקצועיות נמדדות בארבעה פרמטרים תוכלו לבדוק עם עצמכם איך וכיצד נראית האריזה שלכם לפי הפירוט הבא (לפי סדר החשיבות) יש לציין שלפעמים דאגה ואריזת יתר גם היא טעות נפוצה במעבר דירה, חומרי אריזה להובלות בתים נועדו לשמור על הציוד ולעיתים אריזה מוגזמת יכולה להרוס את הפריטים או סתם להיות מיותרת.

הובלות ציוד מעבדות בדרך הבטוחה

הובלת ציוד מעבדה עם האחים יששכר

היערכות למניעת תקלות

להובלת מעבדות יש להיערך בהתאם. ראשית יש להכין את המקום החדש החל מנקודות החשמל, עמדות העבודה, הגדרת אזורי הפעילות ועד התשתית לקליטת וסנכרון הציוד המשולב.

הובלות יששכר מציגים: טיפ להעברת עסקים

טיפ מאת האחים יששכר

הובלת חברות גדולות, משרדים ועסקים עלולה להיות פרויקט יקר, ארוך, מסובך ורווי מכשולים. הן בשל ריבוי ציוד ותכולה עדינה ויקרה הן בשל ריבוי עובדים וסיווגים והן בשל הרצון לשמור על רצף עבודה והמשך מתן שירותים בזמן מעבר החברה.

טיפים לאריזת דירה גדולה או בית פרטי

טיפים לאריזת בית פרטי

השיגו טוש חזק...

אריזות חייבות להיות מסומנות נכון, לכן רשמו על כל קרטון מה יש בתוכו ולאיזה חלק הוא שייך (כגון: נועה-בגדי חורף) למען חסכון בארגון ובזמן סידור הבית לאחר המעבר. בבתים פרטיים, בעלי חצר, מחסן, מקלט או עליית גג, לדבר יש חשיבות יתרה

התארגנות ביום הובלת הדירה

התארגנות ביום ההובלה - אחים יששכר

הובלת דירות הוא תחום מלחיץ ומתיש כבר אמרנו. יום הובלת הדירה עצמו הוא אולי השיא גם מבחינת ריבוי משימות ודאגות וגם הלחץ שהכל יתנהל כשורה בלי תקלות ובלי הפתעות.

כיצד לארוז - לבד או באמצעות שירותי אריזה מקצועיים

אורזים עם האחים יששכר

השוואת מחירים

שירותי אריזה אפשר להשוות בנקל לכן לפני שאתם מחליטים וודאו שכל הנתונים לפניכם, לאחר שהוצגו כאן המחירים של מוצרי האריזה השונים, בקשו מחברת ההובלה הצעת מחיר לשירותי אריזת בית

הובלת דירה - טיפים ליום שאחרי

טיפים לאחר מעבר דירה - מאת האחים יששכר

רכישות מוקדמות ומיותרות

הובלת דירות הינה תקופה שמתאפיינת ברצון אובייקטיבי להתחדש ברהיטים וציוד לקנות כלי בית וילונות תואמים ועוד. בלי להרוס לכם את ההתרגשות וההנאה, חכו, תמיד מומלץ לחכות שבועיים לאחר הובלת הדירה כדי לרכוש חפצים כי רק לאחר זמן מה באמת רואים שספה גדולה תחסום את המעבר ורק לאחר המעבר לדירה החדשה מבינים שטלוויזיה קטנה בעצם מספיקה לחדר ילדים ושפינת אוכל כדאי לקנות מרובעת ולא מלבנית, או לדוגמא רק אחרי שאתם עוברים דירה אתם פתאום רואים שכל הכיסויים של המיטות לא תואמים את צבע הארונות בחדר השינה...

עשו זאת בעצמכם - פעולות שניתן ורצוי לעשות למען מעבר חלק

המלצות עשה זאת בעצמך מהאחים יששכר

העברת חדרי מחשבים מרכזים וחדרי שרתים נתפסת כנישה רגישה ופגיעה במיוחד על ידי חברות המבקשות לעבור למשכנם החדש. כיום כל פעילות החברה תלויה בשרתי המידע המוגדר כרכיב קריטי בהתנהלותה של החברה.

עברנו - טרנד הובלת המשרדים מאזור תל אביב לפריפריה

מעבירים משרדים לפריפריה וחזרה

בשנים האחרונות ישנה פריחה של בנייני משרדים בערי לווין של תל אביב וכן בערי פריפריה מובהקות כגון אזור התעשייה הצפוני של לוד, מרכז העסקים והסייבר של באר שבע, אזורים בגליל בראש העין ועוד.

ראשי הערים השונות מפתים את החברות במיסים מופחתים, שכיריות נמוכות ומתן שירותים ותשתיות למשרדים (יחד עם התחייבות להעסקת עובדים מהעיר).

