התחייבות לשירות הוגן

האחים יששכר מתחייבים לשירות הוגן

הצעות מחיר בחברת יששכר הובלות

מלבד הצעת המחיר הטלפונית, כשמדובר בהובלות גדולות בין עם זה בתים פרטיים ובין אם זה הובלת חברות הייטק ומפעלים, אנו מעדיפים ומוכרחים לתת את הצעת המחיר בבית הלקוח\העסק ולהסביר לו את המורכבות והמשמעות של הצעת המחיר לטובתו ולכדאיות ההובלה.


ברוב הצעות המחיר של הובלות גדולות מורכבות ישנו ריבוי גורמים ומשתנים ועל כן ריבוי אותיות קטנות שהופכות את הסעיפים הראשיים לחסרי משמעות. הסתייגויות גורפות מההצהרה ואפילו הוראות סותרות לקווים המנחים לגבי עמידה בלו"ז אספקת חומרי האריזה, תוספות וקנסות על איחורים ועל שירותי הובלה נוספים שלא כלולים במחיר ובאים בהפתעה ועוד. לכן יש לקרוא בתשומת לב ולהיות מודעים לכל ההשלכות. בדפי המידע באתר שלנו תמצאו מידע רב והסברים כיצד להיזהר, מה לבדוק ואיך להשוות מחירים שקיבלתם מחברות הובלה שונות.


חברות הובלה מתחרות

אנו מאמינים כי גם בתחרות צריכה להיות הגינות ואנו מאמינים שהקפדה על תחרות הוגנת ונקייה משרתת את כל הצדדים, גם את חברות ההובלה - נותני השירות וגם את הלקוחות - מקבלי השירות.

תחרות נקייה מביאה לידי כך שכל חברת הובלה הרוצה להגדיל את מספר הלקוחות תפנה את כל האנרגיה לטובת השתפרות בשירות ובמחירי ההובלות ולא תפנה את מאמציה להשמצה והכפשה.

מנכ"ל חברת הובלות האחים יששכר הוא דמות ידועה ומוכרת בענף ההובלות, נמצא בקשר מתמיד עם מנהלי חברות ההובלה הנוספות בתחום ופועל רבות להטמעת ערכים אלו מתוך אידיאלים ואינטרסים הדדים בבחינת "קנאת סופרים תרבה חכמה".

אימות המלצות הובלות החברה

לחברת הובלות יששכר המלצות רבות וחלקן מוצגות באתר. כל ההמלצות על החברה שלנו מאומתות ומאושרות ע"י החברות הממליצות. ברשותנו טלפון אישי של כל בעל תפקיד בחברה הממליצה ונשמח להעבירן ע"פ בקשה על מנת שתוכלו לשוחח עמו ולקבל אינפורמציה מהימנה על טיב השירות שקיבל.

בהמלצות תוכלו לראות מגוון חברות ממליצות מכל תחום ומכל אזור. ההמלצות, כפי שאלו מוצגות באתר האינטרנט של החברה בלשונית גלריות, ממחישות עד כמה הלקוחות היו מרוצים מההובלה ועל רמת שביעות רצונם המלאה לעיונכם ולשיפוטכם.