שלושה דברים שלא ידעתם על מחסנים להשכרה

דברים שלא ידעתם על מחסנים להשכרה

ישנם דברים שהם לא סוד שמור אבל בדרך כלל מי שאינו מהתחום לא בדיוק יודע על קיומן או היקפן, ענף השכרת מחסנים אינו שונה בתכלית וגם פה יש מספר נקודות שראוי להתייחס. הנה כמה נתונים מעניינים ואחר כך קצת הסברים:

 


1.מחיר המחסן נקבע לפי לקוח אטרקטיבי


עולם האחסנה קיבל תפנית משמעותית לפני כעשור כאשר לזירת המחסנים המסורתיים לעסקים הנמצאים באזורי התעשייה ובנמלים (בעיקר מחסני ערובה) התפרצו חברות אחסון בקיבוצים ומושבים במרכז המיועדות בעיקר לשוק הפרטי וטרפו את המחירים שהיו נהוגים בענף המחסנאות.


פעם המחיר לאחסנה היה קבוע וללא תחרות אמתית כל מי שרצה אחסנה כושר המיקוח שלו היה מוגבל כי לא היו הרבה אופציות ואלה שהיו תיאמו מחירים ביניהם בין בשתיקה בין בחוסר איום בתחרות אמתית.


ככל שהלקוח מגיע עם דברים רבים יותר, ממקום רחוק יותר ומתכוון להישאר זמן רב יותר הוא יקבל את המחיר הזול ביותר, כאשר הלקוח גר קרוב למחסן הוא בעצם "לקוח שבוי, שלא יתאמץ ללכת למחסן רחוק יותר גם אם הוא זול יותר משיקולי נוחות ועצלנות...


2.מחסן במושב לא מגלגל על הלקוח עלויות תפעול ואחזקה


מחסנים להשכרה בערים יקרים יותר לאחזקה ותפעול גם מבחינת מיסי ארנונה והיטלי פינוי ועד ועוד ואילו במושבים ההוצאות הקבועות נמוכות באופן משמעותי, בלא צורך בתשלומים גבוהים לרשויות גם המחיר של המחסנים לא יהיה כה גבוה...


מי מרוויח מכל זה? אתם כמובן. כאשר תקבלו מחיר לאחסון (גם אם הוא יהיה זהה) כשתשוו מחירים תמיד המחסנים במושבים יוכלו להוריד קצת יותר מאשר המחסנים העירוניים, נצלו זאת ובקשו הנחה.


3.לקוח עסקי מגלגל מע"מ ודמי אחסון כהוצאה מוכרת


אם יש לכם עסק העלות של אחסנת הציוד והסחורה נספגת בהוצאות העסק השוטפים כחלק מהמחזור העסקי ואילו תאחסנו את הדברים בתוך שטח החברה המקום עצמו יגזול מכם נטו מהרווחים.


איך עושים את זה? פשוט מאוד, אם עד כה הייתם צריכים 100 מטר למשל , 50 מ"ר חנות\משרד + 50 מ"ר מחסן להחזקת הסחורה, על המחסן הייתם משלמים ארנונה, ועד, חשמל, הייתם צריכים מעלית מיוחדת, ניקיון ואחזקה, מידוף, בלאי וכדומה מעכשיו אפשר להשכיר רק 50 מטר במקום יותר נגיש יותר אטרקטיבי או להגדיל את שטח החנות כדי להגדיל מכירות ולתת ללקוחות שירות יותר טוב עם יותר עמדות ויותר עובדים :-)


אוקי, אז מה המחסן שלכם יכול להציע לי?


* תמיד תוכלו לקבל הצעה זריזה בטלפון בהתאם לצורך והדרישה שלכם 08-9137013
* כמובן שתגיעו עם סחורה נוכל בעזרת מלגזה במקום לפרוק מהמשאית ולחסוך לכם זמן וכסף!
* אצלנו משלמים רק על מה שמאחסנים, אם אין לכם הרבה דברים זה יהיה בזיל הזול.
* בקיצור מחסן טוב זול ועל ציר קרוב לכל מקום דרך כביש 6 ,דרך כביש 1 ודרך כביש 431 .
* יש לנו ביטוח אחריות ואופציות אחסון מגוונות באחלה תנאים הכל שתהיו מרוצים עד הגג.
* שירות מכל הלב.