הובלות ציוד מעבדות בדרך הבטוחה

הובלת ציוד מעבדה עם האחים יששכר

היערכות למניעת תקלות

להובלת מעבדות יש להיערך בהתאם. ראשית יש להכין את המקום החדש החל מנקודות החשמל, עמדות העבודה, הגדרת אזורי הפעילות ועד התשתית לקליטת וסנכרון הציוד המשולב.


יחד עם חברת ההובלה צריך ללמוד ולהבין את הצרכים הספציפיים של המעבדה והציוד שברצונכם להעביר, כמה חדרי מעבדה, כמה עובדים כמה סבלים, כמה אורזים, כמה משאיות, מאיזה קומה לאיזה קומה האם צריך מנופי העמסה, מהם עגלות המשא שבהם נשתמש להעברת הציוד. עד כמה רגישים או שבירים החפצים במעבדה, רישום והתאמת כל ציוד במעבדה לעמדה הנכונה, לקטלג ולסמן במדבקות מיוחדות כל ארגז.


הכרת מנהל הפרויקט וכל האספקטים המיוחדים להובלת המעבדה הרלוונטית, תמחור החברה כולל את שלב האריזה בו כל ציוד המעבדה נארז באופן קפדני ורציני בהתאם לאופי התכולה לפני העברת המעבדות בפועל את למשכנם החדש.


אריזה למניעת שברים


אריזת הציוד, החומרים, המבחנות והמכשירים העדינים הוא תחום נפרד ובעל חשיבותיתרה בהובלות מעבדה.


איכות חומרי האריזה שלנו הינם מהטובים ביותר הקיימים בארץ. איננו חוסכים בחומרים או בזמן מפני שאנו מבינים עד כמה קריטי שלב האריזה במיוחד שמדובר באריזת ציוד מעבדות או חומרים רגישים.


האורזים שלנו הינם עובדי חברת ההובלה שמתמחים באריזה ומודרכים בצורה שיטתית ומדוקדקת לטיפול בחפצים העדינים במלא הרצינות והאחריות. כל אורז מבין את המשימה, לפני שהוא נגש למלאכה הוא מקבל מראש הצוות דגשים ספציפיים לכל דבר יוצא דופן במעבדה כך שהאורז יודע בדיוק מה ואיך לעשות, לכל ארגז יש אחריות ספציפית של האורז הספציפי שארז את הציוד.


העברה זהירה ובטוחה


העלאת ציוד רגיש או עגלות הנושאות חומרים למשאית ההובלות בהטיה יכולות לגרום נזק או שפיכת נוזלים וכו. משאיות ההובלה שלנו הינם חדשות ובעלות רמפות העמסה גדולות ורחבות המותאמות להעלאת והורדת עגלות משא גדולות בצורה אופקית ובטוחה.


למשאיות ההובלה שלנו יש בולמי זעזועים תקניים הנדרשים למלאכה ונהגינו עוברים הסמכה לנהיגה זהירה ומתונה ללא טלטלת או הרעדת המשאית בזמן ההובלה כמו כן יש להימנע מנסיעה בדרכים משובשות דברים שעלולים לגרום נזק לציוד בזמן העברת המעבדה.


אחסנת לתקופה ארוכה


במקרה ועל המעבדה להתפנות מבעוד מועד והמיקום החדש לא מוכן בזמן ישנה אפשרות לאחסן את המעבדות במחסנינו בצורה בטוחה ומוגנת בחדרים פרטיים במחסננו עם מיגון וביטוח מקיף על התכולה.

כמו כן ישנה אפשרות אחסנת ציוד מעבדה חלקי כאשר לא כל המעבדות עוברות למקום החדש וישנו צורך לאחסן רק חלק מהמעבדה באופן זמני במחסן חיצוני אם זה לתקופה קצרה או ארוכה. לחברת הובלות יששכר מגוון פתרונות אחסנה לכל מטרה ולכל תקופה.

הטיפ של יששכר

התחום העסקי של מעבדות וחברות עתירי ידע הן תחום מתפתח ודינאמי. לעיתים נמצאים בתנופת פיתוח מואצת כחלק משוק תחרותי למציאת פתרונות ולעיתים מקבלים הזמנה גדולה לאספקת שירותי מעבדה ואז נוצר צורך בעבודה סביב השעון ולא ניתן להפסיד ימי עבודה.


חברת הובלות יששכר
מאפשרת העברת מעבדה בסופ"ש כאשר כל ציוד המעבדה והחומרים הנלווים על עמדות המחשב, מחסני החומ"ג והאריזה, הארכיון והספרות המקצועית וכל ציוד הטכני שלה מעבדות מתוכנן להובלה בסוף שבוע אחד תוך 24 עד 48 שעות למקום החדש מבלי להפסיד זמן יקר וקריטי להמשך הייצור או הפיתוח של המעבדות.


העברת המעבדות בצורה מרוכזת ומאומצת בימי מנוחה של העובדים לא גוזלת שעות עבודה ובזבוז משאבים יקרים של זמן וארגון.