חברת הובלות משרדים בתל אביב ובמרכז

הובלת משרדים בתל אביב ובמרכז - האחים יששכר

חברת הובלה עם ניסיון ומוניטין

הובלות יששכר משקיעה מאמצים רבים להעניק שירותי הובלה מתקדמים במקסימום מקצועיות ומינימום מחיר למגוון הלקוחות שלנו - בין אם זה הובלת משרדים ובין אם זה הובלות דירות יוקרה ולא בכדי היא חברת הובלות משרדים מובילה בתחומה.

 

במהלך שנות ניסיון רבות של הובלות במרכז הארץ, צברנו מוניטין מכובד והמלצות חמות המוצגות באתר כדי להמחיש את שירותי ההובלה המעולים והיחס האדיב שנעניק לכם ולא על מנת להתרברב.

מרכז הפעילות שלנו בערי המרכז

חברת ההובלות האחים יששכר היא חברת הובלות ותיקה ואיכותית המתמחה בהובלות משרדים במרכז הארץ ועיקר פעילותה בערים: תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, גבעתיים, חולון, בת-ים, ראשון לציון, רחובות והובלות במודיעין.

מגמת מעבר משרדים לבאר שבע

בשנתיים האחרונות קיימת הרחבה ניכרת בתחום פעילות המשרדים באזור באר שבע בשל הפיכתה למרכז חברות סייבר. אם עד היום רוב רובם של הובלות המשרדים בארץ היו בתוך ערי המרכז למעט מספר זניח של הובלות מאזורי הצפון והדרום לאזור תל אביב וההפך. כיום ישנה מגמה ההולכת וגדלה בהתמדה של מעבר משרדים לאזור הדרום אשר מושכת אליה בהתאמה את חברות הובלות המשרדים מהמרכז.

חברות הובלה רבות מתל אביב, ראשון לציון, מודיעין ומערים נוספות מוצאות את עצמן יותר ויותר מעורבות בהובלת משרדים רבים המחליטים לעבור מיקום מאזור רמת גן, גבעתיים ותל אביב רבתי לאזור המשרדים החדש בבאר שבע.

העברת משרדים בין ערים במקביל

לעיתים חברות גדולות מרובות משרדים וסניפים ברחבי הארץ צריכות להיערך מחדש, לסגור\לפתוח סניפים מסוימים ולהעביר משרדים באותו הזמן בין ערים שונות במרכז, יש צורך בחברת הובלות גדולה המאפשרת את הגמישות ועמידה בריבוי משימות.

חברת יששכר הובלות מעמידה למצבים כאלה מספר רב של משאיות, נהגים וסבלים וכן נמצאת בשיתוף פעולה של חברות קבלן לשירות רחב ומקיף בזמן קצר, יחד עם הניהול והאחריות הכוללת שלנו על כל שירותי ההובלה.

לדוגמא: חברת השכרת רכב גדולה העוברת שדרוג ויעילות בארגון ומעבירה חלק מהמשרדים שלה במקביל, מרמת גן לפתח תקווה בשל חיסכון בעלויות שכירות וארנונה. שני סניפים מראשון לציון ובת ים יאוחדו עם מרכז שירות גדול בחולון לחיסכון במספר העובדים והובלות המשרדים מסניף גבעתיים הנסגר בשל אי רווח תפעולי לסניף חדש במקום מרכזי בתל אביב.