בין 2 נקודות עוברת חברת הובלות ישרה אחת

ניילון פצפץ הובלת דירה

לא כל יום עוברים דירה ועד כמה שאנו יכולים לנחש הכסף שלך לא גודל על העצים... בחירה בחברת הובלה מומלצת היא קריטית לכיס, לעצבים, לזמן ולרכוש שלך, עשו טובה לעצמכם תעשו בחירה טובה.

 

המוביל הישר מוביל By Far..

תנו לנו לנסח את זה בצורה הכי פשוטה; לקוח מרוצה זה הפרסומת הכי טובה שאתה יכול לקבל. אם אתה עובד על לקוח אתה מפסיד עבודה חד וחלק. זו הסיבה שלא עוברים דירות עם חאפרים וזו בדיוק הסיבה שאתם בוחרים רק בחברת הובלות שיש עליה המלצות טובות.

מוביל טוב זה אומר להגיע אליך לפגישת הצעת מחיר בביתך לראות את הדירה, לספק לך קרטונים, להראות שאתה חשוב, להשקיע בך זמן ומחשבה ולהשאיר עליך רושם טוב, ככה נוהגות כל חברות ההובלה הרציניות ברחבי תבל וראוי שזה יהיה הנוהג גם בארצנו היפה.

הובלות דירה שלמה בתוך תא מטען צפוף

איך מכניסים (תרתי משמע) את כל הדירה שלך לארגז המשאית זה משהו שחייב לראות כדי להאמין אבל גם למי שזו אינה הפעם הראשונה כדאי לצפות במחזה הזה שוב מפני שעין פקוחה על עבודת הסבלים מרחיקה את הסיכוי לנזקים כפי שאין דרך יפה להגיד את זה אבל רחוק מהעין רחוק מתשומת הלב...

בכלל, אנו חושבים שגם אם הספקת לראות הכל בחיים וגם אם אתה יודע הכל, תמיד אפשר לנצל את הניסיון של האחרים וללמוד עוד קצת על הובלת דירות כי תמיד יהיה משהו שלא חשבת עליו :-)

המוביל הטוב, הרע והמכוער

כל פעם שאתם רואים את המילים (גימיקים) שלא נס ליחם: במבצע, מחירים מפתיעים, או העברת דירה בזול תדעו שאתם נמצאים במשבצת שלושת האפשרויות, זה פחות או יותר ממצה את האופי של נותן ההצעה לכן אפשר לחלק זאת גם ל3 סוגים של מובילים:

הטוב - זהו יום המזל שלכם, עליתם על מציאה לא נורמאלית וחברת הובלה אמינה ומקצועית מציעה לכם את העברת הדירה במחיר הפסד ("שובר שוק") רק כי אתם ממש נחמדים

הרע - האפשרות כשיגיע יום ההובלה המיוחל המוביל יתנער מהבטחתו אם זה ממש בתחילת העבודה או רק בסופה (תלוי עד כמה הוא ערמומי) יבקש תוספת עלות (הוא כבר ימצא תירוץ על מה לתלות את השינוי) ושוב תתאכזבו מבעל מקצוע שאינו עומד במילה.

המכוער - שיטת מצליח, אם עד התאריך שנקבע לא יזמינו מהחברה הובלה אחרת הוא יגיע לביתך, אך אם וכאשר תיכנס הובלה אחרת במחיר אטרקטיבי יותר, הוא יתפתה להרוויח יותר ויודיע לכם בדקה ה90 על פנצ'ר \ מחלה \ תקלה במנוע וכיד הדמיון (אם הוא ממש חסר מצפון הוא לא יצלצל ואפילו לא יענה, ופשוט לא יגיע כשאתם מחכים לשווא)

כך אפשר למדוד את רצינות המוביל

הצעת מחיר -הזדמנות לראות בעניים מול מי אתם עובדים ולא רק לשמוע קול מהצד השני של הנייד
אריזה ועטיפה -חברת הובלה שמספקת קרטונים ועוטפת בניילון נצמד את כל הריהוט בלי תוספת במחיר
לשון חלקה -משהו לא עובד לי עם אנשי מכירות שמוכנים להגיד הכל רק בשביל לסגור עסקה, גם לכם?
הדרכה מקדימה -נציג חביב שמסביר ומייעץ איך לצלוח הכל בשלום מההתחלה ועד הסוף מעבר דירה צעד אחר צעד

העברת דירה עם נקודת עצירה

קטנוני ומעצבן – נגיד שאת המקרר אתה משאיר אצל ההורים של אשתך ואת הספה אתה מעביר לאחותך ברור שלא תיקח בשביל זה הובלה נוספת, אבל המוביל שלך דורש תוספת על כל עצירה, זה נראה בהתחלה קטנוני ולא במקום הרי גם כך הוא לא נוסע במיוחד זה רק "על הדרך" וקצת מעצבן להוסיף ולהוסיף...

