העברת מפעלים

העברת מפעלים עם האחים יששכר

הובלת המפעל בדרך הבטוחה והנכונה

"גם צעדה של 1000 מיל מתחילה בצעד קטן" - תהליך העברת מפעלים גדולים הינו מורכב ונושא בחובו אתגרים מיוחדים, משאבים גדולים, אלמנטים מורכבים, וכן, גם בקשיים. לא תמיד צריך לעשות שלב אחר שלב, בדרך כלל מומלץ לעשות כמה שלבים ביחד בסנכרון ובהתאמה הכל בשום שכל בעקביות ביסודיות וגם בלא מעט יצירתיות, כי ככה אנחנו במדינה, חרוצים וחכמים ועושים את הכל טוב יותר מאחרים.

צעד ראשון: בחירת האנשים הנכונים (במקרה זה את חברת ההובלות המתאימה ביותר להעברת מפעלים).
צעד שני: תכנון מדוקדק לפרטי פרטים מתוכנן לעילא בצורה המושלמת עד שלא תישאר אבן שלא הפכנו להגיע ליעד.

 

מפעל יקר - ברוך הבא בצל קורתנו!

אם יש ציון דרך בלתי נשכח בדפי ההיסטוריה של עיר בינונית או אזור תעשייה הוא ללא ספק מפעל שקם בתחום המוניציפאלי. כמו שקריית גת מזוהה עם אינטל, בני ברק עם קוקה-קולה ועלית בנצרת. משמעות מפעל המעתיק את מקומו עושה גלים בכל אספקט אפשרי ולעיירות פיתוח זה צונאמי כלכלי כמו הכור בדימונה ופרי גליל בחצור הגלילית.

העברת מפעל זה ברכה, אלפי משרות ישירות ועקיפות לתושבי הסביבה, פיתוח כבישים וצמתים, הכנסות לקופת העירייה והזרמת כספי הארנונה לפיתוח עירוני גנים ובתי ספר, עירייה מבוססת ללא ספק היא הרווח הישיר של כל תושבי האזור.

 

הובלות מפעלים זה עולם ומלואו

הובלת מפעל מצריכה לוגיסטיקה שאין דומה לה בענף העסקים, גם מוסדות וארגונים גדולים לא משתווים לכמות המכונות, מספר העובדים, משקלי המטענים המועמסים, המצאת אישורים שונים ומשונים, עמידה בתקנים של איכות הסביבה, שימוש במנופים מיוחדים ומשאיות ענק.

לעיתים השקעה הכוללת להקמת מפעל יכולה להגיע למיליארדים ומתמשכת לאורך שנים החל בהכנת השטח דרך המעבר הטכני וההתמקמות ועד כניסה לשגרת הייצור והשיווק בפועל.


למעשה, אין הרבה חברות הובלה בתחום

אפשר לספור על יד אחת את מספר חברות ההובלה שבאמת מסוגלות להתמודד עם העברת מפעלים בקנה מידה גדול, כך שלכאורה ההתלבטות מאוד ממוקדת. אך עם הבנת המורכבות של כל חלקי ההובלה, מתברר שהמשימה מאתגרת לא פחות. היא קריאת המחיר המוגש במכרזים ובאותיות הקטנות המסתתרות בו פותחות שוב הרבה דלתות והרבה לבטים שלא היינו מודעים לקיומם.

לחברת ההובלות קבוצת יששכר ניסיון רב ומוכח בהעברת מפעלי תעשייה גדולים כקטנים, בעלי ציוד רב ובו קווי מוצר ומכונות ענק, וכאלו בעלי נפחי מיכון קטנים יותר. החברה מציעה את מומחיותה, מקצועיותה ויכולותיה המוכחות, ומסייעת למפעלים רבים להתחיל תהליכי עבודה במיקומם החדש במהירות, ובמינימום תקלות. 


הסתכלו עלינו ותראו...

נשמח מאוד אם תמצאו את שירותי הובלת המפעלים של האחים יששכר כמתאימה עבורכם. נעשה הכל על מנת לדאוג להעברת המפעל שלכם בצורה הטובה ביותר כפי שאנו עושים תמיד - מוזמנים להתרשם מההמלצות עלינו המופיעות באתר.

הובלות מפעלים בהמלצה של מפעלי ים המלח

הובלות מפעלים בהמלצת זרעים גדרה בע"מ

המלצת העברת מפעלי תעשיות חלאבין בע"מ

כל ההמלצות על מפעלים, תאגידים וחברות בדף המלצות ההובלות שלנו


אתגרים מיוחדים בהעברת מפעלים 

מפעלי תעשייה מאופיינים לרוב במערכות מורכבות, ומיכון כבד. כאשר נוצר צורך להעברת מפעל, מתעוררים אתגרים רבים, ובהם היבטי פירוק המיכון, העברתו למשאיות, הובלתו בלא פגם והרכבתו מחדש. כל זאת בזמן קצר וללא גרימת נזקים, כך שהמפעל יחדש את פעולתו מבלי לאבד ימי עבודה. על מנת לצלוח את תהליך העתקת המפעלים, נחוץ לתכנן היטב כל אחד משלבי המעבר באופן מדויק.

