העברת מפעלים

העברת מפעלים עם האחים יששכר

הובלות אחים יששכר - מנוסים בהעברת מפעלים

 

מפעל יקר - ברוך הבא בצל קורתנו!

 

אם יש ציון דרך בלתי נשכח בדפי ההיסטוריה של עיר בינונית או אזור תעשייה הוא ללא ספק מפעל שקם בתחום המוניציפאלי. כמו שקריית גת מזוהה עם אינטל, בני ברק עם קוקה-קולה ועלית בנצרת. משמעות מפעל המעתיק את מקומו עושה גלים בכל אספקט אפשרי ולעיירות פיתוח זה צונאמי כלכלי כמו הכור בדימונה ופרי גליל בחצור הגלילית.

העברת מפעל זה ברכה, אלפי משרות ישירות ועקיפות לתושבי הסביבה, פיתוח כבישים וצמתים, הכנסות לקופת העירייה והזרמת כספי הארנונה לפיתוח עירוני גנים ובתי ספר, עירייה מבוססת ללא ספק היא הרווח הישיר של כל תושבי האזור.

 

הובלות מפעלים זה עולם ומלואו

 

הובלת מפעל מצריכה לוגיסטיקה שאין דומה לה בענף העסקים, גם מוסדות וארגונים גדולים לא משתווים לכמות המכונות, מספר העובדים, משקלי המטענים המועמסים, המצאת אישורים שונים ומשונים, עמידה בתקנים של איכות הסביבה, שימוש במנופים מיוחדים ומשאיות ענק.

לעיתים השקעה הכוללת להקמת מפעל יכולה להגיע למיליארדים ומתמשכת לאורך שנים החל בהכנת השטח דרך המעבר הטכני וההתמקמות ועד כניסה לשגרת הייצור והשיווק בפועל.


למעשה, אין הרבה חברות הובלה בתחום

אפשר לספור על יד אחת את מספר חברות ההובלה שבאמת מסוגלות להתמודד עם העברת מפעלים בקנה מידה גדול, כך שלכאורה ההתלבטות מאוד ממוקדת. אך עם הבנת המורכבות של כל חלקי ההובלה, מתברר שהמשימה מאתגרת לא פחות.העיון במחיר המוגש במכרזים ובאותיות הקטנות המסתתרות בו פותחות שוב הרבה דלתות והרבה לבטים שלא היינו מודעים לקיומם.

 
לחברת ההובלות הקבוצת יששכר ניסיון רב ומוכח בהעברת מפעלי תעשייה גדולים כקטנים, בעלי ציוד רב ובו קווי מוצר ומכונות ענק, וכאלו בעלי נפחי מיכון קטנים יותר. החברה מציעה את מומחיותה, מקצועיותה ויכולותיה המוכחות, ומסייעת למפעלים רבים להתחיל תהליכי עבודה במיקומם החדש במהירות, ובמינימום תקלות.
  


הסתכלו עלינו ותראו...

נשמח מאוד אם תמצאו את שירותי הובלת המפעלים של האחים יששכר כמתאימה עבורכם. נעשה הכל על מנת לדאוג להעברת המפעל שלכם בצורה הטובה ביותר כפי שאנו עושים תמיד - מוזמנים להתרשם מההמלצות עלינו המופיעות באתר.

הובלות מפעלים בהמלצה של מפעלי ים המלח

הובלות מפעלים בהמלצת זרעים גדרה בע"מ

המלצת העברת מפעלי תעשיות חלאבין בע"מ

כל ההמלצות על מפעלים, תאגידים וחברות בדף המלצות ההובלות שלנו


הובלת מפעלים - אתגרים מיוחדים

מפעלי תעשייה מאופיינים לרוב במערכות מורכבות, ומיכון כבד. כאשר נוצר צורך להעברת מפעל, מתעוררים אתגרים רבים, ובהם היבטי פירוק המיכון, העברתו למשאיות, הובלתו בלא פגם והרכבתו מחדש. כל זאת בזמן קצר וללא גרימת נזקים, כך שהמפעל יחדש את פעולתו מבלי לאבד ימי עבודה. על מנת לצלוח את תהליך העתקת המפעלים, נחוץ לתכנן היטב כל אחד משלבי המעבר באופן מדויק.


תכנון מקדים של תהליך העברת המפעל

לרוב, תהליכי העתקת מפעלים כוללים את שלבי פירוק חלקי המכונות במפעל והעברת תכולת המשרדים, הכרת שטחו של המפעל החדש ומיקומם של הפריטים בתוכו ובמקרה הצורך, אחסון חלקי המכונות שפורקו, עד שיושלם תהליך הובלת המפעל כולו.

על מנת למנוע ליקויים ומצבים בלתי צפויים, מומלץ לחקור לעומק כל אחד משלבי העברת הציוד, לתחום אותם בזמן, לנבא עיכובים ופגיעות ולתת עליהם מענה נכון. כמובן שלהיעזר בחברת הובלות בעלת ניסיון יהיה צעד נבון ומתבקש.


הקצאת מנהל בכיר לפרוייקט

חברת ההובלות חייבת להקצות להובלת המפעל מנהל פרויקט אשר מלווה אתכם אישית החל משלבי התכנון, עריכת הצעת מחיר ברורה, הסברת כל מורכבות העברת המפעל וחלוקתו לקויים ברורים ומוגדרים בלו"ז יהיה והוא הכתובת לכל בעיה שתתעורר ועד שלב "מסירת המפתח".


אנו מוכנים למשימה 1-800-224-541