התמקצעות ושיפור תמידי

חברת הובלות האחים יששכר מקצועיים ומשתפרים תמיד בשבילך

חברת ההובלות האחים יששכר כל הזמן משתפרת בשירות ובמקצועיות, במקביל להתפתחות ולשינויים התמידיים בענף ההובלות לעסקים. כאשר מעבירים חברות וארגונים גדולים ישנם אתגרים רבים.


חלקם בצד הטכני והלוגיסטי וחלקם בניהול פרויקט מורכב הכולל אינטרסים משותפים ומנוגדים בין בעלי המקצוע השונים, בין ביצוע ההובלה לשגרת העבודה של השכנים ובין הלקוח עצמו לחברה. אחד מן הפרויקטים הכי מאתגרים הוא הובלת חברות הייטק.

 

התמקדות בהובלות חברות הייטק

חברות הייטק הן בעלות סדר יום עבודה מאסיבי מרובה ימים ושעות. הסטנדרטים של חברות עתירות ידע המשווקות את העסק ברחבי תבל ובמיוחד לעולם המערבי המתקדם ביותר, הינם סטנדרטים בינלאומיים מחמירים ע"פ כל קנה מידה איכותי ותובעני הקיים במערב אירופה ובארה"ב. לכן גם שיטות העבודה, הספקים, ההובלות ואיכות השירות הנהוג בתוך חברות ההייטק עצמן הן זהות למצופה מכל חברה משיקה עם קשרי מסחר או שירות. החל מספק חומר הגלם ועד ספקי הקבלן השונים.

הצורך במהירות

זמן זה כסף - בין הדרישות החשובות ביותר היא צמצום זמן השהית העבודה למינימום האפשרי. כמו בחברות ההייטק השונות מעבר לים, גם החברות בארץ למדו שיטות לייעול הזמן הנלמדות בתיאוריה ומיישמות אותן הלכה למעשה בכל רובד בחברה, כמו גם שיטות יצירתיות לחסוך משאבי זמן ולצמצם בזבוז רגעים לא מנוצלים לפריון עבודה.

לכן, השיטה הרווחת היא לתת לחברת ההובלות לעבוד בימי מנוחה של החברה - בדרך כלל מיום חמישי מאוחר בערב עד יום ראשון מוקדם בבוקר צריכה להסתיים כל הובלת החברה. חברת ההובלות יששכר שיקללה את כל השיטות ומאמצת את כל המשאבים הנדרשים תחת לחץ, בזמן רציף ארוך ובשעות עבודה לא מקובלות, על מנת להבטיח את העברת כל חברת ההייטק בסוף שבוע אחד למיקום החדש.

חברת הובלה עם פנים ללקוח

ציוד רגיש – השמירה על הציוד היקר והרגיש (בין בהובלתו, בין בפירוק וההרכבה) מחייב זהירות יתרה. מספיק שרת אחד ששבק והנזק הוא כבד מאוד. הובלת חברות הייטק מצריכה ידע, רגישות ונכונות למאמץ בלתי נלאה לעבודה זהירה ועדינה בכל הקשור לציוד מחשבים, שרתים, ארונות תקשורת ומעבדות החייבים להיות בסביבה סטרילית יחד עם אריזה ועטיפה מיוחדת ובעזרת מנופים הידר-חשמליים.

אומנות הובלת חברות אלו לא התגבשה ביום אחד ולא תוכל להתקיים יש מאין. כל המקצועיות והמוניטין של החברה נובע מניסיון אדיר, במשך שנים רבות ומלאות באין ספור הובלות שנעשו, תוך כדי השתפרות מתמדת ועל כך יעידו הממליצים עלינו.

שיטות העבודה כוללות עגלות שינוע מיוחדות, הדרכת צוות עובדים המתמחים בטיפול בציוד היקר וליווי ראשי צוותות לכל מחלקה תוך עמידה בלוח זמנים המדורג בשלבים. תכנון דרכי גישה, סימון מוצרים וציוד במדבקות בולטות לפי מספור וצבעים המציגים ויזואלית כל צבע לקומה, כל מספר לעמדה וכדומה, על מנת שכל פריט ציוד יגיע לעמדתו החדשה בחברה. סידור הציוד במשאיות לפי סדר הרכבתו במשרד, ולפי בניית תקציב מוקפד.

חברות עם דרישות גבוהות

היערכות מוקדמת - למידת כל תהליך הובלת החברה ע"פ צרכי הלקוח ע"י מנהל הפרויקט וליווי הצמוד של התהליך עד לסיומו. בניית תוכנית עבודה ולוחות זמנים, הגדרות תקציב, כח אדם, מספר משאיות הובלה ומנופים הנדרשים, חומרי אריזה וחלוקה לשלבי ביצוע ההובלה בשרשרת.

הדרכת כל עובדי ומנהלי חברת ההובלות ע"י מנהל הפרויקט, הסברת מהות העבודה, דגשים מיוחדים להובלת החברה הספציפית, היכן נקודות התורפה של החברה, חלוקה לצוותים ולתחומי אחריות. מי אורז, מי מוביל, מי מתפעל מנופים, מי מסמן מוצרים, מי מקבל וממיין במיקום החדש ועוד.

חלוקת המטלות בכל שלב ביצוע - לא עוברים לשלב הבא עד שלא מסיימים את השלב הקודם. מינוי אחראים לכל אזור\קומה\מחלקה בחברה. השארת ממומנים במיקום הישן ובמיקום החדש למניעת גניבות. פיקוח ואשרור השלמת כל תהליך בפרויקט לשביעות רצון הלקוח ודיווח לחברה על ההתקדמות הנעשית בשטח.