על מה חייבים להתארגן טרם העברת המפעל

 

תכנון מקדים של תהליך העברת המפעל

לרוב, תהליכי העתקת מפעלים כוללים את שלבי פירוק חלקי המכונות במפעל והעברת תכולת המשרדים, הכרת שטחו של המפעל החדש ומיקומם של הפריטים בתוכו ובמקרה הצורך, אחסון חלקי המכונות שפורקו, עד שיושלם תהליך הובלת המפעל כולו.

על מנת למנוע ליקויים ומצבים בלתי צפויים, מומלץ לחקור לעומק כל אחד משלבי העברת הציוד, לתחום אותם בזמן, לנבא עיכובים ופגיעות ולתת עליהם מענה נכון. כמובן שלהיעזר בחברת הובלות בעלת ניסיון יהיה צעד נבון ומתבקש.

מינוי מנהל וצוות עובדים ייחודי להובלת הפרויקט

אם אתה לא סופרמן כדאי מאוד למנות מנהל פרויקט

בדרך כלל מהנדס מערכות או מהנדס תעשייה וניהול, אשר נותן מענה מקצועי במידה ומתעורר דיון בנוגע לקווי המוצרים ולהעתקת המכונות השונות.

למנהל זה מומלץ להקצות צוות עובדים מנוסה ומיומן כל אחד בתחומו, אשר אחראי בין היתר, על נושאי המחשוב, שיוך חלקי המכונות למקומם הנכון העברת המכונות בצורה זהירה והאופן בו יש להרכיב את המיכון במקום החדש. בין אם זה הובלות מפעלים עם פס יצור קריטי או בתי מלאכה קטנים ותפוקות הניתנות להשהיה.

חברת ההובלות מצידה תקצה את הצוות מטעמה

חברת ההובלות חייבת להקצות להובלת המפעל מנהל פרויקט אשר מלווה אתכם אישית החל משלבי התכנון, עריכת הצעת מחיר ברורה, הסברת כל מורכבות העברת המפעל וחלוקתו לקויים ברורים ומוגדרים בלו"ז יהיה והוא הכתובת לכל בעיה שתתעורר ועד שלב "מסירת המפתח".

לוודא שאכן חברת ההובלות מנוסה בהעברת מפעלים

אין העתקת מפעלים דומה להובלה "רגילה". בעוד מעברי דירות או משרדים קטנים נמשכות פרקי זמן יומיים וכוללות הובלת פרטי דיור ומשרד קלאסיים, הרי שהובלת מפעלים כוללת ציוד כבד ומורכב, בכמות גדולה ביותר.

על חברת ההובלות להציג הוכחות בדבר מומחיותה בהעברת מפעלים, בהן הצגת צי ההובלה הכולל משאיות להובלות גדולות מן הרגיל, בעלות עמידות גדולה וכושר טלטול נמוך יחסית. חברת הובלות בעלת ציוד מותאם כגון רמפות בעלות כושר נשיאה ומנופים, מקילים בהרבה את תהליך העתקת חלקי המיכון והופכים אותו למהיר ויעיל.

כמו כן צוות ההובלות והשינוע הוא חלק בלתי נפרד ממוניטין חברת ההובלות ועליו להיות מנוסה בהעברת מפעלים, בפירוק מיכון, באריזתו והעתקתו בצורה הנכונה ביותר ספציפית עבורו, השומרת על תפקודו וערכו התקין למפעל למשך שנים רבות.

השתדלו לחסוך במשך זמן העברת המפעל

קבוצת יששכר יכולה להעמיד לרשותכם בעת ובעונה אחת עשרות משאיות להעברת מפעלים גדולי ממדים ולהיערך במתן שירות בסדר מופתי בכל השלבים ללא איבוד זמן או ציוד יקר לאורך כל התהליך. לכל לקוח ישנם צרכים מיוחדים במיוחד ולכן אנחנו כאן עם כל הניסיון וכל הרצינות והנכונות לבצע זאת בצורה חלקה.

לרשותנו ציוד הרמה מתקדם, מנופים טלסקופיים והידראוליים לגבהים ונושאי משקלים כבדים במיוחד. כל העסקאות מתבצעות עם אחריות ומיומנות מקסימאלית ומנוהלות בצורה ידידותית ונעימה עם דגש על מאמץ הדדי של כל הצדדים לבוא לידי שביעות רצון הלקוח.

  

חברת הובלות יששכר עומדים לשירותך בכל עניין או שאלה.
התקשר כבר היום ונציג יגיע אליך ללא התחייבות.

אנו מוכנים למשימה 1-800-224-541