פצפץ - בלוג המאמרים של האחים יששכר

מגוון מאמרים מעניינים בנושאי אריזה, הובלה ואחסנה מוגש לעיונכם. אנו מאמינים שהמידע באתר שלנו רב ערך ומועיל, הן להבנה נרחבת בתחום ההובלה (כדי למנוע טעויות של חוסר ניסיון) והן בנתינת כלים משמעותיים לייעול וחסכון בכסף, בזמן ובארגון נכון בכל אחד משלבי האחסון או האריזה הנלווית לשירותי ההובלות שלנו.

המאמרים מחולקים לפי נושאים, בהתאם לאזור המבוקש או אפיון הלקוח כפרטי או עסקי, כך שכל קורא יכול למצוא בנקל את הנושא המדבר אליו (בין אם מדובר בהובלת דירה ואריזה ובין בהעברת משרדים חברות ומפעלים).

כל האינפורמציה מקורית ואמינה ונועדה לטובת לקוחותינו. אם תמצאו טעות או שגיאה בתום לב בטקסט שלפניכם, נודה לכם על הפניית תשומת ליבנו ונדאג לתקן ולשפר, בדיוק כפי שאנו עושים מאז נוסדה חברת ההובלה שלנו - אנו משתדלים ומשתפרים כל הזמן.

קריאה נעימה!

העיכובים הצפויים בהובלות משרדים

עיכובים צפויים – קחו בחשבון עיכובים שיש היתכנות כלשהי לקיומם לדוגמא: הפסקת חשמל , משאית שהתקלקלה, גילוי תוכנה זדונית ברשת מחשבים, קבלת פרויקט בהול ודחיית הובלת המשרד שלך למועד מאוחר יותר, אי מוכנות של המשרדים החדשים בשל עיכוב בפינוי של החברה הנכחית. באותו יום באותו בניין יש עוד עבודות של עוד בעלי מקצוע עוד חברת הובלות ו\או ועוד כמה הובלות עסקיות, כולם רוצים להשתמש בחניות הקרובות, במעליות ובאותם המעברים...

כמה באמת עולה הובלת המשרד שלכם - כלים לבדיקה

בקשו נציג למשרד שלך

 

אל תוותר על השירות שמגיע לך ללא התחייבות (וללא תשלום) כאשר מגיע נציג חברת הובלות למשרדים שלךמונה את הפרמטרים ומכלול השירותים, מסביר לך פרונטאלית מה כוללת העסקה כמה עולה הובלת המשרד עצמו וכמה עולה כל שירות בנפרד איזה חומרי אריזה זה כולל הנציג משאיר לך במשרד טופס התחייבות בכתב ומעל הכול פותח לך צוהר על התנהלות חברת ההובלות בפועל.

מוקשים עיקריים בהעברת משרד

זהירות מוקש

מחיר הובלה מפתה


למרות כל נורות האזהרה ולמרות הידיעה שאין צדיקים, בכל הענפים השירותים והמוצרים וגם שמדובר בהובלת משרדים. בכל פעם שמישהו נותן מחיר זול מידי מישהו בצד השני מתפתה לקחת. תמיד יהיה הלקוח שיתייחס לזה ברצינות, סטטיסטית זה עובד, אחרת לא היו ממשיכים בפרסום העברת משרדים בחצי מחיר...

ארבעה דברים שאתם חייבים לבדוק לפני הובלת משרד

הובלת משרדים עם האחים יששכר

1. המלצות

המלצות הובלת משרד הכתובות על גבי מסמך רשמי קונקרטית לגבי שירותי הובלת משרד שנעשה בחברה עם שם המשרד הספציפי, שם וטלפון של הממליץ והתאריך שבו נעשתה הובלת המשרד.

