העברה של המשרד עם פירוק ואריזה

פירוק ואריזת המשרד על ידי חברת האחים יששכר

אתה צעד אחד לפני העברת המשרד שלך ומתארגן על הסידורים האחרונים להעתקת הפעילות העסקית במלא המרץ, נשאר לך רק לסגור מחיר עם מוביל מהימן וסיימת.

בעוד שלפניך המטלה הכי טריוויאלית לגישוש אחר חברה רצינית ואחראית במחיר משתלם. רק תמסור את פרטי התכולה, המיקום והתאריך המתאים לך והופ, משרדך יועבר למיקומו החדש.


אל תחפש מתחת לפנס - בוא ותלמד מה באמת צריך לבדוק ומה לדרוש

1. פירוק והרכבת הריהוט המשרדי חייב להיות לפי השלבים הבאים:

רק מוביל מקצועי המומחה בפירוקים או נגר מנוסה בהעברות מסוג זה וברשותו כלים מתאימים ייגש למשימה בזהירות ובפיקחות, לפרק מבלי לגרום נזק לתושבות או לחרוש את הברגים, אחרת לא יהיה ניתן להרכיב חזרה בצורה המושלמת במשרדכם החדש.

כל בורג, נושא מדף, ידית או תושבת ברהיטי המשרד יאספו בשקית חזקה שתודבק בחוזקה אל הרהיט המפורק על מנת למצוא בנקל את החלקים הקטנים כשנצטרך להרכיב חזרה בסיום ההעברה.

המחיר להובלת המשרד צריך להיות מפורט ככל הניתן ולהכיל את פירוק והרכבת הרהיטים בסעיפים נפרדים. חפש חברה יציבה ואמינה שלה רקע היסטורי ומוניטין מפואר במתן שירות הוגן ואחראי.

העתקת המשרד בשלמותו אמור לכלול את מיקום כל רהיט או חפץ בדיוק במקום המיועד לו כדי שלא תצטרכו לשבור את הגב בהזיזכם את הציוד בסיום ההובלה.

2. אריזת הציוד המשרדי ע"י המוביל הינה שירות שאתה משלם עליו ממיטב כספך, בדוק את הפרמטרים הבאים:

בחר בחברה שלא חוסכת בחומרי האריזה ועוטפת כל חפץ בשלמותו בניילון נצמד הרמטית בלי להשאיר אזור חשוף לשריטות בעת ההעברה.

וודא שהסבלים מניחים את כל הניירת המשרדית בקרטוני ארכיב ייעודיים הנושאים תכולה כבדה ועומדים בכל הלחצים של נשיאת והעברת התכולה במשאית.

בעת המשא ומתן ציין בפני נציג החברה שאתה מעוניין לקבל מלכתחילה מחיר פיקס לאריזה ולא לתמחר לפי קרטון או לפי שעת עבודה שתחושב בדיעבד, זה עלול לייקר את מחיר ההעברה באופן ניכר.

3. לקיחת המשרד על ציודו וחפציו חייב להיעשות בסבלנות ובדייקנות במיוחד כאשר הוזזת הדברים הגדולים נעשית במדרגות צרות ו\או דרך משקופים נמוכים. על כן, עליך לבחון:

כיצד אפשר להשתמש בשירותי מנוף הרמה להעברת המשרד דרך החלון ולא דרך הדלת.

איך לעטוף בניילון בועות את האגרטלים השבירים והמכשירים העדינים כדי שלא יקבלו חלילה מכה בעת הוצאתם החוצה.

באיזה אופן העברתם של לוחות הארון המשרדי והספריות הגבוהות נעשות על ידי הסבלים באמצעות עובד אחד או שני עובדים המחזיקים בקצוות הרהיט בזהירות מקסימלית.

והאם כל הצלחות והכוסות נארזים יפה וברכות בתוך הקרטונים וכוללים ביטוח ואחריות מלאה עד סיום ההובלה בשלום.

שינוע כל המשרדים בשלמותם כוללת בין השאר העתקת הכתובות במסמכים הרשמיים ושיבוץ שירותי העסק בתבנית המתאימה לאזור החדש בו התמקמתם.

 

אהבתם את המאמר? היכנסו לדף הפייסבוק העסקי שלנו, עשו לייק (כמובן) והישארו מעודכנים.