הובלות מפעלים בדרך הבטוחה והנכונה

האחים יששכר מובילים מפעלים בבטחה

"גם צעדה של 1000 מיל מתחילה בצעד קטן"


תהליך העברת מפעלים גדולים הינו מורכב ונושא בחובו אתגרים מיוחדים, משאבים גדולים, אלמנטים מורכבים, וכן, גם בקשיים.

לא תמיד צריך לעשות שלב אחר שלב, בדרך כלל מומלץ לעשות כמה שלבים ביחד בסנכרון ובהתאמה הכל בשום שכל בעקביות ביסודיות וגם בלא מעט יצירתיות, כי ככה אנחנו במדינה, חרוצים וחכמים ועושים את הכל טוב יותר מאחרים.

צעד ראשון: בחירת האנשים הנכונים (במקרה זה את חברת ההובלות המתאימה ביותר להעברת מפעלים).
צעד שני: תכנון מדוקדק לפרטי פרטים מתוכנן לעילא בצורה המושלמת עד שלא תישאר אבן שלא הפכנו להגיע ליעד.


על מה חייבים להתארגן טרם העברת המפעל


1. מינוי מנהל וצוות עובדים ייחודי להובלת הפרויקט

אם אתה לא סופרמן כדאי מאוד למנות מנהל ספציפי לנושא, בדרך כלל מהנדס מערכות או מהנדס תעשייה וניהול, אשר נותן מענה מקצועי במידה ומתעורר דיון בנוגע לקווי המוצרים ולהעתקת המכונות השונות.

למנהל זה מומלץ להקצות צוות עובדים מנוסה ומיומן כל אחד בתחומו, אשר אחראי בין היתר, על נושאי המחשוב, שיוך חלקי המכונות למקומם הנכון העברת המכונות בצורה זהירה והאופן בו יש להרכיב את המיכון במקום החדש. בין אם זה הובלות מפעלים עם פס יצור קריטי או בתי מלאכה קטנים ותפוקות הניתנות להשהיה.

2. לוודא שאכן חברת ההובלות מנוסה בהעברת מפעלים

אין העתקת מפעלים דומה להובלה "רגילה". בעוד מעברי דירות או משרדים קטנים נמשכות פרקי זמן יומיים וכוללות הובלת פרטי דיור ומשרד קלאסיים, הרי שהובלת מפעלים כוללת ציוד כבד ומורכב, בכמות גדולה ביותר.

על חברת ההובלות להציג הוכחות בדבר מומחיותה בהעברת מפעלים, בהן הצגת צי ההובלה הכולל משאיות להובלות גדולות מן הרגיל, בעלות עמידות גדולה וכושר טלטול נמוך יחסית. חברת הובלות בעלת ציוד מותאם כגון רמפות בעלות כושר נשיאה ומנופים, מקילים בהרבה את תהליך העתקת חלקי המיכון והופכים אותו למהיר ויעיל.

כמו כן צוות ההובלות והשינוע הוא חלק בלתי נפרד ממוניטין חברת ההובלות ועליו להיות מנוסה בהעברת מפעלים, בפירוק מיכון, באריזתו והעתקתו בצורה הנכונה ביותר ספציפית עבורו, השומרת על תפקודו וערכו התקין למפעל למשך שנים רבות.

3. השתדלו לחסוך במשך זמן העברת המפעל

קבוצת יששכר יכולה להעמיד לרשותכם בעת ובעונה אחת עשרות משאיות להעברת מפעלים גדולי ממדים ולהיערך במתן שירות בסדר מופתי בכל השלבים ללא איבוד זמן או ציוד יקר לאורך כל התהליך. לכל לקוח ישנם צרכים מיוחדים במיוחד ולכן אנחנו כאן עם כל הניסיון וכל הרצינות והנכונות לבצע זאת בצורה חלקה.

לרשותנו ציוד הרמה מתקדם, מנופים טלסקופיים והידראוליים לגבהים ונושאי משקלים כבדים במיוחד. כל העסקאות מתבצעות עם אחריות ומיומנות מקסימאלית ומנוהלות בצורה ידידותית ונעימה עם דגש על מאמץ הדדי של כל הצדדים לבוא לידי שביעות רצון הלקוח.

חברת הובלות יששכר עומדים לשירותך בכל עניין או שאלה.
התקשר כבר היום ונציג יגיע אליך ללא התחייבות.


לקבלת הצעת מחיר להובלת מפעל 1-800-224-541