הובלת משרד בראש שקט - כיצד נמנע מנזקים

כיצד להימנע מנזקים בזמן הובלת משרדים

באופן כללי, לא משנה כמה חברת ההובלות היא חברה טובה ואמינה ועד כמה היא מתאמצת שהכול יעבוד כמו שעון. כדאי שתפנימו שבהובלת משרד האחריות חלה גם עליכם. הגדילו ראש, מנעו ליקויים והיו מעורבים בתהליך, להלן כמה נקודות למחשבה:

 

עובדים טובים מונעים נזקים

הובלת משרד חייבת להיות בידי עובדים מקצועיים ומוכשרים כל אחד בתחומו: הסבלים צריכים לדעת כיצד מרימים ומניחים ציוד מבלי לעשות נזק לרכוש או לפגוע בעצמם. העובדים שמפרקים ומרכיבים את הרהיטים חייבים להבין בנגרות, פירוק משרד לא נכון גורם לנזק שמתגלה בדרך כלל רק בעת ההרכבה והנהגים מוכרחים לעבור הכשרה איך לעגון היטב את כל הציוד עם רתמות בתא המטען וכיצד לנסוע במשנה זהירות על מהמורות ופסי האטה, להאט בסיבובים ולשמור מרחק למניעת עצירות פתע וטלטול.

איזה אריזה כלולה במחיר?

הובלת משרד כוללת אריזה בצורה נכונה. לפני שרושמים צ'ק יש לדעת על איזה סוג אריזה אני משלם? מהם חומרי העיטוף, מה חוזק הקרטונים, מה איכות הניילון האם יש אחריות ועל מה בדיוק? איך מתומחרת אריזת משרד? לפי מס' קרטונים? לפי שעות עבודה?

הובלת משרד בהצטיינות יתרה

עדינות

הובלת משרד בתחום המחשוב מצריך אולי יותר מכל תחום אחר ידע ומקצועיות, יש לעשות את העברת המשרד בידי טכנאים מנוסים, זה לא קלישאה זו המציאות שטופחת על פנינו כשאנו מתעלמים מהאזהרות.

רגישות

בתחום הובלת משרדים מתקדמים בעלי מרובי שרתים ורשתות הניסיון משמעותי יותר מהתעודות, יש לבצע הכל לפי נהלים ברורים ולפי סדר ולהקפיד שכל פירוקי וחיבורי המחשבים וארונות התקשורת מבחינת גיבוי אתחול שדרוג וסנכרון החומרה והתוכנה ייעשו ברגישות האפשרית.

סבלנות

תכנון העברת משרד חייב להיות מדויק ומבעוד מועד, יש לשלול עבודת טכנאים בו זמנית בשני שלבי ביצוע שונים כדי לחסוך זמן אלא "שלב נגמר שלב מתחיל" לאורך כל הדרך עד שהמשרד החדש יתחיל לעבוד בלי תקלות.

זהירות

הובלת משרד מתחלקת לשני תשלומים הראשון בסגירת העסקה והשני בסגירת החשבון יש להקצות את החלק היחסי בתשלום הסופי כנגד חזרה לשגרה מלאה רק לאחר שבוחנים את הציוד בפעולה ומוודאים שהכל כשורה.

העברת משרד בטוחה ונינוחה

דגשים להובלות משרדים גדולים

כשמדובר בהובלת משרד גדול עם עובדים רבים ועמדות עבודה מרובות, על ראש הצוות לערוך ספירת מלאי לפני ואחרי הובלת המשרד, כולל מספור קפדני עם תגיות צבע ומספר חתומות לפי קטלוג פריטים וחלוקה לפי קומות ומחלקות כך שהסבלים ידעו מה הולך לאן ולשייך עובדים שונים על כל מחלקה, על מנת למנוע דאגה מה יגיע בסוף ההובלה בשלום ליעדו בלי נזקים ומה ייעלם או ילך לאיבוד בדרך.

דבר נוסף על הובלת משרד קטן

עוד משהו חיוני לתזכורת כשרוצים לעבור משרד בזול אין צורך להתעקש על קבלת קרטונים במחיר העסקה אם זה ייקר את העלויות, משום שבמשרד קטן כמות הארגזים שתצטרכו היא מועטה ואין בעיה לקנות כמה או להשיג משומשים לבד.

הובלת משרד עם המלצות טובות

שוב, כמו תקליט שבור, אנו חוזרים ואומרים לדרוש המלצות והוכחות על ביצוע הובלת משרד בסדר גודל או בתחום פעילות דומה זו זכותכם וחובתכם, מי שמתחמק מלספק מידע יש לו מה להסתיר.

איך נדע אם חברת ההובלה תעשה את העבודה בעצמה

אנחנו לא רוצים חברת תיווך שנסגור אתה מחיר ובבוקר ההובלה יגיע מוביל קבלן שעובד במקומה לכן כדאי לוודא שאין פה טעויות. יחד עם זה לא כדאי לסגור את הדלת בפני אף הזדמנות לפעמים הובלות גדולות הנעזרים בקבלנים היא דרך משתלמת זריזה ויעילה