מדיניות חברת הובלות יששכר

חברת הובלות האחים יששכר - מדיניות החברה

התנהלות עסקית של החברה

קבוצת יששכר הינה חברה המקפידה על עבודה מסודרת על פי חוקי מדינת ישראל, לכל השירותים וההובלות מונפקות חשבונית וקבלה. החברה עובדת לפי כל כללי החשבונאות ע"פ רואח"ש ומשולם מע"מ ומיסים כחוק. כל העובדים מקבלים תלוש משכורת כחוק עם כל התנאים והזכויות ומעבר לכך.

 

הצגת מסמכי חברת ההובלה בשקיפות

כל מסמכי החברה הכוללים אישורים רישיונות ותעודות מוצגות בשקיפות באתר האינטרנט של החברה.

 

שעות קבלת קהל במשרדי החברה

משרדי ההובלות פתוחים בימים א-ה בין השעות 8:00-16:00

חוזה שכירות מחסן בחברה

חברת אחים יששכר הובלות מציעה שירותי אחסנה במחסנים להשכרה לפי בסיס חודשי (כאשר מינימום תקופת ההשכרה הינה חודש ימים). המחסנים נמצאים במושב אחיסמך בשטח משרדי חברת הובלות יששכר ביחידות אחסון אישיות במגוון גדלים ומתומחרות לפי גודל יחידת האחסון.

נוסח החוזה בין חברת הובלות יששכר - המשכיר לבין הלקוח - השוכר הינו תמציתי וברור מבלי אותיות קטנות (אדרבא, כל סעיף אזהרה מובלט באותיות מודגשות), כאשר עלות הביטוח: על כל כיסוי של 1,000 ₪ ישלם השוכר 5 ₪ בכל חודש.

ביטוחים משלימים בחברה

חברת הובלות האחים יששכר מספקת ביטוח הובלה מקיף בפוליסה ייחודית לחברה שלנו הנותנת ביטוח על ערך גבוה וכיסויים נרחבים מפני מגוון סיכונים. ניתן לקרוא אודות הביטוח והאפשרויות השונות בדף ביטוח הובלות באתר החברה.

כמו כן, ללקוחות המשכירים מחסנים בחברה או המשתמשים בשירותי האחסון העסקי, אנו מנפיקים ביטוח אחסנה ייעודי העונה על כל הצרכים ופתוח לאפשרויות ביטוחים מיוחדים בהשתתפות עצמית נמוכה, לבירורים נוספים נשמח לפרט יותר בעניין.

התחייבות חברת ההובלות לשימור מידע

חברת האחים יששכר הובלות דואגת לשמור על המידע שברשותה לעצמה מבלי לשתף חברות פרסום או איסוף מידע ולעשות בהם שימוש לרעה כגון הטרדות ושליחת חומר פרסומי. הובלת הלקוח היא עניינו הפרטי ואנו שומרים בקפידה על פרטיותו. כמו כן, כל המידע המוצג באתר החברה אינו חושף פרטים אישיים.

קשרים עסקיים עם חברות הובלה נוספות

לעיתים, שמדובר בפרויקטים רבי ממדים של העברות המצריכים עשרות עובדים ומשאיות אין נכון להיום וכנראה לא תהיה בארץ חברת הובלות כה גדולה היכולה לנהל פרויקט בסדר גודל כזה בכוחות עצמה. במקרים אלו מתאגדות מספר חברות הובלות ובשיתוף פעולה עסקי מתמודדות עם ניהול הפרויקט.

לאמינות ולסטנדרטים של חברת ההובלה יש חשיבות מכרעת באיזו רמת תיאום היא תוכל לעבוד עם החברות המקבילות למניעת אזורים אפורים ("בין הכיסאות") ולמניעת משאבי מאמץ חופפים (תחרות על ביצוע המשימה). חברת אחים יששכר הובלות היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בארץ בתחום זה וזכתה במכרזים גדולים פעמים רבות בניהול שיתופי פעולה ולקיחת אחריות על ניהול פרויקט ההובלה עם הוכחות בשטח והמלצות רבות.