חמישה מקומות לוהטים להובלת משרד

הובלת משרד לוהטת

הובלת משרד חייבת להיות למקום אטרקטיבי, הן מבחינת הלקוחות שלך והן מבחינת המתחרים שלך. על מפת העסקים הדינאמית והרותחת של ישראל עולים מידי פעם כוכבים חדשים הגורמים לנו לקנות או להצטרף להצלחה. ערים אפורות או מרכזי עסקים מנומנמים הופכים לאזורי בילוי ומסחר תוססים מלאים במשרדים להשכרה או לרכישה. הובלת השינוי מתחיל בדרך כלל ביזמים פרטיים שמגלים מיקום מרכזי ונגיש ומזהים צורך אמתי של החברות למצוא תחליפים למחירים הדוהרים בתל אביב והמרכז בלי לעשות סימנים של עצירה. מלבד ההיבט הפיננסי מעבר לבניין חדש טומן בחובו גם יתרונות נוספים כגון התחדשות וארגון מחדש וכמו שאומר הביטוי משנה מקום משנה מזל. אם אתם חושבים על זה ברצינות, ריכזנו עבורכם 5 ערים שונות, ערים מובילות בשינוי עם אזורי מסחר פוריים ואטרקטיביים:


הובלת משרד בפתח תקווה

פתח תקווה מסתמנת כאחד האזורים הגדולים במרכז לתעשיית ההייטק הישראלית. אלפי דונמים של בנייני משרדים גבוהים וחברות מתקדמות. בקריית אריה , בפארק אזורים ועוד מקומות אטרקטיביים. אט אט צומחת אלטרנטיבה לתל אביב המאתגרת גם את השכנות הצפוניות של תל אביב - קרי הרצליה, רמת השרון ורעננה. והנה, עוד חברה ועוד ארגון פותח לו משרד חדש כפטריות אחר הגשם. החלטה על הובלת משרד לפתח תקווה נראית כצעד מאוזן וחכם של כל מנהל.

הובלת משרד ברחובות

מי לא שמע על פארק המדע ברחובות, הפארק נבנה מלפני שני עשורים והתחיל את דרכו במספר מצומצם של חברות הייטק ומשרדים. היום הפארק חולש על מספר גדול של חברות הייטק, מחשבים וביוטכנולוגיה, בתי קפה ומקומות בילוי, מרכזי שירות ועוד, הובלת המשרד לפארק ברחובות כדאית גם בשל המיקום של תחנת הרכבת הצמודה, הפקולטה לחקלאות ומכון ויצמן משלימים את האווירה ועשרות סטודנטים צעירים הצמאים לאתגרי המחר ומוטיבציה להצליח יהיו זמינים בכל עת. כמו כן בפארק המדע יש את משרד הבריאות ועיריית רחובות בחרה גם היא למקם את המשרד העוסק בתעבורה ובחניה. כך שגם מבחינת פיתוח ,ניקיון, חניה וגינון הפארק ברחובות מקבל את כל תשומת הלב.


הובלת משרד בבאר שבע

באר שבע הוכרזה לפני 5 שנים כבירת הסייבר של ישראל והיא עיר שתופסת מקום של כבוד בעולם. יותר ויותר אנשים מתחום אבטחת הרשתות מתוודעים לכתובת החדשה בבאר שבע המתנוססת בגאון על דפי חברות הסייבר מתערוכות בינלאומיות ועד מרכז בבתי הספר להובלת שינוי ומצוינות בעיר. כל חברה העוסקת בתחום חושבת לפתע על הובלת המשרד מתל אביב לבאר שבע לא רק בגלל היתרון של מחירים ועלויות נמוכות בפריפריה אלא גם בשל תדמית, במגמה זו אנו מבחינים בעיקר בחברות סטארט אפ או חברות קטנות וחכמות בתחילת דרכן המקימות משרד בעיר.


הובלת משרד בחולון

מתחת לרדאר ובלי יותר מדי יחסי ציבור, צומח לו מרכז עסקים קטן בחולון הקורץ לחברות הייטק מתל אביב והמרכז ובעזרת הטבות מיסוי מפתה אותן לעשות העברה למרכז המתפתח באזור התעשייה. חולון העיר שידועה כעיר הילדים עם המוזיאונים ורשת החינוך המעולה הזוכה לפרסים רבים ומתמודדת על כל תואר חינוך אפשרי באזור המרכז מנסה להתמקם גם כעיר נחשבת ומרובת משרדים של חברות הזנק, יצור טכנולוגי עתיר ידע ומרכזי מו"פ מתקדמים. הובלת משרד לאזורי התעשייה המתפתחים בחולון לא מצריכים שינוע לטווח רחוק ועם כבישי גישה טובים גם העובדים בחברה לא נצרכים לשנות את מקום המגורים כך שההחלטה על מעבר החברה רכה ולא דרמטית לעומת היתרונות בבניין חדש ומותאם מבחינת תשתיות וטכנולוגיה.


הובלת משרד בראשון לציון

הובלת משרד לקניון עזריאלי החדש בראשל"צ היא ההמלצה החמה שלנו - הקניון המתנשא מעל תחנת רכבת ראשונים בין נס ציונה לראשון לציון פותח את שעריו וקורא לכל חברה או עסק באשר היא לבוא ולהשכיר או לרכוש משרד חדש באחד מהקומות הגבוהים מעל קומות הקניות. הנה לא רק לתל אביב יש עזריאלי וזוהי הזדמנות להיות קרוב להכל ולהיות זמין ללקוחות מאזורי ראשון לציון והשפלה הקרובה הן בתחבורה כבישית והן בתחבורה מסילתית המחוברת לצפון לדרום ולנתב"ג בקלות ובמהירות ללא חיפוש חניה ללא בזבוז זמן הן ללקוחות והן לעובדים. אין ספק שהובלת המשרד לקניון בשנה הקרובה היא החלטה הנראית כדאית ומבטיחה מאוד.

 

נהניתם מהקריאה? אל תעצרו כאן - בבלוג שלנו תוכלו למצוא עוד המון מאמרים מעניינים בתחום ההובלות, האריזה והאחסון.

בנוסף, תוכלו לתת להתחבר לדף הפייסבוק העסקי שלנו ולהישאר מעודכנים בכל התוכן החדש, ממש כשהוא עולה לאתר.