בלי טובות - הובלת משרד בכוחות עצמך

הובלת משרד בעצמך או באמצעות חברת הובלה

עשה זאת בעצמך

תמיד היית עם ראש על הכתפיים, יצירתי, יוזם, וחרוץ. זה לא מפליא שאתה רוצה לעשות את הובלת המשרד שלך בעצמך. אנחנו מאמינים בך ומפרגנים. בעזרת כמה עזרים פשוטים תעשה את ההובלה בזמן שלך ובקצב שלך ועל הצד הטוב ביותר. קדימה מתחילים.

עגלה דו גלגלית

מכיר את העגלה שיש לחבר'ה ממי עדן עם שתי ידיות ושני גלגלים? קח עגלה כזאת מהעסק ליד או קנה בהום סנטר עגלה מתקפלת ונצל את הגלגלים לסחיבת המשקל במקום על הגב שלך. אפילו לא צריך להרים את המקרר במשרד, פשוט דוחפים מלמטה את המשטח ומטים את העגלה לאחור (כלפיכם) וזהו אתה סבל הובלה מן המניין.

מברג פיליפס

גם אם אין לכם חוש טכני הכי מפותח ונגרות היא לא כוס התה שלכם אל תפחדו מהמברג, החזק אותו, הכנס אותו לאיקס בראש הבורג וסובב כנגד השעון ו.... זהו! לא מסובך לא בעיה בבורג השלישי כבר תתחיל להסביר לאחרים... נסה ותראה כמה קל ופשוט לפרק את הריהוט במשרד בעצמך.

ניילון פצפץ

תפסו בידכם את הבועות המקסימות האלו ולא תרצו לעזוב... הדבר אולי הכי שימושי להגנת הציוד המשרדי שלכם זה הפצפץ לאריזה, כל אגרטל, פסלון, מחשב, סרוויס, טלוויזיה, מנורה, מראה, חפץ שביר או תמונה יהיה שמור ובטוח מפני חבלה שריטה או מכה כל עוד תאהבו אותו מספיק ותעטפו אותו יפה יפה.

קרטוני ארכיב

איך אפשר לעשות הובלת משרד בלי קופסאות... אבל הסוג שהכי מתאים לניירת, קלסרים וחוברות הם קרטוני הארכיב, מדוע? הם חזקים ביותר להכלת דברים כבדים הודות לדופן כפולה, ניתנים לפתיחה וסגירה מהירה ונוחה הודות למכסה מובנה והם נוחים מאוד להרמה הודות לשתי ידיות אחיזה.

היגיון בריא

צ'פר את העובדים שלך, הרי אתה חוסך בעלויות ההובלה, אתה מבקש מהעובדים במשרד שלך להירתם לאריזה ולהעברה, תן להם איזה תמריץ שיהיה להם חשק לעזור.

 

אתה צריך גם טנדר או מסחרית

אל תיבהל, אם אין לך משאית אתה יכול גם להוביל משרד במסחרית או בפיק אפ טנדר. פשוט תעשה את זה בשתי נגלות, פירוק הרהיטים מאפשר לך להכניס אותם לרכב בינוני וארגזים נכנסים בכל רכב, גם עובדי המשרד יכולים להביא את המחשב האישי והציוד שלהם ברכבם כשהם מגיעים בבוקר למשרד.

אם אין לך מכונית גדולה להובלהאו טנדר זמין תמיד תוכל להשכיר נהג משאית ואתם במשרד תעשו את הפריקה והעמסה, אפשר לקבל מחיר מחברת הובלה ואפשר לחפש בלוחות האינטרנטיים של יד 2 וכדומה הרבה נהגים שמציעים את השירות הזה.

 

עצה קטנה על הדרך

שמור על בריאותך, אל תהרוס את הגב או הברכיים. אם לא מסתדר לך, אם עברת את הגיל והסבלנות להעמיס לבד, אם אתה לא בכושר או שפשוט אין לך זמן, אנחנו פה, בשבילך, הרם טלפון ונעשה את זה הכי טוב שאנחנו יודעים.