כל המסמכים והמידע

שקיפות ואמינות

כחלק ממדיניות השקיפות והאמינות שלנו להלן מסמכים ותעודות המעידות על ניהול תקין בכל הקשור לבטיחות בעבודה והמקצועיות הרבה שלנו בניהול חברת ההובלות. אנו שואפים כל הזמן לניהול ספרים וחשבונות בצורה מסודרת וחוקית ומקפידים על כל תקנות בטיחות וגהות בעבודה הן ע"י קצין רכב אחראי, סדנאות וקורסים לנהגים, שמירה על המלצות משרד התחבורה ובהתאם לדרישות איגוד המובילים.

סטנדרטים בינלאומיים

אחים יששכר עובדת באופן שוטף עם כל החברות והארגונים הגדולים בארץ ועם כל חברות היבוא והיצוא עם תקנים וסטנדרטים בינלאומיים ולכן אנו מקפידים להוביל בתחום ובכל הקשור לעבודה בנהלים כגוןISO90001 ופוליסת ביטוח סחורה במעבר המוצגות כאן בשקיפות מלאה, לכל הבהרה נוספת בעניין עמידה בתקנים ובאישורים או תעודות נוספות נשתדל להציג ע"פ דרישה את כל המסמכים הרלוונטיים הדרושים.

תחזוקת צי הרכב בחברת יששכר הובלות

כל חברה המכבדת את עצמה חייבת משמעת תחזוקת מנע מפותחת למזעור נזקים והוצאות עתידיות גבוהות. חברות ההובלה אינן יוצאות מהכלל, כאשר ריבוי התאונות והתקלות שבהם מעורבים רכבי ההובלות מחזק צורך זה שבעתיים.

קבוצת יששכר משתפת אתכם בנושא חשוב זה ומפרסמת הצהרת כוונות המחייבת אותנו מקצועית ומוסרית לנקוט בכל הצעדים האפשריים למזעור כל הסכנות והתרחשויות תחבורתיות שליליות הן לטובת החברה ולקוחות ההובלה והן במאמץ הלאומי למניעת תאונות בכבישים.

כל הצעדים הנחוצים להבטחת בטיחות:

משאיות הובלה תקינות וחדשות

כל בר דעת יודע שסטטיסטית הרכבים הישנים מעורבים יותר בתאונות. מכאן החיוב לעשות טסט פעמיים בשנה לרכבים ישנים, בשל ההבנה של משרד התחבורה שמכונה ישנה מתקלקלת יותר, מגיבה אחרת ובטיחותית היא יותר מסוכנת על הכביש. כאשר מדובר ברכב הובלה גדול עם כושר העמסה גדול, ישנם מאמצים רבים על הבלמים והתנהגות הכביש של משאית ההובלות נהיית קריטית. המשאיות המודרניות בחברה שלנו מכילות מנגנונים מתקדמים ואמצעי בטיחות רבים.

תחזוקת מנע והגדלת ראש

לא צריך לחכות לטסט שיכשילו על רפידות בלמים שחוקות או על וינקר שרוף, תחזוקת שבר היא טריוויאלית. כל הפרינציפ הוא לצפות ולמנוע את ההתרחשות הקרובה. הניסיון, היוזמה וההקפדה של קצין רכבי ההובלה בחברה הם לב העניין.

ממונה בטיחות וקורסי הדרכה

תמיד להיות עם יד על הדופק, תמיד להדריך ולשפר את צוות הנהגים בחברה, איך לבלום נכון, איך לקחת סיבוב, איך לקשור חפצים בתא מטען, איך מתנהגים על כביש רטוב, לתזכר ולשנן נהלי בטיחות ונסיעה בטוחה, להקפיד על שעות שינה ולעמוד על המשמר. כדי שכל הובלה תהיה הובלה טובה ובטוחה גם בשבילנו וגם בשבילך.

רישיונות ביטוחים וטסטים

הקפדה על כל המסמכים הרלוונטיים על פי הנדרש ובזמן הנדרש.

המקל והגזר

תגמול ראוי לנהגים זהירים בחברה והקפדה על בדיקת טכוגרף כפי שצריך להיות.

טפיחה על השכם...

ובכל זאת תרשו לנו לומר כמה מילים טובות על עצמנו ולהתגאות בכך שלחברת יששכר הובלות רקורד היעדר תביעות ביטוח מעורר השתאות.


שנים שאנו מבצעים אין ספור הובלות בכל רחבי הארץ, על ידי משאיות רבות הנמצאות שעות רבות בכבישים ובכל זאת, לשמחתנו הרבה, נהגי ההובלה שלנו שומרים על גיליונות תעבורה נקיים וראויים לציון.


