הובלות עם מנוף כברירת מחדל

הובלות עם מנוף

מתי מוכרחים להשתמש במנוף?

הובלה עם מנוף בבניינים בהקמה עוד לפני השלב שבהם המעליות נכנסו לתפקוד שוטף הנה פיתרון מוביל, גם בשל העובדה שהבניין יכול להיות סביבה לא בטוחה להעברת הציוד בחדרי המדרגות ובשל עבודות שיפוץ ובניה המסכנות את שלום החפצים.

לדוגמא, גצים הניתזים מדיסק חיתוך או צבע טרי שלא הספיק להתייבש. במקרה זה מנוף הוא אמצעי המאפשר מעקף לגישה המסורתית.

 

מנוף הידראולי הוא הפתרון האופטימאלי ביותר למקרים בהם הובלת התכולה, כגון ריהוט משרדי ציוד או כדוגמת מוטות ארוכים אשר במידה גדולה במיוחד אינם מאפשרים לעבור בפתח הדלת המסדרון או אפילו המעלית ויש צורך להכניס את הפריטים בעזרת מנוף הידראולי דרך החלון. הובלה עם מנף כמוצא יצירתי במוביל שמגיע לעבודתו וביום ההובלה מתברר שיש הפסקת חשמל ארוכה (לדוגמא תקלה אזורית) ובהזמנת שירותי מנוף ע״י חברת ההובלות מעכשיו לעכשיו המוביל חוסך זמן עבודה יקר בשבילו וזמן התארגנות יקר במיקום החדש ומאפשר את המשך ניצול היום לסידורים ההכרחיים כפי שתוכנן.

 

למה כדאי להשתמש במנוף גם שלא חייבים?

• חסכון בזמן - הובלה עם מנוף מקצרת בצורה ניכרת את משך זמן ההובלה

 

• מניעת נזקים –לפחות 40% מהנזקים נגרמים באזור המדרגות\פתחי הכניסה

 

• בגלל הקושי – כאשר הציוד והחפצים כבדים הסבלים מתקשים מאוד בהובלתם

 

• ללכת על בטוח – לכו תדעו מתי המעלית תתקלקל או אם תהיה הפסקת חשמל

 

• התחשבות – לא תופסים לשכנים את המעלית ולא מקימים רעש במדרגות

 

• המחירים – מחיר הובלה עם מנוף שווה להובלה עם תוספת במחיר על המדרגות

 

מחיר הובלה עם מנוף

מחיר שירותי הובלות עם מנוף משתנה מחברה לחברה ותלוי גובה, בשל העובדה כי מנוף לקומות גבוהות במיוחד יהיה יקר יותר. בדרך כלל השכרת מנוף ע״י חברת ההובלה תהיה כדאית יותר מבחינת המחיר ומבחינת השירות משום שבעלי חברות ההובלות כבר מכירים עם מי כדאי לעבוד, מי אמין ועם מי לא כדאי לעבוד (בשל איחורים כרוניים או ציוד הרמה ישן). מומלץ לבקש מהמוביל לכלול את השכרת המנוף בחשבונית הכוללת של שירותי ההובלה שהזמנתם.