אחסון בקירור – שירותי אחסנה בחדרי הקפאה בכל הארץ

אחסון בקירור | בועה קפואה

אחים יששכר לוגיסטיקה ותפעול לחברות ארגונים מפעלים ומוסדות מספקים מעטפת שירותים לוגיסטיים של תובלה, אפסון ושמירה על ציוד סחורה, מלאי, טובין ומכונות בכל רחבי הארץ בדיוק ומקצועיות ברמת סטנדרטים בינלאומיים עם תקני ISO מעל 30 שנה. עם הניסיון והמקצועיות של חברת אחים יששכר הלקוח מקבל את השירות והאחריות הנדרשת לביצוע מושלם בכל משימה.

 

קריר ונעים לעשות עסקים


יש לנו ארץ נהדרת אבל לפעמים הבירוקרטיה חונקת, לך תשיג רישוי כזה או אחר, לך תתמודד עם פקיד מנומנם שצריך לאשר לך טופס כזה או אחר, אתה צריך לתקתק עבודה בלי עיכוב ומניעות ובעיקר לעבוד מול חברה שמבינה כמה הזמן שלך יקר לתת לך את כל האפשרויות ואת כל הפתרונות בלי להתרוצץ, חברה שאפשר לסמוך עליה עם אנשים שנעים לעשות איתם עסקים ולהרוויח.

 

מה אתם צריכים לשמור ובאיזה קור?


אחסון בקירור– אחסון סטנדרטי מתייחס למקררים המספקים קלים קר של מעלות בודדות מעל האפס (כ 1-5 מעלות) משמשת בעיקר את חברות היבוא והיצוא וכן רשתות המזון בארץ לאחסון תוצרת חקלאית עדינה כגון פרחים, חלב, פירות, ירקות מאופיין בתחלופה מהירה ומיידית "מהיום למחר" בשיטת פונטים והקפדה על תאריכי ייצור-שיווק לצרכן.


אחסון בהקפאה - אחסנה בחדרי הקפאה הרגילים(כ 20 מעלות מתחת לאפס) משרתת בעיקר את חברות התרופות ותעשיית המזון לאחסון בשרים,תבלינים, מזון מעובד, מוצרים מהים ודגי בריכה וכן תרכיזים פרמצבטיים, רכיבי מעבדה ודגימות, ובין היתר מרעומים ונפצים בשירות התעשייה הצבאית.


הקפאה עמוקה – שמירה בהקפאה מסוג זה בדרך כלל מתייחסת לשירותי אחסון בהקפאה בטמפרטורה של-30 ע"י גזי קירור מיוחדים (אם כי ישנם גם מוצרים הזקוקים להקפאה של -45 ואף -80 מעלות צלזיוס) משמשת את תעשיית המזון כגון גלידות ובצקים, תעשיית הייטק כגון שבבים ורכיבים אלקטרוניים, מעבדות מחקר השומרות על תרכובות כימיות וביולוגיות ודם ורקמות לצורך רפואי ועוד.

 

מה אנחנו מציעים לך


• שירותי קירור עם בקרת אקלים התאמת הטמפרטורה והלחות הרצויה לכל חדר קירור בפני עצמו
• השכרת שטחי אחסון בנפח אפסון דינאמי בהתאם לכמות בחדרי הקפאה עם קיבולת גדולה
• שינוע סחורות והובלת מכולות בקירור מהנמל אל מחסני קירור ומהם הפצה אל היעד.
• ניהול מלאי האחסון תוך כדי השתלבות בשרשרת האספקה לפי מידת המעורבות הרצויה.
• בניית מכולות קירור בבתי עסק וחדרי קירור והקפאה במפעלי מזון בגדלים ונפחים שונים.

 

למה לעשות אתנו עסקים?

 

נקודות שירות קירור בפריסה ארצית - אתם צריכים מקום קרוב שחוסך לכם זמן ומרחק מנקודות הקירור לנקודות ההפצה, מחסן שתמיד יהיה פתוח בשבילכם ותמיד יהיה לו מקום בשביל הסחורה שלכם, חדרי קירור גדולים ומרווחים שמקלים על ההכנסה וההוצאה השוטפת של החומ"גוהתוצ"ג עם גישה מהירה ומיידית לכל דבר ובכל עת.

חברה עם ארסנל של פתרונות לוגיסטיים - אחים יששכר מותג מוכר בענף ההובלות בכל רחבי הארץ. אנו מעניקים מכלול שירותי אחסון והובלה במגוון תחומים החל משירותים ללקוחות פרטיים כגון העברת בתים אחסנת תכולות דירה שירותי אריזה אספקת מכירה ושיווק של כל חומרי האריזה הרכבות ופירוקים ושירותי מנוף ועד שירותים ללקוחות עסקיים כגון ניהול פרויקטים שינוע מכונות העברת מפעלים ציוד מעבדות שירותי רילוקישיין לחברות הייטק שרתים וחדרים נקיים, הובלת מרכזים רפואיים מוסדות וארגונים לרבות כל הציוד האלקטרוני, העמדות האישיות, שירותי נגרות, טכנאי מחשבים ושרתים והקמת המשרדים מחדש.

ובמחירים שנעים לעשות עסקים – כדי להרוויח אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד... בשביל מה להתחיל לדאוג לתחזוקה בניה ותפעול של חדרי קירור בעוד שהאלטרנטיבה לשימוש במיקור חוץ היום הוכיח את עצמו כמעט בכל שדה פעילות אפשרי הכל רחבי הגלובוס כמשתלם, נוח, מהיר, מקצועי ובעיקר זול יותר מהאפשרות הראשונה. כמעט בכל תחום עוברים למיקור חוץ ונהנים מיתרונות בצורה משמעותית הרבה יותר מהחסרונות וביניהם האופציה להתרחב ולגדול במפעל בחנות במחסן בכל מקום שתרצו השמים הם הגבול ולא חדר הקירור שלכם. תנו למקצוענים לעזור לכם להרוויח ובגדול!