מחסנים לאפסון תכולת משרד במעבר

השכרת מחסן לאחסנה לטווח ארוך

למה מחסן?

בזמן הובלת המשרד למקומו החדש ישנם מקרים של עיכוב בכניסה למבנה בעוד שהפינוי של המשרד מחויב ע"פ חוזה. התקופה של בין לבין מצריכה אפסון זמני של התכולה והשכרת מקום בחברת אחסנה הוא הפתרון האידאלי.

 

כמה עולה?

אחסנת משרד מתומחרת לפי קוב שהיא מידת נפח. ככל שכמות החפצים גדולה יותר כך נדרש נפח אפסון גדול יותר ועלות השכרת מחסן תואם יקרה יותר.

ההבדל במחיר לקוב משתנה בנפח הכללי כאשר למשרדים גדולים תהיה הנחה משמעותית. כמו כן התמחור להשכרת מחסנים מתייחס למשך התקופה הכללית. ככל זמן האחסנה יהיה לטווח ארוך יותר כך המחיר החודשי להשכרת מחסן יהיה זול יותר.

כמו בהובלת משרד, קשה לתת מחירים ללא התייחסות ספציפית לכל לקוח, אך כדי לא להשתמט מלהשביע את סקרנותכם נאמר באופן כללי:

מחיר ממוצע להשכרת מחסן למשרד קטן: 200-500 ש"ח לחודש.

מחירי מחסן להשכרה לתכולת משרד גדול: 750-1500 ש"ח לחודש.

איך מסדרים?

סידור המשרד במחסן יהיה לפי הסדר כדלקמן:

1. נפרק את כל הריהוט לפלטות ומדפים על מנת לצמצם נפח אפסון ולחסוך בעלויות המחסן.

2. את כל הספרים הניירת והציוד המשרדי לרבות כלי כתיבה, קלסרים ועוד מסדרים בקופסאות וסוגרים אותם היטב בחיזוק מסקינגטייפ.

3. את כל המדפים, פלטות, רגליים, ושאר הרהיטים המפורקים (אלא אם כן ישנו ריהוט שאינו ניתן לפירוק) ואת כל מוצרי החשמל (מקרר, מכונת קפה, מחשבים, מדפסות וכו') מסדרים בצפיפות על שטח הרצפה.

4.על גביהם עורמים בזהירות ובהגיון את כל הקופסאות לגובה ומנצלים את כל נפח המחסן.

היכן לאחסן?

העברת משרד למחסן קרוב יחסוך כמובן בעלות ההובלה לכן ברירת המחדל תמיד תהיה באזור בניין המשרדים. יחד עם זאת לא כל מחסן הוא המחסן הזול\המתאים ביותר עבורכם ולכן יש לשקלל איכות+מיקום+מחיר.

באיזו חברה?

כדאי לעשות הובלת משרד עם חברה שלרשותה גם מחסנים להשכרה, כך תוכלו לקבל מחיר משולב לשני השירותים שלרוב משתלם במחיר וגם כולל אחריות מלאה מההתחלה ועד הסוף (הובלה-אחסנה-הובלה).

רעיון נפלא להובלת משרד למחסן

כאשר מאפסנים תכולה לטווח ארוך מומלץ לבקש מהחברה 2 מחסנים, האחד גדול לכל הציוד הכבד, הריהוט, הארכיון, הספריות ומכשירי החשמל. ומחסן קטן לדברים השימושיים במשרד כגון מסמכים קלסרים דיסקים וכדומה שאולי/כנראה תצטרכו לשלוף במהלך האפסון.

 

במידה ואהבתם מאמר זה ואתם מעוניינים להמשיך ולהיות מעודכנים במאמרים של האחים יששכר, אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק העסקי שלנו, לעשות לייק ולהישאר מחוברים:)