העברת משרדים בלי נזקים ובלי עקיצות

העברת משרדים ללא עקיצות עם אחים יששכר הובלות

נורת אזהרה מהבהבת

בכל הובלת משרד יש חשש לדברים שיכולים להשתבש - אל תחכו לשיבוש, הפעילו את החושים שלכם ומצאו כיצד למנוע את הבעיות בטרם יתרחשו. יש שלושה דברים שיכולים להסב את תשומת לבכם:


1. סכנת השאננות – בהובלת משרדים יש תקלות, עיכובים ונזקים רבים בקרב חברות בינוניות. פתח את האנטנות, אל תסמוך על אף אחד. גם אם יש לבעל המקצוע כוונות טובות, תמיד יש פיתוי של קיצורי דרך וחפפנות. לכן היה ערני ומלבד המלצות או מוניטין שקיבלת על החברה, בדוק היטב איך נראה השירות, פגוש פרונטלית את המנהל וסכם עם המוביל מה הולך לקרות, מה בדיוק כלול במחיר העברת המשרד ועבור על כל הפרטים הקטנים בסבלנות.

2. סימנים מעידים – חפש את הסימנים המעידים על אי אמינות ואי אחריות באופי ובהתנהלות המוביל כבר בשיחה הראשונית. שימוש רחב במשפט "אל תדאג יהיה בסדר" ו-"נראה מה נעשה שנגיע לזה", מחירים זולים מידי, צוות קולני וגס רוח , מספר סלולרי ללא כתובת במקום מספר נייח במשרד ואפילו מישהו שעל כל דבר אומר לך כן אפילו בלי שתסיים את המשפט זה מתכון לעקיצות ותחמונים.

3.היה סקרן – יש בך חוש סקרנות טבעי אתה רק זקוק לעורר אותו, זה לא אומר שצריך להיות טיפוס חשדן, רק לגשש, לבדוק את השטח, נסה להיכנס לראש של המוביל ולחשוב כאילו אתה זה שצריך לבצע את העברת המשרד, באילו קשיים תתקל, איך תזיז ארון כזה כבד איך תכניס אותו למעלית קטנה איך תפרק אותו כמה קרטונים תצטרך ואם משהו לא בראה לך הגיוני או קיים מכשול בעייתי התייעץ עם המוביל לפני המשימה.

הובלה זהירה תמנע תקלה

מומלץ לקרא בהרחבה איך להוביל משרד בראש שקט.

כדי שתהיה מוכן, הכנו עבורך את רשימת כל העקיצות הנפוצות של המובילים.

התמודדות רגועה ובלי לחץ

חוכמת המובילים – אוקי, יש בעיה, לא צפינו שזה יקרה אבל זה קרה, בכל העברת משרד יכולה להתרחש תקלה או הסתבכות, קח הכל בפרופורציה וגלה הבנה. עכשיו תן למוביל לפתור את הבעיה והתחשב במגבלותיו. חברת הובלות מנוסה יודעת למנוע מצבים כאלה מבעוד מועד וחברה מקצועית יודעת לפתור כל בעיה.

קצת רצון וקצת יכולת – מכירים את המשפט "אין דבר כזה לא יכול יש לא רוצה", הרבה פעמים זה בדיוק המצב, לא צריך להיות עקשן אבל גם לא לוותר בקלות על כל גחמה או עצלנות מצד המוביל ובטח שלא להוסיף תשלום על עלות הובלת המשרד בכל פעם שהעיכוב לא בגללכם. תמיד אפשר לפתור דברים אם מתאמצים ומשתדלים.

סמוך גם על עצמך – אל תשים את כל הביצים בסל אחד, גם לך יש חשיבה וגם לך יש דרכים למציאת פתרונות, נכון אין חכם כבעל ניסיון, אבל תוכל להיות לעזר רב במידה ותשתתף.

דוגמאות לפתרון בעיות בזמן אמת:

בעיה: 

מעלית לא עובדת או התקלקלה או יש הפסקת חשמל.

פתרון:

הזמנת מנוף הידראולי חיצוני לבניין.

בעיה:

אחד הרהיטים לא יוצא מפתח הדלת צר בכמה סנטימטרים.

פתרון:

לפרק דלתות או סוקל ולהוציא בשכיבה.

בעיה:

תפסו את החניה ואין גישה למשאית ההובלה.

פתרון:

רק להוריד בלי להעמיס ובינתיים לאתר רכב.

בעיה:

קרתה לפתע בעיה במקום החדש והמשאית עמוסה.

פתרון:

העברת תכולת המשרדים לאחסנה זמנית.