חמש חברות הובלות במרכז העניינים

סוגים שונים של חברות הובלה

ישנם 5 סוגי לקוחות שונים שמחפשים חברת הובלה המתאימה לפי האופי הצורך והתקציב שלהם. ישנם חמש חברות הובלות עם דרך שונה של שירות והתמקצעות, להלן האפיון, תבחר את החברה המתאימה לך ביותר


חברת הובלות בטוחה

זוהי חברה ששמה דגש על האחריות המלאה עם ביטוח רציני, זו חברה אמינה עם לקוחות קבועים ועם המלצות רבות וטובות. הלקוחות שמחפשים חברה בטוחה הם לקוחות עם מטען יקר וחפצים שווי ערך שלא מתפתים בקלות למחירים זולים או מבצעים ומתרחקים מהחאפרים כמו מאש. כמובן שהדרך העיקרית להגיע לחברת הובלות בטוחה כזאת היא דרך המלצה ממכרים.


חברת הובלות זריזה

רוב האנשים שמחפשים חברה זריזה משתייכים לצעירים בלי הרבה מיטלטלין לרוב סטודנטים שחושבים מעכשיו לעכשיו וחיים את הרגע. כאשר לא מתכננים כל דבר מראש לוקחים הכל בקלות עוברים למקום זמני לא מתעקשים על איכות מעדיפים משהו בתקציב נמוך ואורח החיים תמיד ספונטני ואימפולסיבי נזכרים תמיד ברגע האחרון ומזמינים את חברת ההובלות הכי זריזה שיכולה להגיע או הטנדר הפנוי הראשון שהם רואים. חברת הובלות כזו מאופיינת בעובדים מזדמנים, חסכון בניילון וקרטונים המסופקים על ידי המוביל, רמת אחזקה נמוכה של המשאית או הטנדר ומספר טלפון נייד להשגה..


חברת הובלות במרכז

לקוחות המזמינים שירותי הובלות במרכז הם שעוברים בתוך אותה העיר ולפעמים באותו האזור מבינים שאין טעם לחפש חברת הובלות מחוץ למרכז ולשלם לה אקסטרה על דלק שמתווסף לעלויות. בנוסף מוביל מקומי מכיר היטב את האזור מתמצא בדרכים ומתקתק את העבודה. חברת הובלות במרכז נמצאת בתחרות מתמדת מול בעלי המקצוע הרבים בעיר וחייבת להיות אטרקטיבית בשירות ובמחיר.


חברת הובלות פרויקטים

חברה בקנה מידה גדול עם משאיות רבות בדרך כלל לא מתלהבת לעשות הובלות ללקוחות פרטיים או דירות קטנות להעברה ומתמקדת בשוק העסקים לחברות, מפעלים וארגונים עם סטנדרטים אחרים תכנון ארוך זמן לביצוע הפרויקט תקציבים אחרים ועלויות אחרות לגמרי.


חברת הובלות מפורסמת

תמיד יש את חוג הלקוחות שבכל שירות ובכל קניה רוצה את הדה בסט, את המוכר, את המותג, את המפורסם והפופולארי ביותר. זה סוג של מגיע לי הכי טוב מעורבב עם לא רוצה ליפול על הפתעות.זוהי השקפת עולם מנחה בחיים ועם מידה של הגיון וצדק. כשבוחנים את הנתונים על חברות הובלה בארץ כמו הנתונים והשמועותעל כל מיני ספקי שירות ובעלי מקצוע מתחילים שנעלמים יחד עם ההבטחות באוויר והמזומן בכיס לא לוקחים ריזיקה מיותרת לנפילות נוספות.