למה כדאי לכם להעסיק בעלי מוגבלויות

אנחנו קמים בבוקר למשרד אצים ורצים לכל הכיוונים דואגים לעסק לעובדים ולמחזור המכירות, גם שיש לנו קצת זמן פנוי אנו עסוקים בחיים הפרטיים, כל אחד יודע שמידי פעם הגוף צריך מנוחה והנשמה חופשה להתרענן להחליף כח.

ה Pause בחיינו מאפשר להסתכל על העולם שלנו מבחוץ להסתכל על עצמנו ועל אורח החיים הלחוץ שלנו ממבט על אובייקטיבי ולהתבונן מה אפשר לעשות טוב יותר איפה כשלנו מה מטרותינו ומה השגנו, לא רק בחומר אלא בעיקר ברוח, כמו שהולך השיר "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו..."

להיות חברתי והוגן - טוב למצפון וטוב לעסק

גם אם לא נולדת עם מצפון חברתי מפותח זה אף פעם לא מאוחר לתת ולתרום אבל אם קשה לך לוותר על הכנסות או לקצץ בהוצאות השורות הבאות יישנו את כל הדעות הקדומות המונעות שילוב עובדים במשרד.

יתרונות מעניינים:

לכידות – העסקת עובדים בעלי מוגבלויות מוריד לחץ ותחרות ומגביר את הלכידות והסבלנות במקום העבודה, כאשר יש אווירה משפחתית ואמפתיה בין העובדים אידאלית לפריון בעסקים כאשר שיתוף הפעולה בין המחלקות ובין העמדות במשרד ללא תחרות ומאבקי יוקרה\קרדיט נותנת זרימה חופשית של מידע ומלאכה והכל מתבצע טוב יותר מהר יותר ויעיל הרבה יותר.

אחריות – כל מנהל מחלקה או אגף הממונה על עובדים בעלי מוגבלויות צריך להיות מודע לאחריות הרבה על צרכיהם ומגבלותיהם והתחשבות בגישה בהפסקות ותנאים סוציאליים הובלת משרד באחריות הוא אחד מהתכונות הנרכשות במהירות ואחד מהחושים האפקטיביים ביותר לעסק מצליח ואמין.

הערצה – מוסר העבודה האינדיבידואלי שונה מעובד לעובד לכל אחד אמות מוסר וסטנדרטים שונים הן חינוך מבית והן מחויבות כלפי העסק, אחד הדברים מסתבר הדומיננטיים ביותר במוסר העבודה הוא פונקציה של כמה העובד רואה בשירותי החברה כמוסריים והוגנים וכמה הוא תופס את המנהל כאדם ישר ומוסרי חברה שמרמה לקוחות או מנהל בעל התנהגות קלוקלת משדר כלפי מטה והעובד מרשה לעצמו לזלזל ולתחמן את מקום העבודה עצמו את המנהלים ואת העמיתים. כאשר המנהל מעסיק בעל מוגבלויות אוטומטית ההערכה של העובד עולה עשרות מונים ומדרבנת אותו להיות חברתי עוזר ופרודוקטיבי למען מטרות הארגון ולהיות חלק מהובלת המשרד להצלחה ומהדרך של החברה בה הוא עובד.

גיוון ושונות -מצרך יקר להשגת מקוריות והשגיות

ככל שהמשרד שלך לא בנוי על לקוחות עם צבע אחד או מכנה משותף בודד והמוצרים שלך עם פונקציות שונות והשירותים שאתה נותן במחירים שונים כך אתה מבין שגם העובדים שלך לא יכולים להיות עשויים באותה השבלונה.

כיום כל מנהל חברה הפתוח לאני החדש ומבין שלימוד והשקעה באדם הוא השקעה בעסק וכל מנהל חברה מבין שההון האנושי מוליך את הרווח למפעל מבינים יותר ויותר את נחיצות המגוון להתקדמות יצירתית בחברה.

מחקרים רבים בנושא המבוססים על אסיפת נתונים אובייקטיבים בחברות ועסקים קיימים המיישמים את גיוס העובדים השונים ליצירת גיוון מכוון מלכתחילה כגון חברת Google (המובילה בתפיסת עולם זו) מראים חד משמעית כי כושר האלתור במרחב המוצרים, כושר ההסתגלות של החברה לשינויים פתאומיים במשק, כושר ההמצאה מחדש בעת משבר פיננסי או גלובלי בתחום וכושר האימפרוביזציה והתפוקה בחברות עתירות ידע תלוי במגוון הדעות המחשבות והרעיונות של עובדים הבאים מרקע שונה מסביבה שונה וממקום מגורים שונה ובעל תרומה ניכרת להובלת המשרד קדימה והצעדת החברה לאפיקים פורצי דרך.