סגירת עסקה להובלת משרד – החיפזון מוביל לאסון

החיפזון מוביל לאסון

משא ומתן

 

עסקת הובלות משרדים כמו בחיים עצמם הכול זה משא ומתן, על הכול ניתן להתמקח ולשפר עמדות. הצג בפני חברת ההובלות הצעת מחיר נוספת, אמור להם שאתה צריך "לישון על זה" ותן להם להתבשל, תמיד תוכל לבקש בנימוס מנציג המכירות שאתה רוצה לעבוד מול המנכ"ל, אולי הוא יפתיע אותך ויגיד שבמיוחד בשבילך ובאופן שמפתיע אפילו אותו הוא קיבל אישור מהמנכ"ל להתגמש במחיר או אפילו לתת לך שירות אקסטרה הכלול במחיר

דברים שחשוב לבדוק בפוליסת ביטוח הובלות

פוליסת ביטוח הובלות עם האחים יששכר

לצערנו לא תמיד יש משאבים של זמן ואנרגיה לבדוק את כל הפרמטרים הסיכונים והאותיות הקטנות של ביטוח הובלה בשביל משך זמן מעבר כה קצר ביחס למשך הזמן הכללי של כל התהליך וכל הכאב ראש והסידורים שבמעבר למקום החדש, אך יחד עם זאת אנו ננסה לשכנע אתכם שמאמץ קטן מצדכם לברר על תנאי פוליסת ביטוח הובלות יהיה משתלם ולו רק במחשבה על החיסכון האפשרי של עוגמת הנפש הרבה במקרה ביטוחי, גם נזק לדברים גם עיכוב בזמן גם להתווכח עם חברתהובלות על האחריות שלה ועל הפיצוי שנרצה ומגיע לנו לקבל.

שני דברים מהותיים לפני הובלת חברת הייטק

הובלת חברות היי-טק עם חברת ההובלות האחים יששכר

נושא מעבר המשרדים בחברות טכנולוגיה עילית כרוך בעלויות וסיכונים אפשריים. במקרה של חברת הייטק עתירת ידע, בה הון החברה מרוכז במערכות ממוחשבות יקרות ורגישות – הנושא רגיש שבעתיים. כחברה המתמחה בהובלת חברות הייטק ומפעלים עתירי ידע, אנו שמחים להעניק לכם שתי עצות טובות לפני ההובלה על מנת לבצע את תהליך המעבר בצורה החלקה ביותר.

הובלת דירה - הליך ההזמנה

הובלת דירות יפות עם חברת האחים יששכר

הזמנת הובלות דירה

מתי מזמינים

יש להזמין שירותי הובלות שבועיים לפני היום המבוקש להובלת הדירה (תאריכי תחילת וסוף חודש כדאי להזמין 3 שבועות קודם) *אם העברת הדירה שלכם מתעתדת לחול בחודשים יולי-אוגוסט הזמינו את ההובלה 2 חודשים מראש, אל תחכו לדקה ה90!

דגשים חשובים להובלת עסקים

דגשים להובלת עסקים - מאת האחים יששכר הובלות

להתמחות בענף העסקים ישנה חשיבות רבה בכל הקשור לבזבוז זמן וכסף להתנהלות כושלת ולעבודה מרושלת יש מחיר. כל אחד מחפש הכי טוב והכי זול לעיתים זה דבר והיפוכו לפעמים יש מפגש בין השניים, שיש התנגשות כל לקוח מקצין לכיוון מסוים לפי כיסו וכעסו אבל לכל התחלה יש סוף ולעיתים חסכון מוביל לגרעון.

האמת העגומה

האמת העירומה

"אז הם רימו בפרסום, ביג דיל"

פעם שאלת את עצמך האם כל מה שכתוב נכון, ואם לא איך החברות מעיזות לשקר לנו בפנים?

ולמה שמדובר בתחום ההובלות יש לבדוק כל פסיק ולא להתרשל בעמידה על האמת, איך האופי הישראלי החפיפניק של אל תדאג יהיה בסדר , אני חכם , אני יודע, אני כבר יסתדר בסופו של דבר פוגע לנו בכיס וגורם לנו עוגמת נפש. כדאי לקרוא להשכלה כללית ובפרט לענף הובלות משרדים:

כיצד תבדקו את הצעת המחיר להעברת המשרד

בודקים

העברת משרדים אינה זולה, אנו ממליצים מניסיוננו הרב על קבלת הצעות מחיר מ 2-4 חברות שונות (לא יותר ולא פחות) קראו קצת על חברת ההובלה לפני שאתם מרימים טלפון הסבירו מה רצונכם ובקשו שנציג יגיע אליכם לפגישת היכרות. נציג העברת משרד שרואה את הדברים יהיה ערובה למקצועיות התמודדות טובה יותר עם תנאי השטח ולקיחת אחריות על כל הגורמים והמשתנים של העברת משרד העלולים להתחשב, בקשו שהצעת המחיר תהיה מפורטת לפי נושאי השירות והעלויות בכל נושא. הנושאים הנדרשים התייחסות נפרדת להתחייבות ועלות העברת משרד מפורטת כדלהלן:

