ערכים ושוויון ללקוחות ולעובדים

ערכים והזדמנות שווה בחברת האחים יששכר

שירותי הובלות החברה ללא הסתייגויות

חברת הובלות יששכר מחויבת לספק שירות הובלות' שירותי אריזה ואספקת קרטונים וכן שירותי השכרת מחסנים לכלל האוכלוסייה בארץ ללא הבדל גזע, דת, מגדר או לאום וללא הבחנה או השתייכות פוליטית של הלקוחות. אנו מאמינים בחברה שוויונית ובהזדמנות עסקית שווה הן במגזר הפרטי ובין במגזר העסקי.


ביצוע עבודות החברה בכל רחבי הארץ

חרף העובדה שמירב הפעילות העסקית מתבצעת באזור המרכז ובמיוחד בתל אביב השרון והסביבה, איננו מתעכבים מלבצע כל הובלה באזורים נוספים בארץ מדן ועד אילת.

כל הצעת מחיר להובלה תינתן לכל מבקש ותכלול את שיקולי החברה מבחינת כדאיות כלכלית ותו לא. ברקורד החברה עבודות הובלה רבות באזור הדרום, ירושלים והצפון. אנו נשמח להיות בכל מקום ובכל זמן שנהיה מוזמנים...


התייחסות חברת ההובלות לעובדים

חברת הובלות יששכר רואה בעובדי החברה משאב איכותי וחיוני ומתייחסת לעובדים בצורה הוגנת, שוויונית ומתחשבת ככל שניתן. סבלים ועובדי חברת הובלות הם עובדי כפיים ונתונים ללחץ ולשחיקה רבה בעבודתם, לכן התגמול והתנאים שאנו מעניקים הינו בהבנה ובסיוע רב.

יחד עם זאת, חברת הובלות בעלת סטנדרטים גבוהים חייבת לדרוש את המקסימום ובשל כך כל עובדי החברה עוברים מבחני קבלה והצגת תעודות זהות ישראליות וללא רישום פלילי, בנוסף לראיון עבודה מסודר המבהיר התייחסות הנהלה ומודעות שירות גבוהה וחתימה על התחייבות התנהגות נאותה.

כל עובד שנקלט עובר הדרכה ומבין מהי רמת הציפיות ממנו ומהן חובותיו וזכויותיו. כל העובדים מקבלים תלוש משכורת מסודר עם כל התנאים ע"פ חוק. נהגי משאיות הובלה מחויבים לשעות שינה ולנהיגה זהירה ע"פ כללי הנהיגה. הסבלים מחויבים להשתמש בנעלי עבודה ולהקפיד על כל כללי הבטיחות הנדרשים בהובלות.

חברת הובלות האחים יששכר מחויבת לשמירת כל כללי התעסוקה לרבות גמל, הפסקות, ימי חופשה ומחלה.

טיפים לעובדי החברה

כמו בכל חברת הובלה, טיפים הם חלק בלתי נפרד מעבודת הסבלות. לקוחות המעריכים את העבודה הקשה, החריצות, השירותיות והאדיבות של העובדים במקצוע, נותנים לסבלים ישירות או לראש צוות ההובלות טיפים כפי נדיבותם וכפי יכולתם.

כמובן שחברת ההובלות אינה מתערבת בנושא, אינה מחייבת זאת ובשום אופן לא משתתפת בקבלת אחוזים או חלק מהתשר. אנו מצפים ודורשים מעובדי החברה את ביצוע מלאכת ההובלה על הצד הטוב ביותר בלי קשר לגובה הטיפ המתקבל.