נתונים מעניינים על מובילים בישראל

נתונים מעניינים על מובילים בישראל - מאת האחים יששכר

כמה מובילים ישנם בתל אביב\בארץ?

להערכתנו, ישנם כ-2400 מובילים ברחבי הארץ. מתוכם כ-220 מובילים בתל אביב עצמה, ובכלל (לפי אומדן סטטיסטי) רוב המובילים מתרכזים באזור תל אביב והמרכז בשל מס' התושבים. חלק גדול מהמובילים מתרכזים גם בחיפה ובאשדוד בשל הקרבה לנמלים ומתן שירותי הובלת מטענים לסחורה ותכולה המגיעה מעבר לים.


האם מובילים שולחים קבלן בשמם?

בהחלט כן, תופעה זו נפוצה בעיקר בשיא העונה ונהוגה בשני מצבים. המצב הראשון מאילוץ, כאשר יש באותו היום הובלה עם רווח שגרתי ופתאום יש ביקוש נוסף לאותו היום עם רווח הרבה יותר משמעותי. המוביל ייקח לעצמו את ההובלה היקרה ויעביר את הזולה אל מובילים קבלנים תמורת תיווך ולפעמים ללא תמורה כלל (קיימים מקרים בהם מובילים חוצפנים ביותר אף יבטלו את הזולה מבלי להודיע).


כמה מרוויחים קבלני הובלות מהעסקה?

המצב השני מבחירה. כאשר מובילים מפורסמים עם הרבה עבודה ויכולת מוגבלת מעבירים חלק מההובלות לקבלני משנה תמורת דמי תיווך או אחוזים מהמחיר שסגרו - בדרך כלל זה יהיה 5-10% תלוי באיכות הלקוח והרווח הנקי הצפוי, הנקראים בסלנג של המובילים ״בונבוניירות״.


כמה מילים על הובלות האחים יששכר

מובילים בניסיון

אחים יששכר היא חברת מובילים ותיקה ואמינה. מעל שלושים שנים משהחלה בתור מוביל עצמאי בשם יששכר וכיום היא חברת מובילים גדולה ומבוססת המעניקה שירותי הובלות בכל זמן לכל משימה ובכל אזור בה דרושים מובילים מקצועיים ומנוסים.

מובילים במקצועיות

אנו מובילים המתמקדים בענף הובלת חברות משרדים ועסקים גדולים. אנו מובילים בתחום חברות היי-טק עם מחשוב וציוד אלקטרוני רגיש ונותנים מענה ומקיף להעברות מסובכות והובלות עם צרכים מיוחדים. מתוך ענף המובילים באזור המרכז אנו בולטים לטובה בזכות ההמלצות הרבות שלנו שהשגנו בעמל וביושר באין ספור הובלות ובמיוחד באזור השרון ובאזור תל אביב, שם בעצם נמצאות רוב חברות ההיי-טק אותם אנו מובילים. המקצועיות שאנו מביאים למקצוע משתלמת הודות להמלצות והפרגון העובר מפה לאוזן בין החברות.

מובילים בשירות

מובילי האחים יששכר הם מובילים מומלצים גם בשירות למגזר העסקי וגם למגזר הפרטי, עם המלצות רבות בשל המוניטין שלנו בשירות כה נעים ואדיב וביקוש רב. אנו מובילים דירות יוקרה או בתים פרטיים ברמה גבוהה, בעיקר באיזור שבין מרכז תל אביב לבין אזור הוד השרון והסביבה. בשל ביקוש לשירות מובילים איכותי ביותר באזורים אלו ובסטנדרטים בלתי מתפשרים.

מובילים באמינות

אנו דואגים לכיסוי ביטוחי מלא ומקיף בזמן ההובלה. מקפידים הקפדה יתרה על עטיפה ואריזה נכונה לפני שאנו מובילים את החפצים ליעדם וממנים ראש צוות מנוסה ואמין לווידוא שכל החפצים מובלים למעונם החדש במלואם ובשלמותם.