נהלים ותקינות בחברה

נהלים ברורים בחברת יששכר

חברת הובלות האחים יששכר מתנהלת ע"י כללים ברורים והנחיות לשיטות עבודה מסודרות. חברת ההובלות שלנו מחזיקה בתקן 9001:2008ISO. התקן הינו תקן בינלאומי להגדרת נהלים בחברות לפי נושאים ומברר את דרישות התפקיד של כל עובד וכל מנהל בחברה.


האחריות לביצוע המטלות במחלקות השונות והגדרת המחויבות של החברה לפקח ולדאוג שכל הנהלים מיושמים במלואם ובמקרה שלנו שכל ההובלות מתבצעות "לפי הספר".

סטנדרט הובלה בינלאומי

לחברת הובלות יששכר סטנדרט מקצועי גבוה. החברה שומרת על תקינות משאיות הובלה וציוד הרמה בעזרת קצין רכב המוודא תחזוקת צי הרכב לפי כל הנהלים המחמירים וכן הקפדה על הדרכת והסמכת נהגי משאיות ההובלה בחברה. לחברה אישורי פיקוח על קצין בטיחות בתעבורה בתוקף וכן רישיון מוביל להובלות משא ולהובלות חומרים מסוכנים ע"פ חוק.

כל פעילות חברת ההובלות האחים יששכר מגובה בפוליסת ביטוח ייעודית הן לסחורה בהעברה והן בתחומי אבטחת תכולת האחסנה בחברה.

לחברת ההובלה שלנו ישנו גם תקן 9001:2000, המעיד על רמת אמינות ואיכות הגבוהה ביותר הקיימת בקרב חברות הובלה בינלאומיות. כמו כן, אנו חברת הובלות אמינה המצהירה על עובדי חברה ללא עבר פלילי.

חברות בארגונים מקצועיים

חברת ההובלות יששכר הינה חברה באיגוד לשכות המסחר.

פרסום באתר החברה

באתר האינטרנט של החברה ישנן תמונות ותיעוד על הובלות שעשינו וכן המלצות הובלה רבות מחברות וארגונים שונים. כל ההמלצות והתמונות הן חלק קטן מזה שברשותנו. אנו מתחייבים להציג מידע אמיתי ונכון. תמונות ההובלות הן שלנו וצולמו על ידנו ולא במסגרת אילוסטרציה או של חברת הובלות אחרת. כל ההמלצות הן באישור הממליצים ונכתבו עלינו ללא התערבות בנוסח ההמלצה וללא תיקונים או שינויים. לכן מופיעה סריקה של ההמלצה להצגת המסמך המקורי עד כמה שניתן.

כמו כן, חברת ההובלה משתדלת שלא להציג תמונות או תיאורים החושפים מידע או הפוגעים בפרטיות או באינטרס כלכלי של חברה כזו או אחרת. אם תרצו להגיב על משהו שמפורסם באתר שלנו נשמח להקשיב ולשתף.

למה לעבוד איתנו?

חברת ההובלות אשר בבעלותנו פועלת בשוק ההובלות כשלושה עשורים. במשך השנים נכסה חברת ההובלה שלנו ניסיון וידע נרחבים בצליחת הובלות מסובכותו עם אתגרים לא פשוטים. עקב כך סיגלה החברה יכולות מרשימות בעשיית הובלות מורכבות ביותר.

חברת יששכר מציעה מרחב אפשרויות להעברות דירות וחברות קטנות וגדולות, החל משירותי אריזה דרך שירותי מנוף, פירוקים והרכבות, שירותי אחסנה ועד ניהול פרויקטים מורכבים של הובלות מפעלים וארגונים גדולים במיוחד.