Image

אודותינו

תעודת זהות:

שם החברה: אחים יששכר הובלה ואחסנה (1994) בע"מ
עוסק מורשה: 512024290
משרד ראשי: מושב אחיסמך
מנכ"ל החברה: יששכר יששכר

 

חברה מבית טוב

חברת ההובלות שלנו הינה חברה בעלת ניהול משפחתי המשלבת מקצועיות עם יחס חם בהקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות בשירות חברת הובלות יששכר מעניקה מגוון שירותים מקצועיים למגזר העסקי והפרטי, לבעלי החברה ניסיון של שלושה עשורים בהובלות עם מאות המלצות.

תחום פעילות ראשי

חברת האחים יששכר הובלות מתמחים בהובלות חברות הייטק ומשרדים של חברות גדולות בכל תחום עסקי ובכל רחבי הארץ תוך מתן שירותים משלימים ומתן מענה לכל הצרכים של החברה מתהליך תכנון ההובלה ועד הקמת החברה במקום החדש בצורה מקצועית ובשיטות מתקדמות.

שירותים נלווים בחברה

השכרת מחסנים לאחסון תכולה וציוד, שירותי אריזה ועטיפה מקצועיים, שימוש במנופי העמסה הידראוליים, אספקת בעלי מקצוע לתשתיות תקשורת, שיווק ומכירת חומרי אריזה מגוונים, נגרים ומרכיבים לפירוק ובניית רהיטים, שמירת ואפסנת מיכון וציוד מיוחדים, ליווי פרויקטים לוגיסטיים וייעוץ עסקי.


חברת יששכר – מידע ארגוני

פרטי התקשרות וכתובות:

כתובת משרדי החברה: משק 38, מושב אחיסמך. מיקוד 73105
מען למשלוח מכתבים: קבוצת יששכר ת.ד 2286 ראשל"צ 75121
טל ראשי: 1-800-224-541
טל מזכירות: 08-9137000 - שלוחה 0
פקס: 08-9137001
מייל שירות לקוחות: yuval@isa-group.co.il

חברת הובלות עם פנים למחר

חברת ההובלות שלנו הינה חברה בעלת ניהול משפחתי המשלבת מקצועיות עם יחס חם בהקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות בשירות חברת אחים יששכר הובלה ואחסנה מעניקה מגוון שירותים מקצועיים למגזר העסקי והפרטי, לבעלי החברה ניסיון של שלושה עשורים בהובלות עם מאות המלצות.

בחברת אחים יששכר הובלה ואחסנה יש אפשרות במקרים בהם ללקוחות החברה אין יכולת להיות נוכחים בארץ לספק את כל שירותי והליכי חברת הובלות יששכר לרבות אריזה אחסנה ושילוח הובלה בינלאומי במועד וביעד שיידרש ע"י נציג בכיר בחברה, ובתשלום באשראי בינלאומי דרך הטבות המיסים לתושבי חו"ל והשארת כל השחרור מבירוקרטיה ונהלים או התמודדות עם ריבוי בעלי מקצוע על מנת לחסוך התרוצצות ועוגמת נפש רבה .אנו חברת הובלות מסודרת ומאורגנת עם פנים לקדמה ולמחר. הובלות עם חברת אחים יששכר הובלה ואחסנה מעניקות ביטוח ואחריות מלאה על כל שירותים ומוצרי ההובלה בסבר פנים יפות.

מלבד עובדי המשרד הנותנים שירותים מנהליים חברת אחים יששכר הובלה ואחסנה מונה צוות נהגים סבלים וטכנאים גדול העוברים גיוס בררני והכשרות נרחבות כדי להיות חלק מעובדי קבוצת יששכר המחויבים להעניק שירות אדיב ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אנו משתדלים לתת את השירות הטוב ביותר משיחת הטלפון לבירור ראשוני ופגישת הצעת מחיר בביתך\במשרדך בצורה בה הסבלים עובדים בשקט ובנימוס ובדרך בה הכל מתנהל דרך ההסברים והעצות המקצועיות ע"י ראש צוות המלווה אתכם אישית בהובלה.

הלקוחות החוזרים


אחת מהמחמאות הכי טובות שאפשר לבקש....


נדמה שבשנים האחרונות כל החברות בישראל ובעולם דואגות יותר מידי לשפוך מיליונים על יחסי ציבור ושיווק אגרסיבי כדי לנשוך בנתח הלקוחות הפוטנציאלי ופחות מידי להתעסק במה שבאמת חשוב – במוצר עצמו!
לשמחתנו הרבה, אין כמעט חברת הייטק, משרד או תאגיד שבחרו לעבור איתנו בפעם הראשונה מבלי לשכור את שירותינו בפעמים הבאות, החברות חוזרות לא בשל פרסום או פיתוי אלא רק בזכות שביעות הרצון מהעבודה שעשינו.
ליששכר הובלות אלפי לקוחות חוזרים שבוחרים בנו שוב ושוב לביצוע פרוייקטים גדולים ומורכבים ושולחים לנו המלצות ומכתבי תודה והערכה בע"פ ובכתב אותם נשמח להציג לכל דורש ולהיווכח במה היינו טובים וממה היו מאיתנו הכי מרוצים.

about left img

 

הדלת תמיד פתוחה

תמיד אפשר להשתפר לתקן ללמוד מטעויות ואנו בחברה פתוחים לשמוע כל הצעה או הערה, חברת הובלות יששכר מתייחסים לחוות דעתכם בכובד ראש, חשוב לנו לדעת מה דעתכם וכיצד חוויתם את ההובלה.

Image

במידת הצורך תוכלו תוכלו למצוא כאן את כל מסמכי החברה