כל זה לא חדש ולא מחדש לאיש, מה שמפתיע (חלק מאתנו לפחות) שהעסקת בעלי מוגבלויות לא רק שמעצים את היכולות כחלק מהתרומה האישית של כל אחד בשל המגוון אלא שיש 3 יתרונות איכותיים נוספים המיוחדים לאוכלוסייה נפלאה זו.

היתרון הראשון: זווית השקפת העולם יוצאת הדופן וההתמודדויות השונות מביאות את העובד להיות מוביל ויצירתי בדרכו שלו ולמצוא פתרונות בגישה שונה שגם הלא אפשרי ניתן ואפשרי.

היתרון השני: שילוב שונה בדומה מקרין על שאר העובדים את ההסתכלות על העולם ועל הלקוחות של החברה ומתן אפשרויות שירותים ומוצרים והובלת העסק בראייה רחבה יותר ומותאמת לכלל האוכלוסיות במשק.

היתרון השלישי: שאיפת העובד המאותגר והמתמודד עם קשיים ולמרות הכל משתלב ופעיל ותורם נותן לעובדים מסביבו אנרגיות וגירוי להעלות את ה "100%" שלהם לרף שאפתני יותר גם בחיים האישיים וגם כלפי מקום העבודה.


ערכים ושוויון הזדמנויות בחברת יששכר

שירותי הובלות החברה ללא הסתייגויות

חברת הובלות יששכר מחויבת לספק שירות הובלות' שירותי אריזה ואספקת קרטונים וכן שירותי השכרת מחסנים לכלל האוכלוסייה בארץ ללא הבדל גזע, דת, מגדר או לאום וללא הבחנה או השתייכות פוליטית של הלקוחות. אנו מאמינים בחברה שוויונית ובהזדמנות עסקית שווה הן במגזר הפרטי ובין במגזר העסקי.

ביצוע עבודות החברה בכל רחבי הארץ

חרף העובדה שמירב הפעילות העסקית מתבצעת באזור המרכז ובמיוחד בתל אביב השרון והסביבה, איננו מתעכבים מלבצע כל הובלה באזורים נוספים בארץ מדן ועד אילת.

כל הצעת מחיר להובלה תינתן לכל מבקש ותכלול את שיקולי החברה מבחינת כדאיות כלכלית ותו לא. ברקורד החברה עבודות הובלה רבות באזור הדרום, ירושלים והצפון. אנו נשמח להיות בכל מקום ובכל זמן שנהיה מוזמנים...

התייחסות חברת ההובלות לעובדים

חברת הובלות יששכר רואה בעובדי החברה משאב איכותי וחיוני ומתייחסת לעובדים בצורה הוגנת, שוויונית ומתחשבת ככל שניתן. סבלים ועובדי חברת הובלות הם עובדי כפיים ונתונים ללחץ ולשחיקה רבה בעבודתם, לכן התגמול והתנאים שאנו מעניקים הינו בהבנה ובסיוע רב.

יחד עם זאת, חברת הובלות בעלת סטנדרטים גבוהים חייבת לדרוש את המקסימום ובשל כך כל עובדי החברה עוברים מבחני קבלה והצגת תעודות זהות ישראליות וללא רישום פלילי, בנוסף לראיון עבודה מסודר המבהיר התייחסות הנהלה ומודעות שירות גבוהה וחתימה על התחייבות התנהגות נאותה.

כל עובד שנקלט עובר הדרכה ומבין מהי רמת הציפיות ממנו ומהן חובותיו וזכויותיו. כל העובדים מקבלים תלוש משכורת מסודר עם כל התנאים ע"פ חוק. נהגי משאיות הובלה מחויבים לשעות שינה ולנהיגה זהירה ע"פ כללי הנהיגה. הסבלים מחויבים להשתמש בנעלי עבודה ולהקפיד על כל כללי הבטיחות הנדרשים בהובלות.

חברת הובלות האחים יששכר מחויבת לשמירת כל כללי התעסוקה לרבות גמל, הפסקות, ימי חופשה ומחלה.

טיפים לעובדי החברה

כמו בכל חברת הובלה, טיפים הם חלק בלתי נפרד מעבודת הסבלות. לקוחות המעריכים את העבודה הקשה, החריצות, השירותיות והאדיבות של העובדים במקצוע, נותנים לסבלים ישירות או לראש צוות ההובלות טיפים כפי נדיבותם וכפי יכולתם.

