האוזן שלנו כבר לא מתרגשת מסיסמאות

אוזני ארנב הפסחא

"אנחנו הכי טובים", "אנחנו הכי זולים", "אמינות, שירות, מקצועיות" ועוד ועוד סיסמאות בנאליות כאילו נולדנו אתמול... גם בענף ההובלות ישנם דיבורים כמו חול, רק חסר לנו לשמוע "רק היום" ו"הכל בשקל" וזהו אנחנו מסודרים...למי שכותב סיסמאות או מחמיא לעצמו כדאי לפחות שיעמוד מאחורי המילים שלו:


מבחן השירות האולטימטיבי - תן לחברות הגדולות להיות שפן הניסיונות שלך

תדעו שבישראל אפשר לסמוך על שירות מעולה רק בחברות הובלה העובדות דרך קבע עם החברות הגדולות במשק ובמיוחד חברות מתקדמות עם רמת שירות בסטנדרט בלתי מתפשר. רוב הפעילות שלנו מתרכז מול העברת חברות הייטק והובלת משרדים של חברות גדולות וארגונים. אצלנו שירות נעים ויחס יפה זה פשוט חלק מה-DNA.

במהלך שנות ניסיון לא מעטות קיבלנו אין ספור מילים חמות על רמת השירות שלנו בהובלות דירה ומשרד, במיוחד לצוות עובדי האחים יששכר שהשתדלו לרצות ולהראות סבר פנים יפות במהלך השירות.

המלצות רבות כל כך חשובות לתחושה מרגיעה ונינוחה בבחירת חברת הובלות. על מנת להבטיח כי תעבדו עם חברה אמינה ומקצועית ביום לחוץ ומתיש זה של מעבר דירה.

בגלל ההוגנות ללקוחות - אנו מתחייבים בכתב לאחריות מלאה על השירות

לצערנו הרב, ובמיוחד בשנים האחרונות, בחברות מסוימות ובמיוחד בחברות קטנות של הובלות דירה במגזר הפרטי קיימות תופעות מכוערות שמתגלות במהלך העבודה עם חוסר נימוס והתחצפות.

תופעה נוספת בהובלות דירה הן המיקוח במחיר והדרישה לתוספת במחיר בשל אי הבנות אשר לא מסוכמות מראש בטופס הובלת תכולת הדירה וזאת בכוונה תחילה בכדי לבקש סכום נוסף למחיר.

אנו משתדלים ומקפידים ככל יכולתנו לסיים את המלאכה בצורה נעימה ולאפשר לכם להתחיל את חייכם במקום החדש במהירות וללא תקלות.

הצוות שלנו כולל נהגי משאיות שעברו הסמכה, סבלים ואחראי פרויקטים לאחר סינון קפדני בדגש על מודעות למתן שירות ומשמעת, כאשר המטרה היא להעניק ללקוח שירותי הובלות דירה לשביעות רצונו המלאה.

 

הצד השלישי של המטבע: ההוגנות לעובדים - השירות של העובד מתחיל במנהל

דבר חשוב נוסף המעיד על האמינות שלנו בשוק הובלת הדירות וגם על ההוגנות שלנו כלפי העובדים הוא כי כל עובדי החברה הינם עובדים קבועים ובעלי ניסיון רב שנים בהעברת דירות, המחויבים להענקת שירות אדיב וסבלני החל משלבי הערכת הציוד טרם המעבר ועד לפריקת התכולה במעון החדש.

עובדים זמניים או תחלופה גבוהה של עובדים פוגמת מאוד באמינות החברה ובשירות. לא יהיה לעובד אכפת משמירה על החפצים או שלימותם או יחס נעים לסביבה בשל העובדה כי הוא זמני.

לא בכדי שמה הטוב של החברה ידוע בענף ההובלות ובקרב האנשים העובדים הן בתחום הובלת דירות פרטיות והן בתחום הובלות חברות עסקיות חשוב לנו ששמנו הטוב יפורסם הלאה ואנו מרגישים שהוא הושג בכבוד.

חברת אחים יששכר תשמח לצרף אתכם למעגל לקוחותיה המרוצים

מחלקת הובלות דירה 08-9137013