אחים יששכר
מחסנים להשכרה לפרטיים ועסקים

עזרה ושירותים נוספים

הכל במקום אחד

מתוך חשיבה היקפית ואסטרטגית, חברת אחים יששכר - מעניקה שורה של שירותים נלווים הנדרשים לכל מי שמבצע הובלה ו/או שוכר שירותי אחסנה לציוד שברשותו. אנחנו מנהלים פרויקטים גדולים ומורכבים ויכולים לבצע כל משימה לבד, בשיתוף או באמצעות קבלני משנה, תלוי בהיקף הפרויקט ובדרישות. להעתקת מפעלים ומרכזיים רפואיים אפשר לפנות ישירות למספר 08-9137007 ונציגנו יגיע אליכם עוד היום.

אנו מאמינים כי שירות איכותי הוא שירות אשר אינו מאלץ את הלקוח ללכת ולחפש פתרונות משלימים באופן חיצוני ועל כן דאגנו להעניק לציבור לקוחותינו את כלל השירותים להם הם זקוקים בכל הקשור להובלה ואחסנה.
לא צריך להתרוצץ ולא לחייג לחברות שונות, כאן תרכשו את כל החומרים כאן תקבלו את כל השירותים כאן תהנו מכל היתרונות וכאן תעשו את כל הסידורים שאתם צריכים. חייגו 1800-224-541 ותתקדמו.

 

עושים הכל בשבילך

אם אתם צריכים עזרה לוגיסטית לחברה בתהליך המעבר הרימו טלפון 08-9137003 על מנת לקבל את כל הפרטים, אנחנו יכולים לספק לכם מגוון פתרונות הובלה והמון טיפים ועצות, לדוגמא עזרה עם בעלי מקצוע, קניה ומכירת הציוד והריהוט הישן, אספקת מוצרי אריזה מיוחדים למפעלים ומרכזים רפואיים, הובלה למחסי קירור, קבלת מכולות מחברות שילוח, שחרור ממחסני ערובה ואפסון זמני בכל מידה ולכל זמן שיידרש.

לרשותנו מלגזות במקום ואנחנו יכולים לתת יד בפריקה והעמסה של משטחי עץ וארגזים של סחורה ומוצרים וצוות נהגים וסבלים לכל משימה שתדרשו. כמו כן בהעברת משרדים אנו יכולים לפרק לגבות ולהקים מחדש את כל המחשבים והשרתים ע"י טכנאים מוסמכים. התקשרו 0502082087 ונדאג לכם מא' ועד ת'

 

שירות מידע ומחירים

אם לא מצאתם את השירות שאתם צריכים או מחירים ואם קשה לכם להגיע לשורה תחתונה ולהבין למה אתם זקוקים וכמה זה עולה בסופו של דבר. יש לנו שירות מצוין שנותן מענה לכל שאלה, יש לנו מומחים בכל התחומים שיכולים להעניק לכם מניסיונם העשיר, ולהציע את הדרכים לארגן את מה שאתם צריכים, וכמובן לפרט לכם מה העלויות, אז למה אתם מחכים צלצלו 08-9137013