חברה גדולה לפרויקטים גדולים

חברה גדולה לפרויקטים גדולים

מה נחשב לפרויקטים גדולים?

הובלת משרדים המונים מעל 100 עובדים נחשבים בענף לפרויקטים גדולים. יש להבין בעבודה בקנה מידה גדול מאוד ההיערכות שונה מהובלת משרדים קטנים לא רק במספר העובדים והמשאיות אלא גם בגישה גם בניהול וגם בתכנון רב שלבי מוקפד ומדויק. וזו בהחלט לא משימה ברת ביצוע לחברת הובלה קטנה גם אם היא טוענת או מאמינה ביכולתה, זו יומרנות או שרלטנות.


האילוצים המיוחדים בהובלות

להובלת משרדים עם ריהוט וציוד של מאות עובדים נצטרך לספק מעל 5 משאיות הובלה בו זמנית וכ 30 עובדים ביום אחד כדי לסיים את העבודה ביממה אחת. 

דבר זה לא תמיד ניתן לממש בנקל בשל שיקולי מרחב תמרון של סבלים רבים הצריכים לעבוד ולהוביל דרך אותו הפתח ואותו המעבר ואותה המעלית. 

לכן התכנון אמור לדאוג לניתוב זרימה בלי ליצור צוואר בקבוק בנקודות השונות ומבלי לגרום המתנה של צוות אחד לצוות השני. מנהל תכונית העבודה נדרש לתכנן היטב את התחלקות המשימות וההספק בזמן הנדרש ובניסיון רב בהובלת משרדים גדולים.

 

חברה גדולה שירות גדול

 

• קבוצת יששכר מעבירה מידי שנה עשרות משרדים גדולי ממדים הן בכוח אדם והן בציוד למעלה מעשור אינטנסיבי בנישה הספציפית תוך למידה והשתפרות מהובלה להובלה ולכל לקוח יש את ההרגשה שהמקצוענות שלנו היא ללא אח ורע בענף.

• קבוצת יששכר ערוכה לספק שירותי הובלה, מנופים, משאיות, סבלים, נגרים, אורזים,טכנאים ונהגים למשרדים המונים מאות עובדים ועדיין לדאוג שזה ייראה כאילו זו משימה פשוטה וקלה.

• קבוצת יששכר מזמינה אתכם לחוות שירות ללקוח עסקי שמעט מאוד חברות בארץ יכולות להעניק לך כלקוח עסקי גדול מהרמה האישית של הצוות ועד אחרון הפרטים הקטנים, בהזמנת נציג אישי למשרדך כבר תחוש מהרגע הראשון בהבדל בגישה ובניסיון בתכנון הובלה.

חברת אחים יששכר התחילה כחברה משפחתית עם שירות אישי היום רק נהיינו גדולים יותר אבל השירות נשאר באותה המתכונת. נקווה שכבר בשלב ההתעניינות הנוכחי בקבוצת יששכר תמצאו עניין במכתבי ההערכה ששלחו לנו כדי לטעום מעט מהרפרטואר העשיר שלנו בטרם תתקשרו להזמין הצעת מחיר.


רפרטואר אחים יששכר בהובלת משרדים


להלן 4 דוגמאות להעברת חברות מרובות כח אדם באחים יששכר:

משרדי חברת שברולט המונים כ 400 עובדים.

משרדי חברת אלקטרה המונים כ 600 עובדים.

משרדי חברת אפלייד המונים כ 700 עובדים.

משרדי חברת קומפק המונים כ 600 עובדים.