העיכובים הצפויים בהובלות משרדים

עיכובים צפויים – קחו בחשבון עיכובים שיש היתכנות כלשהי לקיומם לדוגמא: הפסקת חשמל , משאית שהתקלקלה, גילוי תוכנה זדונית ברשת מחשבים, קבלת פרויקט בהול ודחיית הובלת המשרד שלך למועד מאוחר יותר, אי מוכנות של המשרדים החדשים בשל עיכוב בפינוי של החברה הנכחית. באותו יום באותו בניין יש עוד עבודות של עוד בעלי מקצוע עוד חברת הובלות ו\או ועוד כמה הובלות עסקיות, כולם רוצים להשתמש בחניות הקרובות, במעליות ובאותם המעברים...

כמה באמת עולה הובלת המשרד שלכם - כלים לבדיקה

בקשו נציג למשרד שלך

 

אל תוותר על השירות שמגיע לך ללא התחייבות (וללא תשלום) כאשר מגיע נציג חברת הובלות למשרדים שלךמונה את הפרמטרים ומכלול השירותים, מסביר לך פרונטאלית מה כוללת העסקה כמה עולה הובלת המשרד עצמו וכמה עולה כל שירות בנפרד איזה חומרי אריזה זה כולל הנציג משאיר לך במשרד טופס התחייבות בכתב ומעל הכול פותח לך צוהר על התנהלות חברת ההובלות בפועל.

מוקשים עיקריים בהעברת משרד

זהירות מוקש

מחיר הובלה מפתה


למרות כל נורות האזהרה ולמרות הידיעה שאין צדיקים, בכל הענפים השירותים והמוצרים וגם שמדובר בהובלת משרדים. בכל פעם שמישהו נותן מחיר זול מידי מישהו בצד השני מתפתה לקחת. תמיד יהיה הלקוח שיתייחס לזה ברצינות, סטטיסטית זה עובד, אחרת לא היו ממשיכים בפרסום העברת משרדים בחצי מחיר...

ארבעה דברים שאתם חייבים לבדוק לפני הובלת משרד

הובלת משרדים עם האחים יששכר

1. המלצות

המלצות הובלת משרד הכתובות על גבי מסמך רשמי קונקרטית לגבי שירותי הובלת משרד שנעשה בחברה עם שם המשרד הספציפי, שם וטלפון של הממליץ והתאריך שבו נעשתה הובלת המשרד.

ככל שנקבל יותר המלצות בזמנים מהעבר הלא רחוק ובהפרשי זמן תכופים כך הרושם שיתקבל יהיה יותר טוב ולכן זה האינטרס של המוביל להראות לנו המלצות, אם הוא מתחמק מלתת את אחד מהפרטים הנ"ל (כגון מס' טלפון או שם הנציג הממליץ במשרד) זה ידליק נורה אדומה.

טיפים למעבר דירה ומשרד

טיפים למעבר דירה ומשרד
הגעתם לרגע. לאחר חודשי (או שנות) חיפושים אחר המיקום האופטימאלי, הולך וקרב יום המעבר. על מנת להקל ככל הניתן ולייעל את תהליך המעבר, ריכזנו את העצות הטובות ביותר. כאלו שנמצאו על ידי לקוחותינו כברות יישום, חכמות ומועילות במיוחד.
מוכנים?

טיפים לאריזה נכונה

אריזה נכונה עם האחים יששכר

עוברים דירה? כך תארזו נכון

מהו החלק הקשה ביותר במעבר דירה? האריזה, כמובן.
השילוב בין תהליך ארוך טווח, קושי פיזי ממשי והתמודדות מול קבלת החלטות גורלית, מרתיעה עוברי דירה רבים, ומביאה למתח נפשי ומעמסה.
אם כן, כיצד אורזים חכם? מהו הציוד שימשיך ללוות אתכם וממה מומלץ להיפטר?
כמומחים להובלות דירות ומשרדים, ריכזנו שפע עצות יעילות לשיפור חווית האריזה. הנה כאן:
asuta.jpgbankisrael.gifcc.jpgcellcom.jpgcisco.jpgeged.pngfedex.pnghp.jpgisra-police.jpgkavim.pngkevish_6.pnglogo_elal11.gifmaariv.jpgmaccabi.jpgmenpower.pngnetvision.jpgnice.jpgosem.jpgstrauss.jpgteva.jpg
כל הזכויות שמורות אחים יששכר הובלה ואחסנה 2019 © / עיצוב: סטודיו בהיר / בנייה: אקטיביטק