העתקת מפעלים - כמה דברים בסיסיים שכדאי לקרוא לפני העברת המפעל

העברת מפעלים בתבונה עם האחים יששכר

העברת מפעל אינה שלמה בלי שירותי אריזה מיוחדים

"מפעל חייכם" הולך לקבל מיקוד חדש אתם נרגשים ועסוקים עד מעל הגג, רוצים שילך חלק, שיהיה מושלם, הזזת הציוד ופס הייצור היא מודיפיקציה מגה לוגיסטית מורכבת וזקוקה לשילוב זרועות בכל האספקטים, התחום של האריזה הוא אחד הזרועות הנחוצים להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר.


ציפוי כל מכלול, עיטוף כל מנגנון, ניילון וריפוד ציוד המפעל מהמרכיב הקטן ביותר ועד המכונה היקרה ביותר, הכול ברגישות ובהתאמת סוג המוצר לסוג האריזה הינה מומחיות גדולה אבל יותר מזה, אחריות מוסרית שלנו כמקבלי הזכות או נבחרי המכרז להובלות מפעלים.
מלאכת האריזה נעשית בקפידה ובתשומת לב הראויה, כל התהליך מנוהל ומיושם בסטנדרטים של מפעלים בארצות המפותחות ובהתאם לרמת הצפיות של הענף.


העתקת מפעל- היום שאחרי


בשעה טובה עברתם למיקום החדש, הכל מאחוריכם (או שלא?). הציפייה שתהליך העתקת המפעל יעבוד כמו שעון ללא תקלות קצת נאיבית. אתחול המחשבים , פס הייצור, המכונות, התזמון, הכוונון בדרך כלל יידרש לאתחולי משנה למרות שעשינו הכל כמו שצריך זה לא תמיד עובד כמו שצריך.


לא רק בתחום הובלת המפעלים. גם במציאות תמיד יש באגים, תמיד יש איחורים, תמיד יש תקלות או דברים בלתי צפויים. להקטנת התקלות והתסכול (לפחות בכל הקשור בהיבט הטכני של העברת מפעל) יש לחשוב על "לפני" ועל "אחרי". כלומר להתכונן להכי גרוע ולבקש\לצפות לקבל את ההכי טוב. אם זה מרווחי זמן למקרים בלתי צפויים, אם זה צוות סבלים "על הספסל" - אריזה עם מקדם ביטחון, התכנון השארת גמישות לשינויים של הרגע האחרון והגדלת ראש.


חברת הובלות אחראית חושבת גם על היום שאחרי - הביטוח המקיף, החזרה לשגרה לפי אתחול מפרקי, הקצאת זמן תגובה לשינויים, הזזת המכונות שלאחר "הקיבוע הסופי" והקפדה לא למהר בשלב החיבורים האחרונים למרות שעל פניו כל תהליך הובלת מפעלים כבר נראה שהסתיים.


על מה לא להתפשר כשבוחרים הובלה?


• הצעת מחיר הכוללת ליווי אישי של מנהל בכיר בכל השלבים מהתחלה ועד הסיום
• הבטחה בכתב בחוזה על לו"ז קפדני לכל שלב וכמות המשאיות והסבלים המעורבים בפרויקט
• אחריות וביטוח מלא על כל העברת המפעל כולל השלימות של כל המכלולים ותקינות הציוד
• הבטחת שביעות הרצון המלאה של הלקוחות מביצוע היעדים להעתקת המפעל באופן שהוגדר

 

עוד דבר קטן...


מלבד הקצאת סבלים רבים להובלת המפעל בצורה מקצועית, בטוחה ומאורגנת, ומעבר לחיוך של איש המכירות... גם היחס האישי של העובדים עצמם חשוב ביותר והופך את כל התהליך לנעים וחינני.
חברת אחים יששכר על כל עובדיה, משתדלת להעניק שירותבהבנה, בסבלנות ובסבר פנים יפות.שיהיה לנו נעים ובטוח להתאקלם. בהצלחה!