הובלת מעבדות

העברת מעבדות עם האחים יששכר

הובלת מעבדה עם המומחים להעברת מעבדות

הובלות מעבדות מצריכות מיומנות וידע, לכן צריך לשים לב שיש מישהו אחראי שאפשר לסמוך עליו. אחים יששכר הובלות מתמחים שנים רבות בפרויקטים גדולים ומורכבים עם ציוד מעבדות עדין או מכלולים מכנים כבדים, חומרים מסוכנים או רכיבי מעבדה רפואית בקירור, אם זה מבחנות שרתים או רכיבי אלקטרוניקה, אם זה חומר מסווג או יקר ערך כל הניסיון הרזומה שלנו מצביעים על דבר אחד - שאתם בוחרים בהובלות יששכר אתם בוחרים ברמה הכי טובה ומקצועית בענף ההובלות.


כל כך טובים במה שאנחנו עושים – מוניטין עם קבלות!

העברת מעבדה היא לא עניין של מה בכך, עליכם לבדוק ולוודא שאכן חבר ההובלה יכולה להבטיח ולקיים, הדבר החשוב ביותר שעליכם לבדוק שזו חברה מנוסה אחראית ועם מוניטין בתחום הספציפי של העברת מעבדות, אחת מהדרכים הישנות והבטוחות היא לקבל המלצות עדכניות אמיתיות ורלוונטיות לתחום ההובלה הספציפי שאתם צריכים, לדוגמא: המלצה על הובלת מעבדה.


אנו נערכים מראש למניעת תקלות

להובלת מעבדות יש להיערך בהתאם. ראשית יש להכין את המקום החדש החל מנקודות החשמל, עמדות העבודה, הגדרת אזורי הפעילות ועד התשתית לקליטת וסנכרון הציוד המשולב.

יחד עם חברת ההובלה צריך ללמוד ולהבין את הצרכים הספציפיים של המעבדה והציוד שברצונכם להעביר, כמה חדרי מעבדה, כמה עובדים כמה סבלים, כמה אורזים, כמה משאיות, מאיזה קומה לאיזה קומה האם צריך מנופי העמסה, מהם עגלות המשא שבהם נשתמש להעברת הציוד. עד כמה רגישים או שבירים החפצים במעבדה, רישום והתאמת כל ציוד במעבדה לעמדה הנכונה, לקטלג ולסמן במדבקות מיוחדות כל ארגז.


הכרת מנהל הפרויקט וכל האספקטים המיוחדים להובלת המעבדה הרלוונטית, תמחור החברה כולל את שלב האריזה בו כל ציוד המעבדה נארז באופן קפדני ורציני בהתאם לאופי התכולה לפני העברת המעבדות בפועל את למשכנם החדש.

היתרונות הייחודיים שלנו

אריזה למניעת שברים

אריזת הציוד, החומרים, המבחנות והמכשירים העדינים הוא תחום נפרד ובעל חשיבות יתרה בהובלות מעבדה.

איכות חומרי האריזה שלנו הינם מהטובים ביותר הקיימים בארץ. איננו חוסכים בחומרים או בזמן מפני שאנו מבינים עד כמה קריטי שלב האריזה במיוחד שמדובר באריזת ציוד מעבדות או חומרים רגישים.

האורזים שלנו הינם עובדי חברת ההובלה שמתמחים באריזה ומודרכים בצורה שיטתית ומדוקדקת לטיפול בחפצים העדינים במלא הרצינות והאחריות. כל אורז מבין את המשימה, לפני שהוא נגש למלאכה הוא מקבל מראש הצוות דגשים ספציפיים לכל דבר יוצא דופן במעבדה כך שהאורז יודע בדיוק מה ואיך לעשות, לכל ארגז יש אחריות ספציפית של האורז הספציפי שארז את הציוד.

ביטוח העברת חברות ומעבדות

לחברת הובלות יששכר ביטוח העברת ציוד הייטק וציוד מעבדה בפוליסה מורחבת וייעודית לסיכוני נזקים וקלקולים בזמן ההעברה, לרבות תאונות, פגעי מזג אוויר, וצד שלישי, הכוללת כיסוי מהגבוה ביותר הקיים בענף ההובלות בכלל ותחום העברת חומרים וציוד יקרים ורגישים בפרט.

