הובלה לאחסנה

הובלה לאחסנה עם האחים יששכר

הובלה ואחסנה הם צמד מילים שכל מי שהיה בסרט הזה זוכר אותם או לטובה או ההיפך, ולמה?

הובלה רגילה מדירה לדירה עשויה להיות מרובה בסידורים, ריצות ומשימות רבות, הוצאת כספים, לחץ, כאב ראש ובעצם החלפת כל המוכר והידוע במקום חדש עם אתגרים משלו וזמן הסתגלות אל הלא נודע, משכנים ועד בית ספר לילדים.

הוסיפו לזה באמצע המעבר את שלב האחסנה כאשר אתם תלויים באוויר, אתם לא ישנים במיטתכם וכל החפצים שלכם נמצאים בחדר אחסנה ותקבלו תקופה חווייתית לכל הדעות:)

לנותני השירותים, הן לחברת האחסנה והן לחברות ההובלה תרומה מכרעת לשווי המשקל הרגשי שלכם. יחס טוב, שירות הובלה ואחסנה מתוקתק ומקצועי ייתן לכם שקט נפשי ומוטיבציה להתחיל הכל מחדש בפוש של אנרגיה טובה לקראת החיים הנפלאים שבדרך.


הובלה וכניסה לאחסנה

אחסנה בישראל הוא תחום בו עלויות השירות מתומחרות לרוב על פי נפח התכולה שלכם. ככל שתביאו יותר דברים לאחסנה, המחיר יתייקר. שירותי האחסנה לרוב מספקים מקום\תא\מחסן סגור או שטח פתוח לפי בסיס שכירות חודשי, כאשר בתחום אחסנת דירות הסטנדרט הוא חדר אחסנה אישי הנעול בצורה מבוקרת.

שיטת התשלום היא לפי גודל חדר האחסנה שבחרתם, לא משנה כמה החדר מלא או ריק אתם משלמים לפי פוטנציאל נפח החדר ולא בנפח האחסנה בפועל.

חברת הובלה טובה ומקצועית המנוסה בתחום האחסנה תוכל לאמוד את נפח התכולה שלכם בצורה מדויקת כבר בהצעת המחיר ואז תוכלו להשוות מחירי הובלה ואחסנה לפי הנפח בחברות השונות.


הובלה טובה חוסכת אחסנה

הסבלים של חברות ההובלה הם המסדרים את התכולה שלכם בחדר האחסנה. לכן חשוב מאוד לבחור בחברת הובלה מנוסה בענף האחסנה המעריכה נכון ומסדרת נכון במחסן.

אם חברת ההובלה מביאה דברים לחברת האחסנה (גם אם אותה החברה מספקת את שירותי האחסנה וההובלה) והסבלים אמינים ומקצועיים, הם ישתדלו כפי יכולתם להזמין את גודל החדר המינימאלי ולסדר בצורה צפופה עד כמה שניתן על מנת לחסוך בנפח האחסנה מה שכמובן יחסוך לכם בעלויות האחסנה.


מי מרוויח מנפח אחסנה מנופח?

בשל ניגוד אינטרסים בין הלקוח לנותני השירות לעיתים קורה שחברות הובלה ואחסנה יתאמו בכוונת זדון הערכת נפח שגויה. כאשר גם חברת ההובלה מרוויחה כאשר חדר אחסנה גדול ומרווח חוסך להובלה בזמן הסידור הקפדני ונפח אחסנה גדול מרפד את כיסי חברות האחסנה...

קבלו הצעת מחיר הוגנת מחברת הובלה ואחסנה אמינה והיו רגועים.

אחים יששכר הובלה ואחסנה 03-9137013