מדוע הובלת הייטק ללא אריזה היא החמצה

הובלה ללא אריזה היא החמצה

אומנות מלאכת האריזה

הובלת הייטק או כל חברה שעיסוקה מלווה במחשבים רבים וציוד טכנולוגי רגיש מצריכה התייחסות לטיפול בתכולה עוד הרבה לפני שמעמיסים אותו למשאית.


אריזה היא אומנות, זה נראה קל לעין בלתי מזוינת אך למעשה זה לא פשוט בכלל ובהייטק בפרט יש להתאים לכול דבר ודבר את חומר העטיפה הנכון ובצורה מיטבית כך שהחפץ ישרוד את ההובלה עם ההגנה המלאה.

המובילים מתחלקים לכאלה שיש להם זרועות שריריות וכאלה שיש להם ידי זהב. אלו ואלו חיוניים להובלת חברות הייטק ויודעים הייטב כל אחד את מקומו ותפקידו.

האורזים חייבים לעמוד בעת ובעונה אחת בכמה משימות ודרישות במהלך עבודתם: לעבוד בזהירות אך בזריזות, לעטוף בטוח ומוגן אך בחיסכון וביעילות ומעל הכל נדרש להגדיל ראש ולחשוב כיצד לעטוף לארוז ולסדר כל חפץ בצורה מיטבית.

מה נשתנה ההייטק מכל ההובלות

בהובלות הייטק ישנה אחריות כבדת משקל לאריזת חפצים רגישים ועדינים כגון מחשבים העלולים להינזק במהלך העברה חובבנית. הנזק הגדול לציוד הוא לא ההפסד הכספי של עלות המחשב אלא למה שיש בתוכו.

בחברות עתירות ידע ההשקעה בטכנולוגיה ובמחשבה עצמה היא ההון היקר ולא חומרי הגלם. בהייטק התוכנה חשובה שבעתיים מהחומרה, וההפסד נמדד בעיכוב זמן העובד, איבוד קניין רוחני, היעלמות חומר חשוב, מחיקת אינפורמציה, פגיעה בהליכי מחקר ופיתוח, הגנה על פטנטים ועוד ועוד.

אריזה משלימה את חורי האחריות

לכל ביטוח יש תנאים והגבלות ולכל כתב אחריות יש אותיות קטנות. גם בהצעת המחיר יש חורים, ויש יוצאים מהכלל, ויש מקרים נדירים שלא באו בחשבון במעמד ההסכם שבכוונה או לא בכוונה ויש מקרים שנופלים בין הכיסאות. לפעמים מדובר ברשלנות ולפעמים בחוסר תשומת לב, לפעמים בזדון ולפעמים בתום לב.

בהובלות משרדי הייטק, לפחות בנושאי השלמות של החפצים והגעה ליעדם, אריזה טובה ומקצועית משלימה את כל החורים האלו בכתב האחריות ואין צורך בככל להגיע למצב שבהם מתגלים נזקים.

אריזה והובלה הכוללים ניקוי

הזמנתם הובלה בחברה אמינה ואחראית ואפילו קיבלתם הצעת מחיר הכוללת אריזה? יפה מאוד! ובכן, מדוע שלא תנצלו את ההזדמנות לנקות באופן יסודי את כל הריהוט המשרדי והחפצים לפני שאורזים אותם לקרטונים?