הובלת משרדים וחברות הייטק בפתח תקווה

הובלות לפתח תקווה והסביבה

אחים יששכר מובילים בפתח תקווה

חברתנו עובדת באופן אינטנסיבי בכל אזורי הפיתוח והמשרדים בפתח תקווה ומבצעת הובלות באופן יומיומי מעל 30 שנה בעיקר בתחום חברות ההייטק הגדולות ביחס חם ובמקצועיות ללא פשרות.


אנו בחברת ההובלות האחים יששכר רואים בפתח תקווה אזור פעילות חשוב ופורה ומתמקדים בבנייני משרדי ההייטק בקריית אריה, סגולה, קריית מטלון ובאופן פרטני בפארק אזורים, אמות פלטיניום ועוד.

*להתרשמות: המלצה מחברת אלקטרה דנקו בע"מ על הובלתה משרדים החדשים מתל אביב למגדל פלטיניום בפתח תקווה.

ועוד אחת:)

פתח תקווה היא השכונה החדשה של תל אביב

הובלות משרדים מתל אביב לפתח תקווה נעשות נפוצות יותר ויותר בקרב חברות ההייטק והטכנולוגיה. יש המשווים אותה לעמק הסיליקון של אזור המרכז בישראל בשל אזור תעשיה חדשני בשטח של 10 אלף דונם.

כאשר חברות שוקלות את המחיר של החכרת המקום או רכישת השטח ובניית הבניין ורואות שהפרש המחירים של הנדל"ן בתוספת עלויות המיסים והארנונה הופכות את האלטרנטיבות הקיימות למרכז תל אביב לאטרקטיבית מאוד.

בניגוד לתדמית המסורתית שרווחה בעבר, לפתח תקווה וסביבתה יש להציע כח אדם מיומן וזמין, בטווח גילאים צעיר ובעל השכלה מתאימה. בשילוב עם העובדה כי המרחק מתל אביב והשרון קטן יחסית, נותן מוטיבציה לחברות ההייטק לעבור, מה עוד שיש פיתוח עירוני מואץ וידידותי לעסקים ותשתית טובה לבנייני משרדים בכל התחומים.

למה דווקא הובלה בפתח תקווה?

עיריית פתח תקווה מעניקה הנחה מופלגת והתחשבות רבה בפתיחת חברה חדשה או הובלת חברה קיימת אל תוככי העיר (הפחתה של עד מחצית מתעריף הארנונה). בקריטריונים עומדות בעיקר חברות עתירות ידע, מעבדות הזנק ומו"פ ובנייני משרדים של חברות שירות, תמיכה ומכירה המבצעות הובלה מתל אביב והשרון לתחומה המוניציפאלי.

הנהלת העיר רואה בהקמת אזורי הייטק הכנסה בטוחה ויציבה לקופת העירייה ומוקד תעסוקה המשפר את איכות חייהם של התושבים והעסקים הנהנים מכח קניה חשוב.

כמו כן פתיחת משרות בחברות אלו מושכת אוכלוסייה איכותית, משכילה ומבוססת המשפרת את הצמיחה בכל המדדים הפיננסים, ולכן מקבלי ההחלטות עושים את מירב המאמצים לזרז את הובלות משרדי ההייטק לעיר.