העברת משרד עם ציוד מיוחד

העברת משרד עם ציוד מיוחד

1. העברת משרד עם חומרי מידע מסווגים

מחשבים שרתים קלסרים ספרים או ציוד מסווג יעבור לפי כל כללי המידור ובהשגחת מנהל פרויקט הממונה על הבטחת הסודיות ולליווי תהליך ההובלה בכל השלבים.

יש לסמן את תכולת האריזה לאיזו עמדה שייך כל שרת לא תמיד זוכרים מה שייך למה שהכל ארוז הכל נראה אותו הדבר ומתבלבלים, לא נעים לקבל גישה למחשב של מישהו אחר ולא מקצועי.


2. תמונות המצריכות התייחסות מיוחדת

אם יש לכם במשרד תמונות יקרות ערך או רגישות יש להשתמש באריזת התמונות בנייר משי עדין לעטיפה רכה למניעת שריטות שפשופים או דבקיות או מריחה של הצבע ובהגנה מיוחדת על המסגרות באמצעות 4 משולשי פינות לכל תמונה.

3. העברת הכספת בצורה מאובטחת.

במשרדים של חברות פיננסיות או כאלה הנותנות שירותים לבנקים ומוסדות יש כסף רב או המחאות ניירות ערך וכו הנמצאות בכספת החברה. העברת כספות מצריכה 2 תנאים בסיסים, ציוד מכאני להרמת משקלים ואבטחה צמודה לאורך כל הדרך. העברת משרד בראש שקט מחייבת גם קשירת הכספת בבטן המשאית בזמן ההובלה. יש לאבטח את הציוד למניעת טלטול בתא המטען באמצעות רצועות קשירה מיוחדות ולהדקם בראצ'ט לעוגנים בדפנות המשאית.

4. הובלת ריהוט משרדי יקר ומפואר

ראשית יש להזמין מנוף הידראולי להוצאת והכנסת הרהיטים מחלון המשרד או המרפסת (אם ניתן) ולא בדרך המקובלת מהמדרגות המעלית והדלתות משום שהפתח יותר גדול ולא מצריך פירוק ומשום שהקו הקצר ביותר מבחינה סטטיסטית גם בטוח יותר.

שנית, שולחנות משרד העשויות מעץ מיוחד, כורסאות עם ריפוד יוקרתי או רהיטים דקורטיביים עם אלמנט זכוכית יש לעטוף בניילון בועות ולהגן על הפינות בעזרת הגנה כפולה.

5. הובלת פסלים וחפצי האומנות

אלו בעצם הפריטים שיש לעטפם באופן הרגיש ביותר, לא ניתן לשחזר פגם או נזק כי אין בעל מלאכה טוב יותר מהאומן עצמו, אבל אולי יותר חשובה מאריזת המשרד היא הולכת הפריטים על גבי עגלות שינוע מרופדות על מנת להרים משקל כבד במיוחד ובמקביל להגן עליו מפגיעה.

לא להתבייש לשאול...

אחד הדברים הנפוצים בקרב לקוחות הוא להשאיר דברים פתוחים אם מעצלנות להרים טלפון אם משאננות שהכל כבר יסתדר איכשהו ואם מחוסר אמון שמישהו באמת ייתן תשובה אמתית ואובייקטיבית בשביל זה יש לנו שתי פתרונות או לעיין בדף שאלות ותשובות ולהתבונן במה שמעניין את רוב הלקוחות או ליצור אתנו קשר ולקבל את כל המידע על כל מה שתרצו לדעת.