הובלה דרך חברת קבלן

הובלה דרך חברת קבלן

חברות רבות עובדים עם קבלני הובלה

 

כשמגיע אליך קבלן במקום המוביל שהזמנת...אתה מזמין הובלה עם חברה מוכרת וידועה וביום המיועד מגיע למשרד שלך מוביל לא מוכר מהצצה חטופה על המשאית נראה לוגו ומספר של חברה אחרת, ויורד לך האסימון תוך כדי שהוא מתחיל לארוז את הקרטונים במשרד שהוא עובד קבלן...

 

מה עושים עכשיו, לוקחים? מבטלים? מצד אחד לך תחפש מעכשיו לעכשיו מוביל בדקה ה90 שגם ייתן מחיר מופקע וגם לך תדע על מי תיפול, מצד שני אחרי כל הריצות וסגירת העסקה להתחיל הכל מהתחלה למי יש זמן או כח לזה.

 

האם קבלן הובלת משרד זה בהכרח רע

 

להבדיל מהובלת דירות, בהעברת משרדים בחברות גדולות קיים צורך אמתי בשיתופי פעולה בין חברות ההובלה או עבודה עם קבלני משנה כדי לסיים בזמן הקצר ביותר את המלאכה. עליכם לוודא שאיכות העבודה תהיה גבוהה גם אצל הקבלנים ושהאחריות הכוללת לא תפוצל בין המובילים. 

 

הסיטואציה מצריכה התייחסות של מדיניות חברה מפורטת וברורה כאשר לכל דבר תהיה כתובת אחת לא משנה באיזו משאית או על ידי איזה סבל יתגלה הנזק. כמו כן הזמנת עבודה, החשבוניות ומוטב הצ'ק צריכים להיות זהים בד בבד עם שם הלקוח על תעודת הביטוח והחוזה.

 

קבלן משנה לעבודת הובלה נוספת

 

הזמנתם הובלה, הייתם מרוצים מהשירות והמחיר, ודווקא הקבלן הפתיע אתכם לטובה, עכשיו שתרצו הובלה נוספת למשרד תוכלו (כמו כל ישראלי) לחסוך במחיר ולהזמין ישירות את קבלן המשנה להובלה השנייה...איננו פוסלים את הרעיון אבל ישנן כמה התייחסויות שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם מחליטים על עבודת הובלה נוספת של המשרד עם קבלן המשנה.

 

רגע, לפני שאתם מחליפים טלפונים, לחברת קבלן יש מחויבות גדולה לרמת השירות ולשביעות הרצון של החברה הראשית, אם יהיו בעיות, הקבלן יפסיד עבודות הובלה רבות וטובות מהחברה הראשית ולכן תקפיד לעמוד בסטנדרטים הרצויים, 

 

ברם, לעיתים שמדובר בלקוח בודד, הקבלן מרשה לעצמו לזלזל בלקוח ולא להעניק את אותה רמת שירות כמו בהעסקה המחייבת והביקורתית תחת אחריות המוביל האחראי.

 

בדוק מי הקבלן

 

לא משנה מה תחליט, כדאי לקחת את שם המוביל ואת שם חברת ההובלות, בחיפוש קצר בגוגל ושיטוט זמן מה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק וחברותיה תגלו הרבה חוות דעת הערות המלצות ותיאור חוויות מאיכות העבודה, היחס ללקוחות, והמקצועיות.

 

דרך אגב, הגם שסבלים טובים ואדיבים הם מצרך יקר בהובלות תתפלאו לראות הרבה פידבקים על הסבלים שהפתיעו לטובה בחברות ההובלה השונות.

 

נציין גם את העובדה שבדרך כלל תשמעו רק על הדברים השליליים של בעלי מקצוע. אנשים מזדרזים להתנקם ולהשמיץ כשהם משוכנעים שהם צודקים, אך לא ממהרים להחמיא ולפרגן שהכל כשורה.

 

עליכם להבין, גם עם הקבלן עשה טעות אחת ב 100 הובלות משרד לא תשמעו על 99 ההובלות המוצלחות ובעלי המשרדים המרוצים, לכן הפעילו שיקול דעת גם בנושא ההתרשמות באינטרנט.

 

בקשת הצעת מחיר להעברת משרדים

 

מחיר ההובלה שונה בין משרד למשנהו בעיקר בשל כמות הריהוט והחפצים, כאשר לכל שולחן או עמדה מתווספים עלויות הפירוק וההרכבה ולכל החפצים מתווספת עלות האריזה. 

 

שאתם עורכים השוואת מחירים להובלה שימו לב שיש הבדל בשירות האריזה, יש כמה רמות עיטוף וכמה רמות לסידור התכולה בקרטונים, הובלה ללא אריזה איכותית היא החמצה אולם לא קל להעלות על הכתב את כל הסיטואציות והתמחור בכל משרד, אך אנו מבקשים להסב את תשומת ליבכם לאופי השירות ולא לבחון באופן שטחי את המחירים השונים וישר לבחור בזול. 

 

הדרך המקצועית ביותר לדעת מה האופי של השירות ומה המחיר כולל היא הזמנת איש מקצוע למשרד עצמו כדי שיסביר בפרוטרוט את רמת השירות ומה המחיר כולל בדיוק ועל הדרך ייתן כמה טיפים סודיים להובלה כדי שתוכלו להבין בעצמכם עד כמה ההבדלים שונים בין חברה לחברה 

בכל הקשור להעברת המשרד שלכם.

 

אחים יששכר הובלות גאה בשירות הזמנת נציג למשרד – התקשר עכשיו ונגיע במהירות האפשרית

נציג הובלת משרד 08-9137014