ביטוח סחורה בהעברת מפעלים

מפעלים מעבירים עם האחים יששכר

מהו ביטוח סחורה בהעברה?

בכל העברה מנקודה A לנקודה B ישנו הצורך בהבטחת הגעת הטובין ללא פגע.

כדי לענות על הצורך בהבטחת פיצוי מוסכם ללקוח על כל גרימת נזק באחריות המוביל, חברות הביטוח יצרו את הכיסוי בשם ביטוח סחורה בהעברה, הכולל כל סוג של שינוע דבר ערך ומקובל לכנותו גם בשמו הפופולארי "ביטוח הובלות".


למפעלים רבים שווי הסחורה יקר מאוד

סחורה היא מושג ביטוחי לכל דבר בעל ערך סחיר. לבתי עסק בתחום המכירה הסחורה היא כמשמעה, לבנקים הכסף הוא הסחורה ולעיתים מדובר בחומרי הגלם היקרים ולעיתים למכונות עצמן בקווי הייצור של המפעל הן שוות הון עתק.

מסיבה זאת ולא רק, בכל העברת מפעלים יש צורך עצום בביטוח סחורה להובלה שיבטיח את הכיסוי המרבי לכל צרה שלא תבוא.

הובלת מפעל בזהירות לא מייתרת ביטוח

אין ספק שאריזה קפדנית, אורזים מנוסים וחברת הובלות רצינית תעשה כל שביכולתה להישמר מפני נזקים ותעשה את הובלת המפעל על הצד הטוב ביותר.

ברם, אין זה אומר שצריך לוותר על הכיסוי של ביטוח ההעברה. ההפך, אם אתן מספיק אחראיים וזהירים עם מודעות לערך הרב של הסחורה במפעל אתם אינטליגנטיים מספיק בכדי להבין את הצורך בהסדרת ביטוח הובלות מקיף.

ביטוח טוב זה ביטוח שמכסה ה-כ-ל!

ביטוח הובלה טוב חייב להתייחס ולהקיף את כל האספקטים האפשריים (גם אם הם נדירים) וצריך להיות מנוסח באופן התחייבות כוללני ולא ספציפי כאשר כל חריגה מהניסוח המדויק לא מכוסה בפוליסה, על מנת שהליך העברת המפעל יתבצע מתוכנן.

כל תת סעיף שמפרט את ההסתייגויות וההגבלות של "עד" כיסי של "כך וכך" לכל פריט\מקרה\נזק בודד או "עד" התרחשות אחת מכל סוג של מקרה ביטוחי וכו, הוא תת סעיף שבא לקמץ בהוצאות חברת הביטוח ולהפוך את עיקרי הפוליסה ששילמתם עליו לריק מתוכן במקרה ובאמת תזדקקו לו.

חברת הובלה אמינה תציג בפניכם ברצון את מסמכי ביטוח הסחורה בהעברה באופן מסודר וגלוי.

לכל מפעל יש דרישות מיוחדות

מה המפעל שלכם מייצר - כימיקלים? מוצרי ריהוט? פלסטיק? מתכת? ואולי ממתקים? לא משנה מה המפעל שלכם מייצר תמיד יהיו לכם דרישות מיוחדות, ועל כן תמיד תצטרכו ביטוחים עם סעיפים התפורים לעסק שלכם.

לשמור על מכונה מסוימת בתמיסה, להעברת כל פס הייצור בשלמותו כי אי אפשר לפרק את פרקי החיבור, להוביל תוך 24 שעות את המכונה כדי לא להפסיד זמן עבודה כשיש הזמנות ועוד ועוד. על המובילים להיות ערוכים לכל תרחיש ולספק פתרונות לכל דרישה מאתגרת ככל שתהיה.

אנו מציעים למנהלי ובעלי המפעלים לקבל ייעוץ חיצוני מסוכן ביטוח בלתי משוחד שיעבור על הפוליסה ויוודא שהאינטרסים הדרישות והחששות שלכם לשלום "הסחורה בהעברה" יבואו לידי ביטוי בנוסח ההתחייבות של חברת ההובלה.