צור קשר

אודות חברת הובלות יששכר

תעודת זהות:

שם החברה: אחים יששכר שירותים והובלות (1994) בע"מ
עוסק מורשה: 512024290
משרד ראשי: מושב אחיסמך
מנכ"ל החברה: יששכר יששכר

חברה מבית טוב

חברת ההובלות שלנו הינה חברה בעלת ניהול משפחתי המשלבת מקצועיות עם יחס חם בהקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות בשירות חברת הובלות יששכר מעניקה מגוון שירותים מקצועיים למגזר העסקי והפרטי, לבעלי החברה ניסיון של שלושה עשורים בהובלות עם מאות המלצות.

תחום פעילות ראשי

חברת האחים יששכר הובלות מתמחים בהובלות חברות הייטק ומשרדים של חברות גדולות בכל תחום עסקי ובכל רחבי הארץ תוך מתן שירותים משלימים ומתן מענה לכל הצרכים של החברה מתהליך תכנון ההובלה ועד הקמת החברה במקום החדש בצורה מקצועית ובשיטות מתקדמות.

שירותים נלווים בחברה

השכרת מחסנים לאחסון תכולה וציוד, שירותי אריזה ועטיפה מקצועיים, שימוש במנופי העמסה הידראוליים, אספקת בעלי מקצוע לתשתיות תקשורת, שיווק ומכירת חומרי אריזה מגוונים, נגרים ומרכיבים לפירוק ובניית רהיטים, שמירת ואפסנת מיכון וציוד מיוחדים, ליווי פרויקטים לוגיסטיים וייעוץ עסקי.


חברת יששכר – מידע ארגוני

פרטי התקשרות וכתובות:

כתובת משרדי החברה: משק 38, מושב אחיסמך. מיקוד 73105
מען למשלוח מכתבים: קבוצת יששכר ת.ד 2286 ראשל"צ 75121
טל ראשי: 1-800-224-541
טל מזכירות: 08-9137000 - שלוחה 0
פקס: 08-9137001
מייל שירות לקוחות: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

תעודות ומסמכים

תעודת עוסק מורשה
קצין בטיחות בתעבורה
ביטוח סחורה בהעברה

במידת הצורך תוכלו תוכלו למצוא כאן את כל מסמכי החברה


בכל חברה יש מקום לשיפור

חברת הובלות עם פנים למחר

בחברת הובלות אחים יששכר יש אפשרות במקרים בהם ללקוחות החברה אין יכולת להיות נוכחים בארץ לספק את כל שירותי והליכי חברת הובלות יששכר לרבות אריזה אחסנה ושילוח הובלה בינלאומי במועד וביעד שיידרש ע"י נציג בכיר בחברה, ובתשלום באשראי בינלאומי דרך הטבות המיסים לתושבי חו"ל והשארת כל השחרור מבירוקרטיה ונהלים או התמודדות עם ריבוי בעלי מקצוע על מנת לחסוך התרוצצות ועוגמת נפש רבה .אנו חברת הובלות מסודרת ומאורגנת עם פנים לקדמה ולמחר. הובלות עם חברת הובלות יששכר מעניקות ביטוח ואחריות מלאה על כל שירותים ומוצרי ההובלה בסבר פנים יפות.

חברת הובלות הוגנת

מלבד עובדי המשרד הנותנים שירותים מנהליים חברת הובלות יששכר מונה צוות נהגים סבלים וטכנאים גדול העוברים גיוס בררני והכשרות נרחבות כדי להיות חלק מעובדי חברת הובלות יששכר המחויבים להעניק שירות אדיב ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אנו משתדלים לתת את השירות הטוב ביותר משיחת הטלפון לבירור ראשוני ופגישת הצעת מחיר בביתך\במשרדך בצורה בה הסבלים עובדים בשקט ובנימוס ובדרך בה הכל מתנהל דרך ההסברים והעצות המקצועיות ע"י ראש צוות המלווה אתכם אישית בהובלה.

 

יחד עם זאת תמיד אפשר להשתפר לתקן ללמוד מטעויות ואנו בחברה פתוחים לשמוע כל הצעה או הערה, חברת הובלות יששכר מתייחסים לחוות דעתכם בכובד ראש, חשוב לנו לדעת מה דעתכם וכיצד חוויתם את ההובלה, לדעתנו כל הערה היא הערה בונה, וכמובן כמו כל חברה אנו מאוד שמחים לקבל המלצות תגובות חיוביות ומחמאות ולדעת שאנו בדרך הנכונה.

 

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2
למעלה