כמובן שחברת ההובלות אינה מתערבת בנושא, אינה מחייבת זאת ובשום אופן לא משתתפת בקבלת אחוזים או חלק מהתשר. אנו מצפים ודורשים מעובדי החברה את ביצוע מלאכת ההובלה על הצד הטוב ביותר בלי קשר לגובה הטיפ המתקבל.


גיוס עובדים חדשים והתנאים בחברה

מה בדיוק אתה מחפש?

כאשר אתם פונים למודעת דרושים, אתם לאו דווקא בודקים עם מי ומול מי תצטרכו לעבוד. מה שמעניין אתכם כרגע הם מהות העבודה וגובה המשכורת בחברה.

חברת האחים יששכר היא חברת הובלה עם ותק של עשרות שנים בהובלות אשר במהלכם עבדו אצלנו עשרות רבות של נהגים, סבלים, נגרים, אנשי מכירות ושיווק, עובדי ניקיון ואחזקה, מנהלי חשבונות ועובדי פקידות.

עובד מרוצה יהיה חיובי ויעיל

אנו מבינים שאיכות העבודה תלויה באיכות העובד אשר נמדדת במוטיבציה שלו לתת שירות טוב ומאמץ למנוע נזקים ללקוח ולחברה כאחד.

באופן שיטתי ועקבי, כל עובד ועובדת שאנו קולטים בחברה מקבל את מלא התנאים כבר מהיום הראשון - ביטוחים, תנאים סוציאליים והטבות נוספות.

רואים את האדם שבעובד

כל עובד הוא קודם כל אדם. עם צרכים, אתגרים, דאגות, שמחות ואירועים. לעובד יש שאיפות ורגשות וגם לצערנו קשיים ומשברים... כולנו סך הכל בני אדם.

בחברת יששכר מתייחסים לעובד בכבוד, בהבנה לצרכיו, תוך התחשבות בבקשות מיוחדות ובאמפתיה. הם נר לרגלנו. העובד נותן את כל כולו ואת כל מרצו בעבודה קשה ומפרכת וברגע של חולשה אנו ניתן לו את העזרה הדרושה בחפץ לב.

הגשת בקשה להצטרפות

אל תהססו לפנות אלינו במידה ואתם רואים עצמכם מתאימים למשרה פנויה בחברה. נשמח לצרף לשורותינו אנשים איכותיים עם מוסר עבודה גבוה, שרוצים לעבוד באופן קבוע ויציב בחברת הובלה מסודרת העובדת בצורה מקצועית עם ניסיון של שנים בהעברת המשרדים הגדולים בארץ עם מוניטין ושם טוב. פנו אלינו לגבי התפקידים הרלוונטיים.

טלפון: 1-800-224-541

פקס: 03-9137002

נא לציין עבור איזו משרה אתם מגישים את מועמדותכם. מומלץ לצרף קורות חיים עם פניה אישית המספרת על עצמכם בכמה משפטים ובצירוף המסמכים והתעודות הרלוונטיות.

חברת הובלה הוגנת

כדאי לדעת שכאשר הנך עובד מן השורה בחברת יששכר אתה מקבל תלוש משכורת מסודר הכולל את כל ימי החופשה, המחלה וההיעדרות. את ההפרשה לפנסיה וימי ההבראה כחוק.

העובד מקבל תשלומי שכר מידי חודש כולל שעות נוספות או תוספות כאלו ואחרות בדיוק כפי שסוכם. בתנאים מעולים על ידי העברה קבועה ורציפה לחשבון הבנק ללא עיכוב ובדיוק בזמן.


מעורבות חברתית ונתינה לזולת

 

לקהילה באהבה

כחלק מהמעורבות שלנו בכל תחומי החיים והעבודה שלנו בכל חלקי הארץ אנו מרגישים את הצורך לתת ולחלוק מהון החברה עם החלקים בחברה הישראלית שמזלם לא שפר, כל אחד בחברה הוא חלק מהחברה וכל חברה היא חלק מהמרקם האנושי שמאחד בינינו כבני אדם לכן כחברת הובלות מבוססת ומצליחה יש בנו את הרצון לתרום לקהילה הרגשה טובה ומומלצת לכל אחד.

בעידן שנדמה לנו כי המרדף אחר הכסף גורם לבנקים ולתאגידים להתנהג בצורה רומסת ובנוסח הקפיטליזם החזירי שמרבים לדבר עליו, רק לעשוק עוד ועוד ולא להתחשב בצדק החברתי החשוב כל כך למארג החברתי ולתמיכה במעוטי יכולת. אנו קוראים לכל מי שיכול ובמיוחד לחברות הגדולות במשק שיש לאל ידם להעניק לאחרים, להצטרף כמונו למגמה לפתוח את לבם ולתת לזולת כפי יכולתם.