להיות ישראלי - אתם מתחילים לשאול את עצמכם אם זה כדאי ולעשות חישובים, צאו מזה, יש תעריף מקובל, על כל עצירה נוספת אבל קשה לתמחר משום שזה שונה מאדם לאדם לפעמים יש חניה לפעמים זה להיכנס לשכונה עם פקק בכניסה ופקק ביציאה בשעה הכי מטורפת ולפעמים אין מעלית ואת ה "רק פסנתר" צריך להעלות ברגל לקומה שלישית....

תגידו מראש קבלו מחיר – לכן ההמלצה הגורפת היא להיות דוגרים וכנים עם המוביל, להודיע לו מראש ולא להתקיל אותו באותו היום שהוא ממהר להובלה הבאה ומאחר ללקוח שמחכה לו וזה ימנע ממנו לתת מחיר מופקע ולנצל את חוסר היכולת שלכם למיקוח בתנאים פתוחים, תמיד תוכלו להשוות מחיר שאומרים הכל מראש ובצורה מכובדת

בא בהפתעה - טוב מה לעשות, לא ידעתי שאצטרך, צץ לי משהו ועכשיו אני צריך הובלה עם עצירה, אז איך להתנהג בכל זאת? כאן נדרשת היכולת שלכם להיות נחמדים, עקשנים, הססנים וחייכנים ולהציג את המקרה כלא משמעותי עם קריצה לסבלים שהם יפוצו בטיפ שמנמן עם קצת "פוצי מוצי" ותוך כדי הגשת קפה עם עוגייה יכול להיות רעיון מוצלח.

זמן זה כסף – אם בכל זאת זה מתייקר מעבר למצופה, לכל מטבע שני צדדים, נסו להבין גם את המוביל, זו הפרנסה שלו, הזמן שלו שווה כסף וצריך לתגמל את מלאכתו בצורה הוגנת לכן נקודת עצירה נוספת היא לא בחינם אל תבקשו ואל תצפו אחרת, יחד עם זאת כפי שאמרנו הכל צריך להיות משתלם לשני הצדדים וניצול המצב הוא לא מקובל ולא צריך להיות פראייר רק כי מבקשים ממך.

היושר מתגלה שפתאום צץ משהו חדש

הכל יכול לקרות – קחו בחשבון שתמיד יש הפתעות והקרויות בלתי נמנעות, משאית הובלה שמעורבת בתאונה שלא נדע, הפסקת חשמל בבניין ובמעליות, מנוף שלא מגיע וכדומה, הכינו עצמכם לכך שתוכלו לשלם על זה בזמן יקר או נזק לרכוש בעוגמת נפש או בתוספת מחיר. אל תבנו על הרבה דברים ביום ההובלה ואל תקבעו פגישות חשובות מיד בסיומה, השאירו מרווח זמן בטחון וקצת אקסטרה מזומנים בכיס.

א בהתנהגות – מוביל טוב הוא בנאדם טוב וגם אם יקרה משהו הוא יהיה סימפטי, מעורב, אכפתי וימשיך להתנהג בקור רוח ובנימוס ולא יהפוך פתאום את עורו ויתנהג בבהמיות, לצערנו רק אם יקרה משהו נדע זאת, אחד הדברים שצריך לשים לב שמדברים עם המוביל כבר בהצעת מחיר שהוא סבלני וסובלני, אם שואלים הרבה שאלות או מהססים והוא מראה חוסר נימוס או חוסר סבלנו זה כבר צריך לבשר לנו שהוא קצר רוח ולא יהיה הכי נעים לעבוד עמו בהמשך

לא תמיד אתם צודקים – כמו תמיד, אנו מסתייגים גם בהובלת משרדים וגם במעבר דירה גם עם חברת הובלות גדולה ומכובדת וגם עם מוביל קטן שעובד לפרנסתו, סבלות היא עבודה מאומצת, לא זוכה לעודף פרגון, מעייפת ומרובת שעות עבודה, גם אם נדמה לכם שאתם צודקים, נסו לראות את הצד השני של המטבע, הבינו לליבו של בעל המלאכה העמל למחייתו ותבינו שגם אתם לא הייתם נוהגים אחרת.