מחסנים נגישים להשכרה

מחסנים נגישים להשכרה עם האחים יששכר

מחסנים זמינים ונגישים

המחסנים להשכרה במושב אחיסמך נגישים מאוד ללקוחות, הן בשל היותם בקומת קרקע (דלת המחסן הינה מול חניית הרכב) והן בשל המיקום במושב אחיסמך הנמצא על צירי תנועה ראשיים.

הכניסה למחסנים במושבים היום היא קלה ונוחה בשל השיפור בתשתיות והנגשתם לכבישים - אין במושבים פקקים, רמזורים או בעיות חניה. מושב אחיסמך מתחבר בקלות לכביש 6, כביש 1, כביש 431 וכביש 433. אצלנו במושב תמצאו מחסנים להשכרה במגוון גדלים ואנו ערוכים לספק מחסן בכל גודל שיידרש ולכל תקופה.

מחסנים קרובים בזמן

ישנם שני דרכים להסתכל על המרחק של המחסן: כמה קילומטר מרחק וכמה זמן נסיעה. אין ספק שלמי שגר באזור המחסן אשר נמצא במושב או בפריפריה המרחק יהיה קצר. אך גם מי שגר בעיר והמחסן להשכרה מחוץ לעיר, עדיין הזמן שיידרש לו להגיע קצר ומשתלם. לעיתים אנו מופתעים שהזמן הדרוש להתנייד בתוך העיר עם רמזורים וגודש תחבורתי נמשך בערך זמן דומה ואף ארוך יותר מיציאה חפוזה אל מחוץ לעיר. לכן גם בפרמטר הזה, מחסן להשכרה במושב יתברר כהחלטה טובה ומשתלמת.

שעות פתיחה גמישות

מחסני יששכר פתוחים בשעות וימי העבודה המקובלים, באופן רצוף וסטנדרטי. הגישה אל המחסנים היא בימי א-ה בין השעות 08:00-16:00. לעיתים לקוחות עסקיים צריכים מחסנים להשכרה לאחסון משתנה ובשעות לא שגרתיות, כולל פתיחה במקרים מיוחדים או מקרי חירום. כאשר המחסנים נמצאים בקומפלקס נעול יש לתאם ביקורים מיוחדים במחסן הפרטי עם ההנהלה ובתוספת תשלום.

שירות מסביר פנים

מלבד הנגישות הטכנית והלוגיסטית חברת אחים יששכר ידועה בגישה שלה אל הלקוחות והנגשת השירות ללקוח עד כמה שניתן. אנו מספקים את שירותי המחסנים להשכרה באופן אישי וידידותי עם פנים ללקוח בכל בעיה. אצלנו במחסני יששכר מנסים ללכת לקראתכם לפי הקשיים והצרכים שמתעוררים ולספק לכם מגוון פתרונות ואמצעים אחסון, הובלה, אריזה, פריקה והעמסה. יש לנו במקום צוות פקידותי וצוות טכני על מנת לאפשר לשירותים השונים שתצטרכו לעמוד לשירותכם באופן זמין, נוח וזול בין ללקוחות אחסון פרטיים ובין עסקיים, לפי הדרישות השונות.