העברת משרד בדקה ה-90

הדקה ה-90

נתקעת בלי פתרון ואתה חייב הובלה ברגע האחרון?
התגלה ליקוי בטיחותי במבנה בניין המשרדים שלך?
היית אמור להיכנס למשרד אבל אין אישורים בזמן?

אנחנו פה בשבילך - נסה אותנו!


הובלת משרד בדקה ה-90 אינה תמיד פשוטה וקלה. אנו בחברת אחים יששכר הובלות ערוכים לתת מענה מיידי תוך כדי ניצול הקשרים שלנו והיכרות כל קבלני המשנה שעובדים אתנו נוכל למצוא לך פתרון בהתראה מינימאלית ותמורת סכום סביר עבור הובלת משרדך.

יש לנו שלושה פתרונות יצירתיים בשבילך:

1. אריזת והובלת כל הציוד המשרדי במהירות והעברתו לכתובת החילופית אם יש לך כזאת.

2. פתרון העברת כל הריהוט המשרדי שלך לחדר אחסנה זמני עד שתמצא פתרון לבעייתך. כאשר תסיים להתארגן עם השיפוץ או המסמכים הנדרשים לכניסה מסודרת, נארגן לך הובלה מתאימה.

3. כאשר יש עיכוב מינורי אך קריטי בקבלת מפתח למשרד החדש שלך בד בבד עם אילוץ הפינוי לאלתר שנכפה עליך, נוכל לפנות את משרדך במשך היום האחרון של השכירות ולהלין את תכולת המשרד בתא המטען של משאית ההובלות עד הבוקר הבא עם ביטוח מלא. מוקדם בבוקר כשיתאפשר לך יתבצע השלב השני של ההעברה.

האם כדאי בכוונה לחכות לרגע האחרון?

הובלת משרד היא לא טיסה בחברת LOWCOST, יש לתכנן היטב ולהיערך בהתאם. אין שום הגיון כלכלי להובלת משרד ברגע האחרון. בדרך כלל הובלה שכזאת תהיה יקרה יותר, למעט מקרים בתקופות יובש (בחורף) כאשר חברת הובלה עם יומן ריק של חוסר עבודה באותו היום או ביטול הזמנה של משרד אחר משאיר משאית פנויה להובלה וכל רווח הוא רווח נטו שמכסה את עלויות השארת המשאית בחנייה.

משרד שנתקע ברגע האחרון לא ינוצל על ידי חברות ההובלה?

כן ולא, תלוי את מי שואלים ואיך מציגים את הנושא, תלוי במשא ומתן מול חברות ההובלות ובתקופה ותלוי באמינות של המוביל. כמובן שיש ניצול מצבים, זה טבעם של עסקים, ככה עובר הכסף מיד ליד וכך מתפרנסים - הצעת שירות המספק את הצורך של המבקש. הובלת משרד אינה יוצאת דופן אך בירור מול חברות הוגנות ואמינות יצמצמו את הניצול של חולשתכם.