ככל שנקבל יותר המלצות בזמנים מהעבר הלא רחוק ובהפרשי זמן תכופים כך הרושם שיתקבל יהיה יותר טוב ולכן זה האינטרס של המוביל להראות לנו המלצות, אם הוא מתחמק מלתת את אחד מהפרטים הנ"ל (כגון מס' טלפון או שם הנציג הממליץ במשרד) זה ידליק נורה אדומה.

טיפים למעבר דירה ומשרד

טיפים למעבר דירה ומשרד
הגעתם לרגע. לאחר חודשי (או שנות) חיפושים אחר המיקום האופטימאלי, הולך וקרב יום המעבר. על מנת להקל ככל הניתן ולייעל את תהליך המעבר, ריכזנו את העצות הטובות ביותר. כאלו שנמצאו על ידי לקוחותינו כברות יישום, חכמות ומועילות במיוחד.
מוכנים?

טיפים לאריזה נכונה

אריזה נכונה עם האחים יששכר

עוברים דירה? כך תארזו נכון

מהו החלק הקשה ביותר במעבר דירה? האריזה, כמובן.
השילוב בין תהליך ארוך טווח, קושי פיזי ממשי והתמודדות מול קבלת החלטות גורלית, מרתיעה עוברי דירה רבים, ומביאה למתח נפשי ומעמסה.
אם כן, כיצד אורזים חכם? מהו הציוד שימשיך ללוות אתכם וממה מומלץ להיפטר?
כמומחים להובלות דירות ומשרדים, ריכזנו שפע עצות יעילות לשיפור חווית האריזה. הנה כאן:

 

1. התחילו לתכנן מראש. הרבה זמן מראש.

גם אם התקופה העוברת עליכם עמוסה, הקפידו לתכנן את מלאכת האריזה לפחות 4 שבועות מראש.
תכנון נכון ואריזה חכמה יחסכו מפח נפש ותסכול גדול, ביום המעבר.
איך עושים זאת נכון?
התחילו בעריכת רשימות מפורטות ככל הניתן. חלקו את חלל הבית לאזורי משנה, ולאחר מכן לחדרים. קבעו לכל חדר טבלה וערכו בה עמודות, בצורה הבאה:

 ציוד לקחת ציוד לזריקה  ציוד למסירה  לא בטוחים 

ציוד לקחת ציוד לזריקה ציוד למסירה לא בטוחים
תלו רשימה זו על דלת הכניסה לבית או בכל מקום מרכזי אחר, והגדירו כ – 4 ימים לסיום כתיבתה, על ידי כל אחד מבני הבית.
 

2. חיתכו בבשר החי

רהיטים, ספרים, בגדים וצעצועים – לכל אלו ערך נפשי ורגשי, המעלה זיכרונות ורגשות.
מניסיוננו, עמודת ה"לא בטוחים" היא המועדת לפורענות, ובדרך כלל מכילה ציוד סנטימנטלי שלא תמיד יש בו צורך ממשי.
ציוד המקוטלג תחת "לא בטוחים", ממילא מוצא דרכו לפח המחזור או המסירה כעבור זמן. נסו להיות נחרצים ככל הניתן, זרקו או מסרו בלב שלם.
זכרו כי צרכי בני הבית משתנים לאורך השנים. האם באמת יש צורך בדובי בן 15 שנים, או שביכולתו לשמח ילד נזקק?

 

3. לכל סוג ציוד שיטת אריזה ייחודית

אין דין אריזת בגדים כדין אריזת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה.
על מנת לשמור על ערך הציוד ולאתחל את השימוש בו מוקדם ככל הניתן, ארזו בחכמה, כל ציוד על פי מאפייניו:

 

