אחריות על נזקים

הובלות האחים יששכר - מעניקים אחריות על נזק

מניעת נזקים

חברת ההובלה מקפידה מאוד על עבודה זהירה ומיומנת ומקפידה הקפדה יתרה על שיטות עבודה נכונות המקטינות את הסתברות מקרי הנזקים בזמן ההובלות למינימום האפשרי ע"י אריזה ועטיפה ע"י צוות אורזים מיומנים ושימוש תמידי בעגלות משא. משאיות ההובלות בחברה חדשות, עם בולמי זעזועים טובים בעלי רמפה הידראולית. כמו כן, אנו עושים שימוש נרחב בשירותי מנופים ונהיגה זהירה למניעת טלטולים ועצירות חירום.

אחריות החברה על נזקי הובלות

יחד עם זאת, עם כל המאמצים שאנו משקיעים בחברה ועם כל הנכונות של הסבלים לשמירה מיטבית בזמן ההובלות, תמיד עלול להיות מקרה של נזק לציוד, גם אם בסיכוי אפסי. אנו בחברת הובלות יששכר נערכים לכך בשלושה צעדים:

הצעד הראשון

הנחיה לסבלים בכל מקרה שקרה תמיד לדווח תוך הבהרה שבשום מקרה לא ינקטו צעדים או ענישה כלפי העובד. דבר זה מבטיח הימנעות מהעלמת חפצים שניזוקו (תופעה מכוערת הקיימת בענף ההובלות במיוחד בחברות הובלה גדולות המקצצות את הנזקים מהמשכורת) ובשל כך גם מגביר את המוטיבציה של הסבל להיזהר ככל יכולתו.

הצעד השני

מבטחים כל הובלה בחברה לכל נזק שלא יהיה, ע"י עובדי החברה או גורם חיצוני.

הצעד השלישי

זהו הצעד החשוב ביותר מבחינת לקוחות החברה. במידה וקרה מקרה, יש לעשות הכל על מנת להחזיר ללקוח את הצבע ללחיים, על מנת שיהיה מרוצה ועל מנת שימליץ עלינו להובלות הבאות:)


אחריות על אריזה

שירותי האריזה בחברת הובלות יששכר הינם ברמה גבוהה ומחיר השירות כולל גם ביטוח ואחריות מורחבת של החברה. לכן, במקרה והשתמשתם בשירותי האריזה שלנו (בנוסף לשירותי ההובלה או בנפרד), תינתן אחריות מלאה הן על תהליך ההובלה, הן על וסידור ותכולת הקרטונים והן על טיב האריזה של חפצים נוספים.


התייחסות חברת ההובלות לתלונות

חברת הובלות יששכר מקפידה מאוד על עבודה זהירה ובטוחה ודואגת לשמה הטוב. אם מסיבה כלשהי מצאתם פגם כלשהו בהתנהלות החברה או מי מעובדיה, כל טענה על נזק ו\או קלקול שנגרם כתוצאה ו\או מהלך ההובלה - אנו ניקח זאת לתשומת ליבנו המלאה על מנת לתקן את מה שנגרם ולהבטיח שמצב זה לא יחזור על עצמו. כל טענה תיבחן בחברה ביסודיות ובמהירות, במקרה של התנהלות לא זהירה האחריות תילקח והמסקנות ייושמו במלואן.

כמו כן, במקרים שיש צורך מידי בפתרון הבעיה בשטח, אנו מעמידים לרשות הלקוחות ליווי אישי של ראש צוות בכל הובלה הדואג למענה תוך כדי עבודה ומאמץ בצליחת המכשול לפני שזה ייהפך לכשל ויגרור נזקי משנה.