העברה בטוחה וזהירה במיוחד

העלאת ציוד רגיש או עגלות הנושאות חומרים למשאית ההובלות בהטיה יכולות לגרום נזק או שפיכת נוזלים וכו. משאיות ההובלה שלנו הינם חדשות ובעלות רמפות העמסה גדולות ורחבות המותאמות להעלאת והורדת עגלות משא גדולות בצורה אופקית ובטוחה.

למשאיות ההובלה שלנו יש בולמי זעזועים תקניים הנדרשים למלאכה ונהגינו עוברים הסמכה לנהיגה זהירה ומתונה ללא טלטלת או הרעדת המשאית בזמן ההובלה כמו כן יש להימנע מנסיעה בדרכים משובשות דברים שעלולים לגרום נזק לציוד בזמן העברת המעבדה.

הובלות מעבדות בזמן שיא

הובלות מעבדות חייב להתבצע בזהירות ובבטחה, כל מהירות וחיפזון ללא זהירות ונהלים ברורים תמיד-תמיד יוביל לנזקם לחרטות ולאי שביעות רצון וזה מניסיון רב בתחום.

לכן עם כל הלחץ והרצון להעביר את המעבדות בזמן שיא מנהל הפרויקט מחויב להנחות את ראשי הצוותים לעבוד באופן מסודר והוא נמצא בשטח לוודא שכל העובדים מעבירים את ציוד המעבדה לפי התוכנית בתזמון השלבים ללא דילוג על תחנות ועמידה בנהלים שתוכננו והותאמו מראש.

אנו מוודאים שכל התנאים וההתנהלות בפועל תוביל להשלמת המשימה בצורה המיטבית וזה כולל לדאוג להפסקות, שעות שינה, שעות מנוחה, חומרי אריזה לפי הפרוטוקול , חתימת אשרור של המנהלים, בירור עם ממונה המעבדות מטעמכם לווידוא כל דבר במקומו וכל ציוד מעבדה יגיע למקומו בשלום.

רק כך אנו עובדים ורק כך אנו מובילים מעבדות , בשבילכם ובשבילנו. 

פתרונות יצירתיים שאנו יכולים להציע לכם:

אחסנת המעבדות לתקופות ארוכות

במקרה ועל המעבדה להתפנות מבעוד מועד והמיקום החדש לא מוכן בזמן ישנה אפשרות לאחסן את המעבדות במחסנינו בצורה בטוחה ומוגנת בחדרים פרטיים במחסננו עם מיגון וביטוח מקיף על התכולה.

כמו כן ישנה אפשרות אחסנת ציוד מעבדה חלקי כאשר לא כל המעבדות עוברות למקום החדש וישנו צורך לאחסן רק חלק מהמעבדה באופן זמני במחסן חיצוני אם זה לתקופה קצרה או ארוכה. לחברת הובלות יששכר מגוון פתרונות אחסנה לכל מטרה ולכל תקופה. 

העברת המעבדה בשעות לא שגרתיות

התחום העסקי של מעבדות וחברות עתירי ידע הן תחום מתפתח ודינאמי. לעיתים נמצאים בתנופת פיתוח מואצת כחלק משוק תחרותי למציאת פתרונות ולעיתים מקבלים הזמנה גדולה לאספקת שירותי מעבדה ואז נוצר צורך בעבודה סביב השעון ולא ניתן להפסיד ימי עבודה.

חברת הובלות יששכר מאפשרת העברת מעבדה בסופשבוע כאשר כל ציוד המעבדה והחומרים הנלווים על עמדות המחשב, מחסני החומרים והאריזה, הארכיון והספרות המקצועית וכל ציוד הטכני שלה מעבדות מתוכנן להובלה בסוף שבוע אחד תוך 24 עד 48 שעות למקום החדש מבלי להפסיד זמן יקר וקריטי להמשך הייצור או הפיתוח של המעבדות.

העברת המעבדות בצורה מרוכזת ומאומצת בימי מנוחה של העובדים לא גוזלת שעות עבודה ובזבוז משאבים יקרים של זמן וארגון

 

הזמינו את נציגנו ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת שתרצו נציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית עם פתרונות יצירתיים שלא חשבתם עלינו נשמח לחלוק מניסיונו הרב ולהציג בפניכם אין ספור המלצות חמות מהובלות מעבדות שביצענו למיטב החברות המובילות בארץ.