מוצרי אלקטרוניקה

מוצרי אלקטרוניקה מאופיינים כציוד הרגיש ביותר למעבר דירה.
על מנת לבצע זאת נכון, יישמו את הכללים הבאים:
  • הפרידו בין המכשיר לפריטים המצויים בו, כגון מחסניות דיו, דיסקים, DVD, קלטות ועוד. את הפריטים ארזו בנפרד בקופסאות מקוטלגות וממוספרות. כך תוכלו ליהנות מהמוסיקה המועדפת עליכם עוד בערב הראשון במעון החדש.
  • הקפידו על אריזת מוצרי אלקטרוניקה באריזות ייעודיות, אם אפשר באריזות המקוריות המכילות שכבות הגנה ובידוד. במידה ואין ברשותכם אריזות מקוריות, בקשו מחברת ההובלה לספק לכם ארגזים וקופסאות לצורך זה.
  • תייגו כל כבל, גם את זה הברור מאליו, על ידי מדבקה ובה מספר או תיאור. הצמידו מדבקה נוספת עם אותו המספר לכניסת הכבל למחשב, ממיר או כל מכשיר אחר.
את ריכוז הפירוט רשמו בטבלה מסודרת.

 

ביגוד וכלי מיטה

ביגוד בני הבית הינו התחום בעל הפוטנציאל הגדול ביותר להתייעלות.
  • ככלל, בגדים שלא נלבשו למעלה משתי עונות, כנראה גם אינם עתידים להילבש. מסרו אותם לאלו הזקוקים להם.
  • בגדי ילדים נוטים לשמש לזמן קצר. הפרידו בין בגדי גן מהוהים ושמרו רק את אלו הטובים ביותר, אותם תוכלו לאחסן בשקיות וואקום, או למסור הלאה לבני משפחה וחברים.
  • את הבגדים שבחרתם להעביר, קפלו כראוי והימנעו ככל הניתן מערבול וזריקה לארגזים. אם תרצו, תחבו דפי מייבש ריחניים בין הבגדים. הרגשתכם תהא טובה עם הוצאת כשהינם מקופלים ומדיפים ריח של בית.
  • את המצעים והשמיכות קפלו היטב וארזו סדינים, צפיות ושמיכות – כל אחד בנפרד. ניתן בהחלט לארוז כל סט מצעים לכשעצמו, ובכך להקל על מלאכת סידור המיטה בלילה הראשון במעון החדש. כבכל ארגז, גם את ארגז המצעים חיתמו היטב, והניחו מדבקה ובה התכולה והחדר במקום אבולט לעין. צוות המובילים ישנע את הארגז לחדר המתאים.

כלי מטבח

אין דבר המסמל בית, יותר מניחוחות המגיעים מהמטבח.
על מנת להקל ככל הניתן את מלאכת סידור לב ליבו של הבית, ארזו כלי מטבח על פי ההנחיות הבאות:
  • הפרידו בין כלי אוכל לבין פרטי אוכל. את כלי האוכל ארזו בנפרד על פי ייעודם: סירים ומחבתות, צלחות על פי גדלים, כוסות מסוגים שונים וכו'.
  • את מוצרי המזון הפרידו ליבשים, מקוררים או קפואים, וארזו בהתאם. צברו מלאי מספק של קרחונים, על מנת לשמור על טיב המזון המצונן והקפוא.

 4. עצה אחרונה ומהותית.

גם אם ארזתם כראוי והקפדתם על ביצוע נכון, שמרו לפחות 10 ארגזים לכל אותו ציוד אחרון, "מסתובב" או כזה שטרם החלטתם לגביו. תתפלאו לגלות באיזו קלות ומהירות מתמלאים ארגזים אלו.
 
 
asuta.jpgbankisrael.gifcc.jpgcellcom.jpgcisco.jpgeged.pngfedex.pnghp.jpgisra-police.jpgkavim.pngkevish_6.pnglogo_elal11.gifmaariv.jpgmaccabi.jpgmenpower.pngnetvision.jpgnice.jpgosem.jpgstrauss.jpgteva.jpg
כל הזכויות שמורות אחים יששכר הובלה ואחסנה 2019 © / עיצוב: סטודיו בהיר / בנייה: אקטיביטק